• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    F1GURK4Sport a cvičení - podpořme se navzájem
    Příspěvky a fotografie uživatelů při začátcích cvičení, a i samozřejmě všech dlouhodobě cvičících uživatelů, kteří chtějí třeba jen palcem podpořit úsilí začátečníků, udržení dobré mysli a hlavně to nevzdat.
    rozbalit záhlaví
    KIA
    KIA --- ---
    KIA: (Pardon za tolik slov “opravdu” v textu. Jsem to po sobě očividně moc nečetla (facepalm))
    KIA
    KIA --- ---
    JOPS: Doufám v podobný efekt a “problém” u kratas!:D

    Hele k tomu běhu :) - jsem to plánovala viz obrázky, je tam napsáno metodou Run Walk Run a k tomu je v plánu mezi videy článek, který říká jak a kolik zvolit. Já nedám 60s běhu v kuse, tak jsem dala takové své maximum zatím, a to 40s :) a teda, opravdu jsem to tím stylem zabehla. Hlídala jsem si přesně vteřiny a bylo to opravdu dost na hraně mých možností. Myslím, že mě tohle opravdu posune :)

    Ke kadenci - tyjo, to pak chápu, to je jiné tempo než mám já :D já abych splnila 165-170 kadenci, tak je to 5:00-5:30/ km :D. Takže, raději 30s utrpení a “sprintu” než 800m s vyplazeným jazykem :D

    Naštěstí mám cyklostezku vedle domu, takže délka dlouhá kolen 10km mi zatím opravdu bohatě stačí :D

    A taky, aspoň třicet minut po běhu nemá smysl jít do sprchy. Protože proste potřebuje člověk druhou :D

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Prvních 7,3km nového měsíce.

    CHOSE_
    CHOSE_ --- ---
    Sobotní výšlap na Lysou.
    Cestou zpět jsme potkali velmi opatrně našlapujícího pána, který se účastnil 101 kilometrové B7.

    JOPS
    JOPS --- ---
    S mladejma puškama na nohejbalovém turnaji. Musím se pochválit, ale asi jsme je docela dobře vychovali 🤣 Radost s nima hrát 👍🏻

    JOPS
    JOPS --- ---
    KIA: :D no, Jeff mi uz trochu pritvrdil. A uz musim najit delsi usek, abych nemusel behat nekde dokolecka :)

    a jak pises o tech 800m, tak to mas bezet 40s beh, 30sec chuze? To jsem nikde tohle info nenasel :D

    Kadence drill mas radsi? :D ty vogo, to ja teda ne, ja kdyz bezim jeho pozadavkem (tusimm 160-200 kroku za minutu), tak mam rychlost kolem 3:40/km a to me docela nici, kdyz to mam bezet 3x za sebou :D

    S vodou zatim nebojuju. Napiju se pred behem a pri behu teda rizen nemam. A to beham hned po praci pred ctvrtou hodinou :D

    Po behu to je jeste dobry, to nejak funguju, ale jakmile se zastavim, tak to je jako kdyby nekdo vzal kybl a vylil ho na me. A zjistil jsem, ze kdys se hned vysprchuju po behu a pak vylezu ze sprchy, tak muzu jit znova, protoze porad ze me strasne, ale strasne chcije :D


    a jeste jako jeden fun fact. Asi se mi behem zmensila prdel. Zacali mi padat nove kratasy, co jsem si koupil pred cca mesicem... Vaha porad cca stejna, ale kratasy porad padaji... fuck...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    V pátek jsme to ukončili na 52kg. Těším se na nový cvik.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dobré ráno všem.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnešní trénink za mnou.

    KIA
    KIA --- ---
    Tak ano, ID @JOPS měls pravdu, Jeff je s těmi 800m :D

    10 min Warm Up , 800m Run - metoda Run Walk Run (40s běh/30s pauza), 10 min Cool Down


    Ze dneška mám par poznatků:
    Poznatek první - Cadence drill mám o DOST raději než těch 800m :D
    Poznatek druhý - Pokud bude takhle hic, tak s sebou budu muset nějakým způsobem nosit vodu.
    Poznatek třetí - nesmím po běhu koukat na lidi/sousedy, pak za mnou chodí a ptají se, proč jsem na ně naštvaná :D

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dnesni silnicka.
    Jak jsme nedavno probirali to zhubnuti po aktivite, tak mam o 1,05 kg mene. To ale bude jen voda.

    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Sobota

    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Páteček

    EKG
    EKG --- ---
    A nastup na dovolenou

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Večerní běh.

    KIA
    KIA --- ---
    JOPS: Tyjo něco podobného jsem měla dnes -
    10 min Warm Up, 2*(30s 150-200 kadence, 30s rest), 10min Cool Down

    Tekl ze mě pot solidně :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    KIA: jako mas se na co tesit :) Ted jsem ve fazi, kde po 12 minutach zahrivacky mas 30 vterin behu s podminkou 150-190 kroku za minutu. Takze trochu sprintik a pak 30 vterin "odpocinek" a tohle 3x za sebou :D

    a ted nevim, zda Jeff je ten s tema 800m behu :) jednou uz jsem tam 800m behu mel, ale cekal jsem tam tech 800m vice.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes jsem se vrátil z vody, tak jsem si večer dal jednu rychlejší chůzí.

    KIA
    KIA --- ---
    Dneškem druhý běh ze tří, které mám na tento týden splněn :)

    No občas to sice byl běh, chůze, běh,… ale i tak :) Cadence drill

    KIA
    KIA --- ---
    JOPS: Pecka! :)) Držím palce ať to baví a běhá nadále :))!

    Taky mám Jeffa :) takovej nejsympatictejsi pro newbie mi přišel :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam