• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIPizza
    GREGI
    GREGI --- ---
    TRISSIE: Me by zase prislo jako supr info to ze to testo se da dat na mrazak a vyuzit bez dalsi prace treba za tyden;) Hlavne ze sou ale deti spokojeny to je primarni:) Tim bych to ukoncil. Omlouvam se za kritiku, muj vnitrni ital mi nedal... ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GREGI: očividně se neshodneme - mně přijde fajn vědět, že "když zbyde těsto a nikdo už nechce slanou pizzu, můžete základ využít na sladkou tečku".
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    PLECH: V Čr pokud vim nikdo nedělá něco co by tě potom uspokojilo. Musel by si do Itálie. Moje rada je youtube.
    GREGI
    GREGI --- ---
    TRISSIE: Protoze pizza je tradicni italsky recept na ktery si italove opravdu potrpi? To nejmenci mi prijde ten recept respektovat a snazit se to delat sparavne obvzlast kdyz delam kurzy. To je jak kdyby nekde v zahranici ucili svickovou a misto korenovy zeleniny by tam davali brambory a rajcata. Uz jen davat detem precedent ze jist nutellu je ok za me neni ok ale to je na jinou diskuzi.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GREGI: a proč přesně tam nepatří? nebo lépeřečeno, proč nejde využít neutrální kynuté těsto naslano i nasladko?
    GREGI
    GREGI --- ---
    TRISSIE: Jasny to chapu a podporuju! Co to meni na tom ze se to da ucit trochu vic autenticky?:) Ne ucit deti ze na pizzu patri cukr s tukem...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GREGI: protože vaření má být zábava, a s dětmi obzvlášť. Protože jen to, co člověka baví, bude dobrovolně zlepšovat.
    GREGI
    GREGI --- ---
    TRISSIE: Jako jo to chapu ale proc takove placky? Kdyz uz delam kurz tak si dam trochu zalezet na autenticnosti... Obvzlast kdyz jde o italskou kuchyni a takovej poklad jako je pizza:) A co se v mladi naucis... Tak proc ne spravne?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GREGI: byla to zábava a bylo to pro děti, které mohly experimentovat a místo "děláš to blbě, takhle by to Ital neudělal" se dozvěděly "je v pořádku zkoušet a přizpůsobovat recepty tomu, co mi chutná".
    GREGI
    GREGI --- ---
    TRISSIE: Sladka s nutellou?! Whyyyyyy?!
    GREGI
    GREGI --- ---
    PLECH: Mozny by bylo dobry napsat lokalitu? Ytb si zkousel? Ale chapu ze kdyz nad tebou nekdo stoji tak je to rychlejsi... Ale zase postupne objevovani chyb a uceni se z nich je imho priceless....
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PLECH: máš-li potomka příslušného věku, já můžu jen a jen doporučit
    Den plný pizzy pro děti - Škola vaření | Chefparade.cz
    https://www.chefparade.cz/cs/detail/kurz/den-plny-pizzy-pro-deti/6804
    absolvovala jsem s třináctiletým synem a přiučili jsme se oba :-)

    (jako... asi nejde o 100% autentickou naprosto správnou italskou pizzu, ale byl to zábavný rodinný event, který jsme si oba užili, a mohli experimentovat podle chuti, protože zapojení rodiče je optional ale welcome)
    PLECH
    PLECH --- ---
    Nemáte tip na kurz od profíka, kde by se to člověk fakt naučil? Eventuelně nechcete mi někdo (vidím tady krásný kousky!) udělat placený sobotní kurz? :) Když to budu umět, pořídil bych na zahradu pec...
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    PAVIAN: Ochutnali jsme v sobotu, byli jsme poblíž. Pizza Mates je lepší průměr, ale jezdit tam jen kvůli tomu za to fakt nestojí.
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    PAVIAN: Klasický český pizza koláč. Ta pizza vypadá hrozně.
    GREGI
    GREGI --- ---
    PAVIAN: Na to ze ma patent na testo to testo vypada dost... podprumerne
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    PAVIAN: patent na těsto? Já vim, že je pátek, ale nevymýšlíš si takhle Vladimíre už trochu moc?
    PAVIAN
    PAVIAN --- ---
    Pratele, dovolim si reguler spam.
    Nepsal bych se, kdybych nebyl, hnidopisskej, mozna i obcas nesnesitelne vybiravej kolemjdouci. V CZ neznam konkurenci.

    Pizza Mates, Týnec nad Labem. Nedaleko prochazi Labská cykostezka:
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/zakladni?q=Cyklotrasa&cat=1&source=base&id=2142395&ds=2&x=14.9845087&y=50.4803336&z=8

    Mates, majitel, uz od zacatku striktne dodrzuje kvalitu surovin, zadny eidamy.., dokonce ma i patent na testo.
    Kazda vymyslena/upravena Matesem.

    O domaci pizze netusim nic,.

    Na nekterejch festakach muzete potkat cervenej piiza truck.

    Toe vse, dik za pozormost.

    Pizzerie Mates - Týnec nad Labem
    https://pizzerie-mates.cz/
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    GREGI: v maly Ooni Koda. Ale mam ji teprve kratce.
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    GREGI: Ano.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam