• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    JASONEKK: Nic není zadarmo. Minimálně je potřeba trochu vlastní snahy.
    Což se - chápu - v době internetů lidem moc nechce.

    Naneštěstí pro lidi od internetů jsme šamanům ukradení - my potřebujeme je, ne oni nás.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    NIKOPOL: Děkuji a podporuji to naprosto... já chci data :) informace. Ne jedna paní povídala ;) Přesně... máme tu šamany... pokud jsou dobří a vyloženě se tomu nebrání, tak je označme... ať nám mohou radit a šířit moudro... to je pro všechny ne jen pro ty co platí nebo pro ty co si to nějak "zaslouží" ... a jdu na večeři ;)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    PRASAD: pokud budeš chtít můžeš si vyhledat moje předchozí příspěvky a posoudit, zdali je záhodno se se mnou bavit :-)
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    NIKOPOL: myslím ,že by se mělo rozdělovat mezi šamanizmem,filozofií,rejpáním a magií. Pak bych věděl jestli stojí za to být konkretní.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    PRASAD: vzhledem k mojí motivaci vyjádřené níže, je možno něco udělat, aby si byl konkrétní ?
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    NIKOPOL: ahoj, já osbně znám jen dva. Nechci být konkretní a nevíc jsou to cizinci. Viděl jsem je pracovat a stálo to za to.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    PRASAD: no ne .. mě b jako zajímlo koho považuješ za ty pracující šamany ... jako fakt .. já znám málo lidí a rád bych si udělal nějaký kontakty, možná přátele :-)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    JASONEKK: mm už jsem dlouho neviděl upřímnou snahu se něco dozvědět, zeptat se na konkrétní věc a chtít slyšet odpovědi :-)

    třeba je to tim ... oni jsou často problém už ty dotazy ... a pak je tu jejich zpracování na straně příjemce/adresáta .. atd atd.

    možná by bylo funkční ustanovit nějaký pravidla jako jsou v instituci mluvící hůlky ... jen asi by se na to musel udělat samostatnej klub .. tenhle je na to asi už moc rozjetej a obecnej .. a asi by nebylo úplně funkční kdyby všichni dostali readonly a právo zápisu jen ti co by se byli ochotní podrobit pravidlům

    nicméně jsem ochotnej bavit se o věcech o kterých vím ,.. i o těch, a to je horší, o kterých nevím .. i v téhle diskuzi, a občas se mi i povede označit o kterou z těch zmíněných kategorií jde :-)
    tak klidně šli otázky, jednoho adresáta máš :-)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    OGMIOS: jestli máš nějakou praktickou zkušenost stim černonožskym medicínským kruhem ?
    jestli si řešil nějaký vlastní věci a jak si to řešil ...

    obecně ..
    jak se sežene adoptivní otec, matka, prarodiče, kde se sežene mentor ... co jestli otec i matka jsou ještě dostupní, jak v jakých situacích pracovat snimi a tak podobně :-)
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    JASONEKK: Vítej v internetovém diskusním foru...:_)))
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Jen k zamyšlení: Všimli jste si toho, že se tu krom občasných odkazů na weby a akce nenachází skutečné hodnotné informace? Na otázky odpovídáme otázkami a já se ptám, jetli je to tak podle Vás dobře? Pojdme s tím něco udělat. Děkuji
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    NIKOPOL: co te zajima?
    ID_0
    ID_0 --- ---
    ZIVA: duch kapitalismu tu řádí o sto666
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    hele .. chodí sem někdo z kruhu Pablo Russella?
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    PRASAD: fakt jo ? :-)

    PRASAD
    PRASAD --- ---
    Ja myslim ze v Cr pracuji dosti silny a kvalitní samani.Bych je moc nepodcenonval.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    tak nějak...
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    evropskeho ducha? myslis ducha kapitalismu?:)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    ZONKER: inu by mne zajímalo kdo probudí evropského ducha. Jen takový malý dotaz, tu bohům libou meditaci s bude moci člověk s cirquem zažít za 2000 kč za díváním se dírkou v šapitó nemílím li se? Omlouvám se za sarkazmus ale podle mě to bude extrémě drahá duchovní záležitost...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam