• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS

    Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

    Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
    Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

    Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

    Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

    Jsem saman?

    18 hlasy od 18 respondentů
    • 16.7% / 3 hlasy
    • 50.0% / 9 hlasů
    • 33.3% / 6 hlasů
    rozbalit záhlaví
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    OGMIOS: co se ti na téhle nelíbí? :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: jojo to mi je jasne, chtel jsem se jen zeptat jestli nemate jeste nejakou jinci radu :)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    OGMIOS: myslím si to samé co CUCHULAIN. Dojdi si tam pro tu informaci, buď to zkusíš přímo z dolního světa, nebo se ti ukáže něco co ti dá odpověď skrze tento svět.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Šamanismus v Amazonii - přednáška režiséra Viliama Poltikoviče - part I. - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=MEaG-zTMbLk&feature=related
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    OGMIOS: zabubnovat a popovídat si přímo s duchem řeky :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    EVA_: a vídáš ho častěji?
    EVA_
    EVA_ --- ---
    OGMIOS: Představ si, že jsi duch té řeky, vžij se do něj, naslouchej mu a dívej se. Podle mě bys měl pobrat, co tím chtěl říct. :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    EVA_: kdo vi, hnev asi ne, ja si myslim ze tyhle veci se dejou proste proto ze se clovek chova nespravne ke sve krajine. proste je to jen otvirak oci. jenze mi taky prijde ze se nejak miji ucinkem :( i tak ale doufam ze duch reky pujde usmirit ze by nemusela nezbytne prijit dalsi takova povoden.
    EVA_
    EVA_ --- ---
    Co myslíš, že chtěl duch řeky říct tím, že praskla hráz? Bylo to vyjádření hněvu?
    EVA_
    EVA_ --- ---
    Hráz je opravená?
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    jinak ja ted dosti premyslim co udelat pro usmireni ducha reky ktera mi tece kolem baraku, pred 2rokama prisli vetsi deste a praskla hraz nad vesnici a cely to vyplavilo. takze bych si chtel usmirit ducha reky aby se hladina nevzdouvala natolik ze by to doslo zas az tak daleko. nekdo nejaky navrhy?
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: :D pekny, uzivej ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    EVA_: jojo, pochyby jsou potvory, rozptyluji cloveku zamer,schopnost koncentrace-dosazeni cilu a to dosti. jaj jsem Pan Sebepochybovac tak to chapu. a preju ti vic momentu kdy ti je dovoleno nahlenou za oponu ;) je to uzasny sebepotvrzeni ze cloveku nehrabe a ze dela neco dobre ;)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Na čas mizim do hor... (vandr), tak třeb bude co vyprávět ;) Jo a přemýšlejte o tom společným bubnování ;)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    OGMIOS: Je to dávno, myslím, že nebylo důležité, jestli to bylo mnou, nebo jím. Moc jsem o tom nemluvila, jak říká jedna moje známá, co s tím...jen jsem si to připomínala vždycky, když jsem pochybovala. :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    EVA_: a ted bylo to jim ci tebou a nebo vami obema? kazdopadne diky bohu za tyto chvile prokouknuti skrze zavoj kazdodenni reality :)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    OGMIOS: Ale jednou jsem to viděla...muž, duchovnem nedotčený, dívala jsem se na něj a on a prostor kolem něj byla galaxie. Nádhera.
    Rozhodně nebyl realizovanej. A já v životě nepozřela halucinogenní chemii. Ani mařenu. Vesmír, no.:-)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    OGMIOS: Jo. Tak to zpět, to beru.:-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    EVA_: to nevim, ja jeste zadneho realizovaneho nepotkal, ale je mozny ze se mi vyhybaj :D
    EVA_
    EVA_ --- ---
    Takovejch lidí je spousta.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    EVA_: realizace teto skutecnosti mi byla na mysli ;) a ne jen si rict, jsem universum, ale naplno se jim stati. my lide zijeme v zvlastnim zapomneni nasi podstaty. ani ja ani ty nezijeme nasi podstatu. proto rikam stati se. ikdyz ze zpetneho pohledu po stani se to bude spise smesne :) ale ted zijeme linerane v tomto case a nejsme realizovani. mel jsem tu prilezitost nahledu. tudiz vim jaky to je rozdil. ale je potreba vlastni zkusenosti s timto i potem kazdy bude vedet. sdelit se to neda, jen zazit :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam