• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NESSLast Epoch
    PANVA
    PANVA --- ---
    POEM: Mas na botech affix "-1% physical and cold resistance per point of dexterity" a ten ring ma na sobe +8 Dexterity.

    Mourningfrost - Unique Leather Boots - Boots - Last Epoch Item Database
    https://www.lastepochtools.com/db/items/UAzCMYTiA
    POEM
    POEM --- ---
    Cau. Dotaz. Nejak mi asi nedochazi, jak funguji resistance. Viz dva screenshoty.

    Mam ring, kterej na sobe nema zadnej cold resist. Kdyz ho mam na sobe, mam 70% cold resist. Ale kdyz si ho sundam a dam do inventare, mam vyssi cold resist.

    Nejak to nechapu.

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LIQUIDFREAK: bohuzel, Jen to zkrati probihani map. Nejefektivnejsi mi prijde skip z aktu 5 rovnou do 9.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    JULIAN: jj to sem nasel, ale ja myslel ze to aspon otevre waypointy nebo tak :) Diky
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LIQUIDFREAK: zrovna ten lightless je tricky, az vylezes do te dalsi mapy tak tam music najit trhlinu do jineho casu. Ty ostatni jsou primocarejsi
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Muze mi pls nekdo vysvetlit,jak se skipuje ta kampan? Mas dat dungy, dal sem lightless a nic se v podstate nestalo?!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JULIAN: tam to je jen nejvic videt, ale problem je to vsude - jsem dneska kupoval cepici co ma +1-2 skill, a nez jsem nasel prvni nejlacinejsi s +2, musel jsem odscrollovat rucne 15 stranek... :-( A pak jsem na ni slamnul minion regen, takze zejtra muzu absolvovat totez znova.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    EVILMIND: to je problem akorat u idolu mi prijde, tam to naprosto nejde filtrovat.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JULIAN: bych jeste dal ze mas nejak omezeno kolik veci prodavas soucasne, aby lidi proste neplnili market shitama za miliardy, protoze je nic nemotivuje to udrzovat realny. Nebo aby se to treba po tejdnu vracelo zpatky z marketu.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    EVILMIND: ja to budu stridat :) Ty loot exploze jsou cool. Nicmene do zacatku pristi season taky trade. Ale pevne doufam ze to zlepsi, protoze jak pises, samotny obchodovani je shit
    Plus I to CoF potrebuje trochu vylepsit targeting veci - zaprve boss legendarky, tam ti CoF nepomuze, zadruhe exalted veci ti sice pada hromada, ale build potrebuje vetsinou velmi specificke affixy a tech 15 tabu T7 lootu je ti nanic kdyz ti nenapadaly Ty co potrebujes
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    EVILMIND: dik za vycerpavajici vysvetleni ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LIQUIDFREAK: dulezity je uvedomit si, jak funguje trade frakce - nesbiras skoro NIC. Na discordu je server The Sacred Market, co kde lidi udrzujou lootfiltery s vecma, co maji realnou hodnotu (denni update nekolikrat podle oblibenosti buildu co se hrajou), takze sbiras jen to co se proda tak za pul mega (ja teda ne bo si nedokazu pomoct abych nesbiral i sunty). Nekdo uz tam pise i tool co bude brat novy buildy z maxrollu a podobnejch webu, a podle toho delat automaticky filtry pro ne... :-)

    Pripadne easy money jsou idoly, ktery se prodavaji porad instantne. Uplne bezne hraju treba nekolik hodin, a pak jdu prodat teprve bagl, ktery jsem za tu dobu ani nenaplnil. To je pak trochu opruz, ale hlavne proto, ze ten ingame market ma nepouzitelny filtry. Fakt nevim jak to delali, to si nejspis vubec nezkusili jak to vypada s plnou databazi, nebo nevim, potrebuju to nutne aspon moznost filtru na konkretni hodnotu, nebo filtru dle konkretni hodnoty. Doufam to do dalsiho cyklu hodne vylepsi.

    Kazdopadne hrat predchozi postavy na CoF byla chyba, nechal jsem se nabaitit loot explozema... :-) Pristi cyklus rozhodne takhle zacnu, sice je trochu neprijemny, jak dlouho nemas rank na to koupit si cokoliv, ale zase ti staci rank 8, protoze ty posledni dva jsou uz jen pro nacrafteny legendarky, ktery stejne lidi prodavaj jen jako faily. Plus mam asi 40 tabu pro CoF, a jen dva taby mi staci pro postavu na Trade... :-)

    Jsem zkusil postupne na trech charech tri ruzny druhy defenzivy - totem s instant healama, spark maga s endurance/MoM, a ted hraju str stacking beastmastra s vranama na low life ward, a jako je to OP nejvic. Vubec jsem ani neresil resisty, dokud jsem nemohl kupovat, a uplne v pohode. Ted doufam nafarmim dost na to, abych to hecnul na nejakej fakt poradnej corruption, jsem vsema charama skoncil nejak na 200 protoze pak jdes proste hrat neco jinyho. Zatim to krajim krasne a to nemam na nicem krome zbrane craftnuty LP, protoze jeste nejsem rank 8. Bude pak skokovej narust dmg.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    EVILMIND: nice, ja hraju spellblada a pada mi velky kulovy. A sice chodim stovky, ale sem 85 takze se to da ocekavat.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    trade je fun, zatim muj nejlepsi prodej

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Last Epoch Patch 1.0.3 Patch Notes - Patch Notes - Last Epoch Forums
    https://forum.lastepoch.com/t/last-epoch-patch-1-0-3-patch-notes/68385
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jsem si zalozil postavu v Trade, a jako to je maso, cokoliv co jsem dropnul zatim melo cenu nula, cokoliv co jsem se pokusil koupit tak 300k+, idoly zacinaji tak na 3 mega. Plus to hledani je debilni naprosto, vubec to nepocita s tim, ze bych taky chtel jako konkretni hodnoty (u idolu a uniqu, k exalted jsem se nedostal jeste).

    Ale zato hrozne rychle expim vubec se nezdrzim u truhly, jsem si stahnul z redditu item filter, co ukazuje jen veci, co se daji prodat, a zatim neukazal za 10 levelu nic... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Sebrat to jde, normalne to napise, ze jsi sebral healt potion.
    LYCO
    LYCO --- ---
    PHOW_SAATCH: a neměl jsi plnou zásobu lektvarů?
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    KID_MCHUTT: Já dneska taky našel pivo. A taky nešlo sebrat - asi nějakej interní joke :)
    LYCO
    LYCO --- ---
    KID_MCHUTT: to je obyčejný health potion, je malá šance že se bude jmenovat takhle :)
    Podobný easter egg je třeba u Primal Wolf: občas se jmenuje Spot.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    hmm, ale sebrat to nešlo... ale teda vidím to prvně

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam