• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    i mezi blbci jsou rozdíly :)

    Ještě k Overseerovi, od jistý doby tady nebylo možný zakládat veřejný auditka bez správcového povolení. Protože mi byl overseerův radikalismus sympatickej a chtěl jsem mu dát prostor pro dravce do syta, když Lalina nabízela ke správě nějakej veřejnej klub, tak jsem si ho vzal, přejmenoval a dal overseerovi práva. Samozřejmě byla Lalina nasraná, žejo. Chvíli sme to spravovali pospolu, domluvili se jak to povedem, o čem to bude, no a druhej den bylo všechno jinak. Týpek psal traktáty, pak se promazával, mazal nástěnku, prostě mi došlo, že bude dost mimo a že sám moc neví, co dělal včera a co bude dělat zítra.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    no to je jedno ... ať je to osoba jena nebo dvě jejich vystupovani na nyxu si je v ledčems podobný
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    The second guy je fakt nekdo jinej. Kratke mate analy, synci, kratke.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NIKOPOL: jo ... to je přesně on :-D
    ale to je na osobní pokec u piva ... :-)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    :-))

    jo myslim, že vim o kom mluvíš ,,, to je takovej ten extremista kerej každýmu kdekoliv rval pravdu o stínu a orlu :-) .. možná thesecondguy bylo taky jeho id (ale zase bych se nechtěl někoho doknout)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NIKOPOL: dokonce myslím že BSPIRIT tuhle diskusi zavrhnul, že není dost odborná a lidé tomu nerozumí ...
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NIKOPOL: tahle fungovala, ale byla ještě hustší Kerray i Darjeel vypadají v pohodě ... tam byla diskuse nicku BSPIRIT, který byl multinickem, takže ho plno lidí zná i pod jiným nickem, ale to je téma na celý jeden večer u piva ... prostě extrémní osobnost, dostal od nyxu pár výstrah za multinick a některé nebo možná všechny nicky byly blokovány. Dlouho jsem už tuhle duši neviděl, texty od něho bych určitě poznal ;-)
    Hodně s ním diskutoval TVX, který se občas ukáže v reiki.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    PALEONTOLOG: aha .. já myslel, že se o něm traduje, že pak jednoho krásnýho dne zmizel a nikdo neví kam (?)

    odkud je to info s televizí ?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    nebo teda.. debaty to byly a legendární jsou :-D
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    DRAGEL: jojo.. dost legendární debaty to byly :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jen škoda že se na konci života nerozpustil v nagualu ale koukal v leže na televizi, to jaksi celý ten dojem fantastična dost kazí
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Castaneda to ve svých knihách píše, že to má špatně, říká tmu trojitý či trojaký nagual, takže mu jedna část chybí. V těch posledních knihách jsem se pobavil nad tím, jak mu jeho nagual vlastně přichystal výcvik, kdy ho donutil zastřelit čarodějnici, ale ono se mu to nepovedlo a pak je pronásledovala ... ke konci se dozvíte, že to byla jedna čarodějka z předchozí skupiny, a že to bylo dohodnuté :-D
    No nevím, zda sem Castaneda patří. Určitě tu byla někde o Castanedovi diskuse, jeden "šílenec" dokonce citoval celé texty v angličtině, aby nebylo nic zkreslené překlady ... pokud tuhle diskusi najdete, obrázek si určitě uděláte sami :-D
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    NIKOPOL: no ved ani clenovia jeho skupiny carodejov si nikdy neboli isti, co je pravda a co fikcia :). Co by ste chceli od niekoho, kto cely zivot pracuje na tom aby bol zahaleny v mlze :).
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    tak to jako nemám iluze, že jsem to pochopil ... čet jsem jednu knihu ...

    a fakt je, že jeden mexičan nám řikal, že si pamatuje, jak tam castaněda jezdil .. a prej jako píše o skutečných věcech
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    Cim dalej viac mam pocit, ze Castaneda je az moc silne kafe.. tych co to pobrali a je im to ku prospechu zratam na prstoch jednej ruky.. zbytok to bud nepochopil, alebo im z toho jeblo.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NIKOPOL: Občas jo. Je to jiný pohled na věci, než mají evropské či asijské kultury, takže může být přínosem :-)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    DRAGEL: :-))) vidim to podobne.. ale vob4as tam nekde je hozena nejaka perla .. nebo alespon dobra smernice, rada
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Jedna z knížek končí tím, že skupinově skočí ze skály. Není tam dopsaný dopad ani nic, co by to vysvětlilo, prostě je poslední věta ve stylu: "Rozeběhli jsme se s skočili." Vzteky jsem myslel, že tu knížku roztrhám. Vypadalo to jako nějaká beletrie a ne čarodějné učení šamanů a pak jsem čekal 3/4 roku, než konečně vyšel další díl ve kterém to vysvětluje ... metr knih, nic víc :-D
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    KALIPH: První knížka je úplně vadná, tu bych doporučil jen svému uhlavnímu nepříteli. Druhou knížku bych doporučil feťákům, jako dobrej úlet, že je tohle cesta. Další knížky v sobě teprve něco mají, jsou příběhy, které ve všech svazcích popisuje dohromady i 3x, aby v tom posledním textu co nejvíce upřesnil, co se mu nepovedlo v těch předchozích. Poslední knížky jsou psaný tak, že se dají přečíst jen najednou, protože názvy kapitol jsou úplně zcestný a text normálně pokračuje, jako by se nic nedělo :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam