• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    F1GURK4Sport a cvičení - podpořme se navzájem
    Příspěvky a fotografie uživatelů při začátcích cvičení, a i samozřejmě všech dlouhodobě cvičících uživatelů, kteří chtějí třeba jen palcem podpořit úsilí začátečníků, udržení dobré mysli a hlavně to nevzdat.
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KUBAN88: Ja tam byl poprve a prislo mi to tam dost tezky ty stroje. Asi je tam nejaka tezsi hydraulika nebo co, ale uzvedl jsem tak 60% vahy co ve fitku..ale zase o duvod vic se zlepsovat..Mam to asi 4 min autem od dilny a co jsem jezdil kolem, tak vecer tam skoro nikdo neni nikdy. Ideal.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KOUDY: Souhlas - já tam chodím pravidelně i v zimě a vlastně nic mne netáhne do klasického gymu - tam chodím jen v práci
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KUBAN88: Tam jsem byl par dni zpet. Hezke letni fitko. Finepu se povedlo.

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Tak já dneska dopolední pocení a teď odpolední paddleboard

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Vcerejsi vecerni session na zlicine.

    ESMOKE
    ESMOKE --- ---
    JOPS
    JOPS --- ---
    jsem byl asi po dvou mesicich lezt v Jungle Letnany. Jsou to dva dny co jsem tam byl a muzu za sebe rict, kurvaaaa, moje pazoury, to ze me vzdycky bolelo predlokti, to uz jsem si zvykl, ale ze me ted kua dva dny bolej tricaky, a pak me jeste docela slusne boli stisk ruky. Nohy uplne v pohode. Jo a jeste cejtim zada :D :D
    Porad taham tech 110kg vahy no... ale hubnout uz nechci, uz mi prijde, ze jsem hubenej jak koza :D to prehanim, ale vsichni mi rikaj, uz se na to vyser.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Za červenec jsem naběhal / nachodil rychlou chůzí 142km v čase 24 hodin 33 minut. Váha 113kg.

    EKG
    EKG --- ---
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Mise splněna.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes jsem to potřeboval dát dvakrát.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnešní procházka.

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    F1GURK4: diky :) mam ze sebe fakt radost. Jsem ted rok po druhym porodu a konecne zacinam mit energii a prostor na to, abych se venovala sama sobe.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    ELISEBBAH: Pěkná práce 👍.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Dnes hotovo. A koukala jsem na svoje statistiky za posledni tyden à mesic a jsem spokojena. V brzke dobe chci jeste pridat cviceni a jogu, ktery posledni dva tri mesice hodne flakam.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Splněno.

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Jeste dnesni rano

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Vcerejsi prochazka a trocha paddle boardu. Jsem si rikala, jak mi nejde poradne jezdit rovne, ale gps byla taky nejaka zmatena...

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Hotovo.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes bez fotky, po práci jsem se šel ještě potrápit do fitka. Úkol splněn rytíři Brtníku.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Prochazky kratsi, ale byly.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam