• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS

    Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

    Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
    Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

    Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

    Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

    Jsem saman?

    18 hlasy od 18 respondentů
    • 16.7% / 3 hlasy
    • 50.0% / 9 hlasů
    • 33.3% / 6 hlasů
    rozbalit záhlaví
    KIM13
    KIM13 --- ---
    NIKOPOL: .-)))))))
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    KIM13: no ja jsem z prahy, ale to neni daleko ..
    jednou u nás na návštěvě byli známí z německa. jeli se jakože projet, když se vrátili ptali jsme se kde byli: ".. no dojeli jsme jen do tý betonový vesnice těsně za prahou", mysleli brno :-)

    DRAGEL: no proč ne viď, asi by to byl přínosný výlet, já zatím vždycky, když jsem na to narazil, hned jsem to zamít (ty kounovský řady) ;-)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    NIKOPOL: No super!! Sice lesy kolem Libušína moc neznám, ale Budeč a samozřejmě Panenský týnec mám moc ráda!

    Takže nejen Jasonekk, ale i ty jsi z blízkosti Kladna?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NIKOPOL: koukám, že se nedržíš při zemi ;-)
    ještě mi tam chybí Kounovské kamenné řady ;-)

    Kounovske kamenne rady
    http://www.dragel.cz/rok/2009/0908_Kounovske_kamenne_rady/index.html
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    kousek od kladna je schodou okolností místo, co mě zajímá ... jmenuje se to Libušín ...

    a vono vůbec ... imho pro nás pro všechny (stran našich předků) je pro nás asi zajímavej takovej ten směr budeč, panenský týnec .. atak .. co myslíte ?
    KIM13
    KIM13 --- ---
    JASONEKK: No vida! Tak já se na společné bubnování hlásím! .-)) Taky kousek od Kladna.-)

    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    EVA_: díky :-)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    CUCHULAIN: Děkuji za pozvání, tento víkend už něco mám, ale zní to zajímavě.:-) Ať vám to bubnuje.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    PRASAD: co to je ? :-)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    PSYCHOPATICK: STROMY - velká kniha (DUCH STROMů, symbiloka, mýty, legendy a duchové stromů)
    napsal to Fred Hageneder

    Stromy - Velká kniha – Knihkupectví Neoluxor
    http://neoluxor.cz/beletrie/stromy-velka-kniha--45965/
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    EVA_: hmm, tak to vypadá, že na tom něco bude :-)

    pokud jde o šamanismus - kdyby ses chtěla přidat, v sobotu bude takový úvodní kurz :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    EVA_: kdyz nevis nic tak to zkus :D
    EVA_
    EVA_ --- ---
    CUCHULAIN: Tyjo...vlasy se mi při té představě ježí a nohy ťapou pozpátku. Vůbec nevím, jak do toho, bojím se, stydím se, i odpor by se našel. Asi to chce čas.


    Pardon...jsem sem vlítla jak neřízená střela. O šamanismu jsem překládala kamarádce diplomku, tak si o sobě myslím kdovíco, ale ve skutečnosti nevím nic.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    EVA_: :-)
    napadlo mne, že už se asi znáte. každopádně pro využití takové informace je potřeba se znovu setkat :-)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    CUCHULAIN: Taky jsem kvůli tomu pěkně zmatená, rozhořčená a prudím.:-)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    CUCHULAIN: Ne, nevídám. Je to hodně dávno, tyhle věci byly úplně na začátku a já neměla dost informací. Proces jsem ukončila předčasně, bála jsem se, že se zblázním a nebyla jsem schopná mu důvěřovat.
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    používáte někdo aqua de florida?
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    NIKOPOL: jak se jmenovala ta kniha o stromech prosim?;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    NIKOPOL: tyhle prameny jsou na hornim toku, ja bydlim az dole, ale je tu fajn, sednu si na zahrade, ptacci zpivaj, vsechno se zelena :D
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    OGMIOS: ... ty vole u něčeho takovýho bydlíš, joo ? dobrý :-))
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    tak ted ctu o pramenech ktery se vlejvaj do ty reky:
    "Studánka měla přitahovat příznivé síly z okolí. Protipólem je údajně asi 300 metrů vzdálené tmavé jezírko s přilehlou jeskyní. Voda v jezírku charakterizuje mrtvou vodu.Těsná blízkost živé i mrtvé vody má velký význam pro přírodní léčitelství."
    ziva a mrtva voda, no pekny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam