• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    hele .. a proč je ta ajahuaska takovej hit ?

    diť cestovat a mít vize se dá i bez drog .. resp. každej to umí a je to jednodušší než schánět tu liánu, člověka, co to uvaří, šamana, případně se plahočit na nějakej seminář a ještě za to vysolit nějakou strašnou pálku

    já měl ještě to štěstí, že jsem to zkoušel s nějakou šamansko křesťanskou synkretickou sektou, kde to bylo (v porovnání s těma víkendovejma seminářema za desítku a podobně) skoro za darmo .. ale ty ceny těch ostatních institucí, jednotlivců, co to provozujou, nechápu .. nebo spíš to chápu jako předražený, a jako takový i scestný
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    btw.. předevčírem jsem byl na předpremiéře nového dokumentu o Ayahuasce od Viliama Politkoviče ve spolupráci s Maitreiou.
    Hezká záležitost :-)
    Mělo by být na veřejnosti v prosinci (nebo na přelomu listopad/prosinec).
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    atrej a lodbrog .. proč si vlastně nejdete někam vyhonit navzájem a pak se nevrátíté, třeba to meziváma udělá nějakou harmonii a pak vaše příspěvky budou stát za něco
    ATREY
    ATREY --- ---
    Jinak vsem jemnocitnym dusim se omlouvam za hrube vyrazy. Prestavam kourit a Nikotin je fakt svinstvo.
    ATREY
    ATREY --- ---
    Tady to krasne rika Kraus: http://video.idnes.cz/?c=A111101_133501_domaci_kot&idVideo=V111101_141332_tv-spolecnost_zkl

    Dalsi nejapny pocit, priroda je o rozmanitosti. Kdo to chce skatulkovat a komentovat je vul.
    ATREY
    ATREY --- ---
    LODBROG: Mam takovy nejapny pocit, ze ti zakon akce a reakce nic nerika. Toz asi, tak k tomu zametani.
    ATREY
    ATREY --- ---
    LODBROG: Nezacal jsem s onanii. Pouze jsem reagoval na tu tvou pusiku.
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    KALIPH: jestli myslíte to video "šamani odcházejí", tak to jsem po sobě smáznul, páč jsem si vzpomNěl, že jsem to sem dával už měsíc zpět,
    [ SCHWEPZ @ ŠaManYsMuS ]
    ...nechtěl jsem se opakovat. Ale pro ty co neviděli, dávám tedy repete:

    http://www.youtube.com/watch?v=RRLgvn6aFCg

    A DALŠÍ VIDEA JSOU NA KANÁLU IGORA CHAUNA, DOPORUČUJI:

    http://www.youtube.com/user/Gossscha1
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    NIKOPOL: Já je nemazal, předpokládám, že je po sobě smazal sám autor, totiž Schwepz.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    počkat počkat .. tady baly ještě včera příspěvky tři ! kam šly ?
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Pavlína Brzáková: ŠAMANŮV PLÁŠŤ JAKO MAPA VNITŘNÍCH VESMÍRŮ, 10.9. 2011 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=IZP3KiUKI5s
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    CONTINUITY: Ono je to tak nějak celkově, ta tupost lidí.
    Městkých, hlavně. Hlídat si svou maličkou betonovou auru, klapky na očích a nevidět a neslyšet.
    Malý český člověk, a nic se ho netýká, do ničeho se nechce namočit. Celková lhostejnost a nevšímavost - nejen co s etýče přírody.
    Stále prakticky nepřijímáme (nikdo z nás) zodpovědnost za to jak to kolem nás vypadá - že je svět dílo nás všech. Jako jedinců i jako celé společnosti.

    Bohužel to vypadá že musí svět (skoro?) padnout, aby se to vyčistilo.

    (Nicméně se zas nebojme - bez lidí to půjde velice rychle. Příroda je silnější než si mnohdy myslíme.)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    bohužel, ještě se nenašel třeba rituál, kterej by přivedl lidi v CZ k uvědomění, v jakým stavu je tu voda, a že to je proboha akutní průser, a že je přinejmenším potřeba si to uvědomvat...mind control je silná a všichni se dál tváří jakoby nic, jakoby otrávený potoky byly úplně normální a ten mrtvolnej smrad kolem nich byl fajn a vůbec nikoho se netýkal...jako by si nikdo nekladl otázku "a co tady budou pít moje děti...?"
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    pro mně je podstatný, jakou proměnu a otevřenost vidím v lidech. pokud vidím v lidechm, že se otevírají novým pohledům,že mnoho z nich přemýšlí, hledá, uvědomuje si, pak mají rituály nějakej smysl.
    pokud by se nic takovýho nedělo, pak ho nemají.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    OGMIOS: a co jsou to ty spirituální záležitosti, a k čemu že jsou dobrý ? ;-D
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    děti děti děti...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ATREY: Tak už přestaň onanovat a buď mluv k věci (tím nemyslím "poučuj ostatní") nebo mlč.

    Sypat z rukávu vyčtená moudra a koány, a přitom si neumět zamést před vlastním prahem, to přesně kazí diskuzi.
    A (snad Ti ta pointa došla) přesně to tu předvádíš.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    dneska je 11. 11. 2011

    den vhodný pro hopi ceremonii posvátného ohně za mír a za jednotu

    pokud to umíte sami jděte do toho, pokud ne dehte se dohromady s někým, kdo to dělá (já jedu do chrustenic)

    každopádně 11 je číslo velkého ducha ..
    a dneska má teda otevřený nějaký hodně veliký okno k naslouchání
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    KALIPH: no a chces se bavit? then welcome my posta.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ATREY: Já možná přišel příliš pozdě a nečetl to dozadu. Přišel jsem se zeptat původně jen na ten buben na který mi do diskuse nikdo neodpověděl. Kdo je ten nováček, co se mu nedostalo pomoci. Můžeš to linknout? Nebo aspoň prosím sděl ID, ať si to můžu snadněji dohledat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam