• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    NIKOPOL: zúčastnil jsem se pár povídání a potní chýše s Robertem Stojícím medvědem.
    Taky velmi zajímavá, podnětné a úžasné akce :-)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    hej hola :-)

    taky tu teď byla věhlasná aliccie ham a dělala hafo seminářů

    zůčastnil jste se někdo ?

    přépadně jste se někdo zůčastnil něčeho jinýho, dalšího .. rovněž zajímavého ?
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    NIKOPOL: Jo díky :)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    :-)

    no jasně skřidla jsou dobrý

    tak enjoy cesty s bubnem
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    NIKOPOL: No šamanské bubínky a initipi ;) Moc fajn akce. Už mi doma pomalu schne a začíná znít :)
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Ahoj,

    chtěla bych se zeptat, zda někdo máte zkušenosti s ayahuscovým sezením nebo „chacapováním“ u Davida Von Avi (http://www.jungle-medicine.eu/)?
    Co se týká chacapování moc jsem se toho nedočetla, jen že se používá k práci s energií… Nevíte o tom někdo více :)?

    Díky
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    JASONEKK: :-) co jste dělli ?
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Návrat ze Skřidel :) Super zážitky ;)
    STEKY
    STEKY --- ---
    Ano, jsem zpet z Peru se spoustou zazitku a zkusenosti ... rada se s vami podelim:

    Zajimaji vas stare kultury v Peru, nebo soucasny skutecny zivot mistnich lidi, chcete se dozvedet co (ne)umi tamni samani nebo Vas jenom zajima, jak muze sama holka prezit putovani po teto zemi bez penez krizem krazem neznamem? Pojdte se mnou znovu prozit sahnuti si na hranice sil pri fotoprojekci s vypravenim ...

    —————————————————————————————————–

    ... “ PERU – 178 dní sama nejen po stopách Inků a šamanů"
    —————————————————————————————————–


    (I. část- sever)

    - Putovní cesta v extrémních podmínkách za vyléčením a sebezdokonalením

    - Život prastarých kultur i současných obyvatel

    - Jsou šamani v Peru šarlatáni, nebo opravdu dokáží léčit?

    - severni pralesy, život s rybáři, severní pobřeží s pradávnými památkamy kultury Chan chan, Maca, Přenádherné hory Huaraz a centrum šamanismu

    A mnohé další zajímavosti…

    ——————————————————————————————————
    (II. část- jih)

    - Nalezneme místo z vizí?

    - Co to je brujo a jsou opravdu nebezpeční?

    - Je machu Picchu vhodné navstívit, jaké skrývá překvapení?

    - Cesty a odkaz Inků

    - Cusco - město inků a dále po jejich stopách, Machu Picchu, Severni pralesy - jiny zvlastni svet, jezero Titicaca ve 3tis m.n.m. , tajemné obrazce Nazka

    - Rady na cestu


    ————————————————————————————————


    Terminy a mista prednasek (I. část a II. část):
    Pardubice: 27.9. a 29.9. - klub 29, divadlo Anežky české 29
    Praha: 10.10 a 24.10 - Čajovna Šamanka - dříve Metamorfoza, Hálkova 8 Praha 2
    Brno: termin v jednani - Středisko podpory školám, Hybešova
    Ostrava: v jednani (shanim vhodne misto - pokud o nejakem vite.. :) )
    -> pro dalsi terminy fotopromitani, fotovystavy a pod. sledujte stranky http://steky.eu, pripadne napiste, ze mate zajem o informovani mailem.
    ....

    Vzhledem k zkušenostem prosím svá MISTA REZERVUJTE:

    Pardubice:
    klub 29 (Šárka Zahálková)
    tel.: 777 886 941

    Praha:
    Čajovna Šamanka
    cajovna.metamorfoza@gmail.com
    tel.: 734816240, 604183560
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    :-) užijte
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    IVETS: Tak to se tam potkáme ;)
    IVETS
    IVETS --- ---
    Nechcete nekdo se mnou na:7. 10. až 9. 10. 2011 - Víkend s výrobou jednohlavých šamanských bubnů a chřestidel
    Sk
    http://skridla.arcs.cz/akce.php
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    PRASAD: je tu ted saman z Ekvadoru, ktery porada mimo jine i tabakove ceremonie... muzu ti preposlat info-mail, kdyztak posta...
    sam se do toho rozhodne nepoustej
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    PRASAD: jo to jo, to je dobry vzdycky navazovat vztah. ja o tom jen cetl ze ty funkcni/pravy davky jsou hodne vysoky a ze se potom ten dotycny saman vlastne otravi. ale zase je pravda ze nekdo to musi vyzkouset jaky to je tak pokud vazne chces tak to odzkousej, varovan jsi byl ;) :D
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    OGMIOS: no to je parada......zase saman ktereho jsem potkal z ecwadoru rikal ze s tabacem se musi pomalu navazovat vztah. Nema se nikam zpechat a davky zvysovat velice pozvolne. Pry to cisti hrubej nanos.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    PRASAD: ja prave co vim tak aby to udelalo co to ma je potreba vetsi davka ktera je blizka smrtelne a proto se to velice casto nepovede. proto bych ti neradil se do toho poustet a kdyz o to stojis tak jedine s nekym kdo tomu rozumi.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    NIKOPOL: jo a kazda bylinka ma svoji kvalitu takze ja osobne je pouzivam pri jinych vecech. treba klasika salvej a pelynek na ocisteni. sladkou travu kdyz do toho chci primichat trochu srdce, to pak palim s pelynkem dohromady. tuji na ocisteni domu pred duchy. atd atd..
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    OGMIOS: No tak salat bych z toho zrovna nedelal,to mas tak se všim. Taky jsem nekde slyšel ,že tam dokonce někdy přichází andělé z druhé strany. A pak zaleží. Ale při malích porcích to ego asi jenom vybleješ. Nevim no. Zatim neznam nikoho kdo by me k tomu neco rekl.


    SALAMAN: jo jo to delam,docela síla
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    add bylinky: jsem se někdy před prázdninama zastavil v rybě na ruby a tam měli útlou knížku, co se jmenovala "magický vykuřovadla"

    jako vykuřovadlo tam používali skoro všechno ... samozřejmě jsem neměl čas to podrobněji zkoumat ale, co si o tom myslim a připadá mi logický, že každá rostlina má nějakou vibraci a když tu rostlinu spálíš pak je ta vibrace ve vzduchu
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    PRASAD: ja jsem cetl o uzivani tabaku oralni cestou a tam bylo psane ze kvuli vysoke toxicite je to zazitek blizky smrti. tez jsem potkal cloveka co kdyz byl malej tak si udelal z neznalosti salat z tabaku a skoncil s peknou otravou v nemocnici. dobry nasledek byl ze je diky tomu nekurak dneska :D
    jinak ja bych byl moc opatrnej abych se neotravil a to jsem si daval rulikovy cajicky ale tabaku se bojim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam