• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    F1GURK4Sport a cvičení - podpořme se navzájem
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    F1GURK4: diky :) mam ze sebe fakt radost. Jsem ted rok po druhym porodu a konecne zacinam mit energii a prostor na to, abych se venovala sama sobe.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    ELISEBBAH: Pěkná práce 👍.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Dnes hotovo. A koukala jsem na svoje statistiky za posledni tyden à mesic a jsem spokojena. V brzke dobe chci jeste pridat cviceni a jogu, ktery posledni dva tri mesice hodne flakam.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Splněno.

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Jeste dnesni rano

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Vcerejsi prochazka a trocha paddle boardu. Jsem si rikala, jak mi nejde poradne jezdit rovne, ale gps byla taky nejaka zmatena...

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Hotovo.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes bez fotky, po práci jsem se šel ještě potrápit do fitka. Úkol splněn rytíři Brtníku.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Prochazky kratsi, ale byly.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    👍

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    IOM_NUKSO: Poslouchám muziku, já to mám jako takovou terapii, nemám teď dobrý období a nechci se utápět v úzkostech a depresích. Prostě se seberu a jdu. Něco jako Forest Gump, když běžel přes Ameriku. Po nějaké chvíli naběhnou endorfiny a chvíli to vydrží.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    F1GURK4: cim se na tech vychazkach zabavis? Mne to nebavi chodit ty kolecka, jen nejakej pohyb by to chtelo.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Sportovní den proběhl.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Tak taky prihodim vcerejsi popracovni vyjizdku na udrzeni kondice.

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Dik za tohle auditko, jsem hrozne souteziva, takze me to fakt motivuje jit dal :)

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes jsem se byl projít při čekání na zákaznici, protože jsem přijel o hodinu dřív. A objevil jsem polní cestu, která vede přímo k její chatě a já příště nemusím objíždět celou ves. A v podvečer bylo cvičení ve fitku. Cca 4 dny pozoruji, že přes noc klidněji spím. Nebudím se tak často.

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Ja si to dnes protahla. Poslednich par km pomalicku, fena uz mi starne :)

    EKG
    EKG --- ---
    Jaaaaj! Ono to umi trasy, takze se muzu predhanet sam se sebou. No dneska ne, dneska se plazim

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Jsem se šel ještě večer projít.

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Pridavam se s ranni prochazkou.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam