• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    BIGTRAGED: no je otazka jestli si chces neco vsugerovat a nebo co vid :D ja treba v zime si nic nevsugerovavam, ale trosku si rozpalim energii v tele a tak mi neni tak chladno. jinak vsugerovat jde leccos, treba to ze ses kure :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    BIGTRAGED: Ahoj. Pro začátak je dobrý směr osvojit si meditace, cestu bubnů. Je to taky o sebe disciplíně. Docela zajímavé povídání (už je to dlouho) byla "Modrá Alfa" knížka taky o sebe programování... snad ti tohle k něčemu bude ;)
    BIGTRAGED
    BIGTRAGED --- ---
    Zdravim .... nejsem si jist, zda jsem spravne, snad me pripadne odkazete na vhodnejsi diskuzi.

    Par tydnu z5 me buhvi proc napadlo experimentovat s autosugesci a docela jsem se toho chytil. Prozatim vyuzivam pocasi a snazim se pri prochazeni venku ruzne experimentovat se sugesci tepla. Pokousim se o ruzne "techniky", at uz sugesci primeho slunecniho svetla dopadajici na kuzi, nebo treba plamene v hrudi. Vysledky jsou .... no minimalne diskutabilni .... zuby sice nedrkotam, ale na druhou stranu se ani nepotim. A otazka je jak teplo/zima, by mi bylo, bez techto mych hokuspokusu. Jsem momentalne v Anglii a ac tu neni zrovna dvakrat teplo (zvlast diky vlhkosti), tak prece jenom tu neni zima jak v Rusku.

    Pokousel jsem se na netu k tomuto tematu sehnat nejake materialy, ale bohuzel, az na par letmych zminek, jsem na nic kloudneho nenarazil. Mohl by jste mi prosim nekdo neco doporucit? Idealne dostupneho na netu, ale pokud nic rozumneho neobevim, muzu se skusit s nekym domluvit at mi treba knizku koupi a posle sem.

    Pripadne jeste me napada (ac se do toho v momentalnim stadiu zdaleka nechci postet), nevite o nejakych experimentech s autosugesci a halucinogeny? Nemyslim samotny akt toho, ze se nekdo pod vlivem halucinogenu pokusi neco vnutit/zdelit svemu podvedomi, toho je urcite hromada ... slo mi spise o pokus lepsiho pochopeni principu, usnadneni pristupu atp.

    Dik :)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    OGMIOS: ouh yes my friend .. ryba na ruby v praze :-)
    SOUMRAKOSVIT
    SOUMRAKOSVIT --- ---
    ATREY: hlavne pro carodeje..
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Ahoj, 2.2. přijedou k nám na Kampu aztéčtí tanečníci z Mexika, pak 26.2. bude Temoc besedovad s Jaroslavem Duškem - tedy pokud všechno vyjde :) Ale tanečníci jsou už pojištění :) [ Setkání se čtyřmi tanečníky aztéckého tance z Mexi / ostatniother / 2.2.2012 / CR - Praha - divadlo Kampa ]
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    BROZKEFF: tak prozatím ukázky z DVD :-)
    http://dvd.jantarovysvet.eu
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    NIKOPOL: ryba na ruby, to je praha? kurna ja jsem z mimone, tam nez se dostanu :D
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    existuje knížka .. jmenuje se vykuřovadla a vyšla v nákladu asi 500 kusů ... vim, že mají neprodejný exemplář k nahlédnutí v rybě na ruby
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: jj, to vim, ale kazda bylinka ma jeste svoje kvality a je vhodnejsi pro to a tamto a jina zas pro neco jineho. tak se snazim zjistit jak se to s ni ma :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: vim, že jí kamarád dává při té indiánské potní chýši jako přísadu. sype to na kameny a tím je tam dobré aroma. taky šalvěj, cedr, buk, a pak jsou i směsné ingredience...
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    zdar, kdo tady pouzivate bylinky na vykurovani? na co je levandule? ja ji jeste nepouzival, jen vim ze je uzivana pri sweatlodgi ale na co presne..? kdyztak dik za info :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    KILP: Taky už se těším, až se na to doma kouknu :)
    KILP
    KILP --- ---
    Jiné světy- cesta do ayahuaskového srdce kmene Shipibo konibo
    Kanál uživatele GoschaTV - YouTube
    http://www.youtube.com/user/GoschaTV#p/u/1/Fj4wwfZuEI0
    ...taky povedena vec
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Jasně, že bude :) 19.2. se na Vás už všichni těší, hlavně tedy pan Poltikovič, jehož přítomnost je možná ještě zajímavější podívaná, než samotný film :) [ Maestra Ayahuasca / kinomovie / 19.2.2012 / CR - Praha - divadlo Kampa ]
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Příležitost ho podpořit jistě ještě bude ;)
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    AMINETA: Já to tam nedával a odkaz jsem nedal jinam, než sem. Ale i tak mě mrzí, že jsem pana Politkoviče možná ochudil o nějaké peníze :(
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    SCHWEPZ: To je hrozný, a pak si maj ty dokumentaristi vydělat, když to hned někdo měsíc po premiéře hodí na web..... No, nicméněm na Kampě podpoříte tou celou stovkou vstupnýho nejen Viliama, ale i divadlo. Můžete zajít nejen kvůli filmu, ale i hlavně kvůli debatě po něm i 19.2. http://www.divadlokampa.cz/predstaveni/maestra-ayahuasca-4.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam