• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    REVAN
    REVAN --- ---
    Víte někdo něco více o indiánské tradici kmene Hopi? Co má toto znamenat? Kde se vzalo, že indiáni kmene Hopi praktikují "čištění aury", "otevření čaker", a jiné zjevně new age špeky inspirované indií? Není to nějaká blbost?

    Na svých seminářích pracuje s lakotským šamanským léčivým kruhem (Medicine wheel), lakotskou školou snů (the Dream school). Na seminářích používá a pracujes kyvadlem, krystaly, učí čištění aury – vykuřováním posvátnou šalvějí a pérama z ptáků, otevření čaker, lokalizaci duše, meditace. Přes tyto metody učí lidi transformovat a rozpouštět naše bloky. Pracuje tradičním způsobem, k poctě duchů, k léčení a k poctě Matky Země. Její přístup vychází z principu, že ona je pouhým nástrojem – Mostem, semináře řídí formou chanellingu.

    výtah z tohoto: http://www.ukamenneryby.cz/stone_fish/Alicie_Hamm.html
    F0N
    F0N --- ---
    Indiánské inspirace: 13. 3. 2012 — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10318067268-indianske-inspirace/211562210300026/
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Pro ty co chtěli jít na ten Keltský telegraf: http://www.regenerace.cz/kelti2012.htm
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    KALIPH: To je ale super nápad :) Můj osobně prověřený máš...Co takhle něco jako google maps a přidávat tam body? To se dá i sdílet.... (nápad) hm?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Myslím, že seznam takových "významných" "silných míst by byl inspirativní pro všechny, tak se podělte, jsem připraven je házet na nástěnku:)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    CUCHULAIN: Osobně jsem měl silnej zážitek na kopci Babka u Řevnic ;) Noc tam byla lucidní a měl jsem co dělat se z toho lucidu probrat :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Jinka jak se popisuje třeba v seriálu Okem boha Hóra, tak jde o tzv. "neuralgické body Země" zde je výrazně rozdílná energie země (proudění čehosi, co se netroufnu definovat). Pak místa, kde je zajímavé podloží a také významná místa, kde se odehravalo v minulosti něco výrazného. Skalní útvary, minerálová naleziště, bojiště, popraviště, nebo prastará okultní místa, místa "nasáklá sexem" a asi mnoho dalších typů. Pokud jde jen o to "sladit se" vypadnout z domu, je každej les a i zahrada a park vítaná;)
    VEON
    VEON --- ---
    Blaník, Říp, Závist..těch je...
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    NIKOPOL: mne tak napadá... jsou nějaká místa "významná", nebo je to zbytečně vynaložená energie?
    podle mne se dá se zemí sladit kdekoli.
    pokud bude nějaká akce s cílem setkat se s dalšími šamany, tak fajn :-)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    JASONEKK: Mohlo by to být zajímavý... Jinak jedu na Holotropní dýchání na Skřidla. Je to ten prodlouženej víkend o Velikonocích ;)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    NIKOPOL: Nazdárek. Né já jsem chtěl uspořádat tu akci/setkání, ale chtěli jste jít na ten Keltskej telegraf, takže co třeba ten? :)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    bzz .. hoj všichni .. rovnodennost se nám blíží :-) venku už taky docela hezky je ... já skoro celou zimu nic nedělal, tm mi přijde jako vhodné se trošku sladit s okolím.

    napadlo mě udělat takle na jaře pár výletů po čechách a sladit se s krajinou ....

    kupříkldu by se dalo vyjet na vyznamný místa, v určitym směru (na určitou světovou stranu) u kterých se dá předpokládat, že nesou tu určující kvalitu pro celou, třeba, českou kotlinu (těm přítomným z moravského předpolí se omlouvám a na slovensko to už je úplně daleko)

    další nápad, podívt se trošku po těch kopcích, co hrají roli v ketském telegrafu, případně se nějakým nechat oslovit ... a popřípadě se ůčastnit telegrafu s místní skupinou na onom kopci osobního zájmu.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    WHITE_EAGLE: to je dost dobre i mozne :)
    WHITE_EAGLE
    WHITE_EAGLE --- ---
    OGMIOS: tak asi aj hej, ale pri tom aky ma vek a co ma uz odbubnovane je uz asi viac na druhej strane jak tu :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    WHITE_EAGLE: jen mi chvilema pripada ze se trochu ztraci
    WHITE_EAGLE
    WHITE_EAGLE --- ---
    Michael Harner : Time Transcendence in Shamanism - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Fg13A3nHTPk&
    TOASTER
    TOASTER --- ---
    JASONEKK: Aha to jsem nevedel, no tady je to alespon pekne v celku :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    TOASTER: Jo to už tu je o stránku nebo 2 na zpět. Pěknej dokument.
    TOASTER
    TOASTER --- ---
    Uploadoval jsem zajimavy cesky dokument od Viliama Poltikovice "Maestra Ayahuasca"

    Takze pokud bude mit nekdo zajem se dozvedet vic o Ayahuasce tak zde:

    Maestra Ayahuasca - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Z_GkPeybxQs
    LIZZARD2012
    LIZZARD2012 --- ---
    Zdravím,

    22.-26. února budou probíhat Ayahuasca ceremonie se 3 peruánskými šamany z kmene Shipibo. Pokud máte zájem o bližší informace, pošlete mi soukromou zprávu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam