• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    ANNA
    ANNA --- ---
    KIRILLOV: Něco málo je tady [ REPLIKANT @ Exotičtí lidé - fotogalerie ] , tedy aspoň tuším, že jde asi o tuto entitu.
    KIRILLOV
    KIRILLOV --- ---
    IVETS: poreferuj - kdo to je, co dělá, co říkal?
    IVETS
    IVETS --- ---
    byla jsem na setkani s eskymackym samanem a bylo to hodne zajimave,,,,nebyli jsme nekdo?
    KUBBE
    KUBBE --- ---
    repast ... :)
    YouTube - ‪Moray McLaren - We Got Time‬‏
    http://www.youtube.com/watch?v=j9e38cuhnaU
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    (pokud by někdo neuměl anglicky)
    nasledujíce přechody popsané v máyském kalendáři, probíhá každých 18 dní
    globální meditace za jednotu/za univerzální vědomí
    ..
    láskyplná meditace se smyslem dodat pozitivní sílu lidstvu a matce zemi

    meditace je směrována na devátou hodinu ranní i na devátou hodinu večerní ve dnech 20. května a pak 7/6, 25/6, 13/7, 31/7, 18/8, 5/9, 23/9, 11/10, 28/10(což by měl být konec tohoto dualistického času a dualistického vědomí)

    smyslem této meditace je vytvořit pozitivní pulz a inspirovat všechny na zemi k vytvoření udržitelného ráje zde na zemi (zdravou, čistou zem s mírem a respektem mezi lidmi všech ras a přijatelným životním standartem pro všechny)

    pokud se chcete přidat, meditujte takto:
    1) spojte se se Stromem života/světa pomocí myšlenky, že já jsem u stromu života, jsem sním ve spojení, podpořené prožitkem představy, jak stojíte na jednom z kořenů Stromu světa/života. vizualizujte, že na mnoha kořenech kolem vás stojí mnoho jiných/dalších lidí (živých bytostí). spojte se, chyťte se za ruce a dejte/nabídněte pozitivní sílu Stromu světa/života (a tím všemu v existenci) pomocí následujících myšlenek a prožitku ...
    2) Jsme jedno, Jsme vědomí, Jsme láska, Jsme světlo, Jsme pozitivní silou, Jsme Mír, Jsme Odpuštění ...

    Vizualizujte jak láska, světlo, síla, odpuštění, proudí Vaším srdcem ku Stromu světa a jak svět je již tím rájem za který se tímto modlíme.
    Samozřejmě použijte ta slova, která Vám nejvíce sedí, a pokračujte tak dlouho, jak dokážete udržet pozornost (15-30 minut).
    (poznámka autora - pokud se snažím vytvořit v sobě jednotu, většinou myslím jen "všechno je láska" nebo "všichni jsme jedno")

    samozřejmě můžete použít i vlastní intuitivní postup, jakkoliv Vám to vyhovuje, záměr je snad patrný.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    pro případné zájemce o silné psychospirituální zážitky
    meditace za univezální vědomí
    fredpajorden.se
    http://www.fredpajorden.se/sida95.html

    myslim, že na to stačí minimum zkušeností se základníma meditacema .. případně schopnost udržet pozornost
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    takže zkušenosti nemáme .. nebo soukromničíme :-))

    škoda
    REVAN
    REVAN --- ---
    NIKOPOL: Já jsem tam byl loni cestou z Beltainových oslav...
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    no jako ... na chvíli se mi i chtělo zjišťovat kdy to ona dělala a kdys tam byl ... na druhou stranu setkání sní bylo dost přesvědčivý :-)
    REVAN
    REVAN --- ---
    NIKOPOL: Já to tam viděl poprvé přesně před rokem, to už tam tekl. Dřív nevím.
    Jsem se lekl, že to mělo být z téhle její poslední akce...
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    nevím ... před rokem, dvěma .. před delší dobou
    REVAN
    REVAN --- ---
    NIKOPOL: prosimtě kdy to bylo, to její svěcení? Ten potok je tam už docela dost dlouho...
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    NIKOPOL: já mám bohužel dost nabitý program tak nestíhám chodit i když bych chtěla..ale aspon občas někam zajdu...tak mě zprávy " z místa" moc zajímají
    IVETS
    IVETS --- ---
    NIKOPOL: no je to dost tezky na pochopeni,,ona jeste tak svojsky vysvetluje.. a chce to dlouhoveke samanske zkusenosti a vedeni,,,to nejde jen tak..tak asi podle kamenu vestit nebudu : ),,ale celkove setkani s ni bylo zajimave..
    SNOWMAN47
    SNOWMAN47 --- ---
    PETRPAN: Podle me by se krev sloupla casem nebo rychle vybledla... Jedine smichat s necim,nejsem si jisty ale neco mi rika ze se kdysi krev michala s nejakou hlinou aby mela nejakou konstantni formu ale fakt si nejsem sure...
    SNOWMAN47
    SNOWMAN47 --- ---
    ANNA: Ja si myslim,ze zalezi na pristupu a praci s bubnem... Nekdo pouziva houby, nekdo travu,nekdo buben a nekomu staci mp3 a pecky do usi... Buben je o tom navodit ten stav ktery se da naprogramovat a pak se da do nej dostat jen uvedomnenim ...
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    IVETS: jóó ? :-) a co umíš věštit ?
    IVETS
    IVETS --- ---
    NIKOPOL: jee tak ja jsem na ni byla dnes...
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    IVETS: Anisja Monguš

    RAHANUR: moc hustá pani .. skoro bych litoval, že jsem se nezůčastnil těch jejích seminářů, co tu měla, skoro bych toužil jet za ní do tuvy .. nikoho takovýho jsem nikdy neviděl "kouzlit" (jednou jsem byl v přítomnosti jiného šamana z tuvy a stromu, který zrovna vysvětil, to taky stálo zato ... nicméně když ten samý strom o rok později světila ona, objevil se prý u něj ještě pramínek,potůček (viděl jsem fotku, je to spíš docela potok))

    ANNA: jasný. šlo my o to, jestli je tu někdo, kdo s bubnem pracuje :-)
    ANNA
    ANNA --- ---
    NIKOPOL: No, vycházela bych z toho, co říkala, tudíž že "Šaman z Kyzylu (střílím od boku) nejdříve sbírá zkušenosti a tak dále...".
    Dá se na to dívat tak, že se člověk nejdřív naučí jezdit na kole, než přesedlá do autobusu.
    Ale imho budu mluvit za většinu lidí tady, když řeknu, že šamani nejsme, jsme dychtiví zápaďáci, tudíž si pořizujeme bubny "jen tak". Dyť se to dá brát jako hudební nástroj prostě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam