• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    YELLENKA
    YELLENKA --- ---
    KIM13: ale je :) teď jsem to zkoušela... nebo jednodušší způsob, zkus si vygooglit "Učení Nagualů", je to hned první odkaz, který funguje... další hezká kapitola je o 9. Ženská cesta, moc pravdivé
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    KIM13: tak dneska,teďka, už zase jo
    KIM13
    KIM13 --- ---
    YELLENKA: Požadovaná stránka není dostupná.
    YELLENKA
    YELLENKA --- ---
    Učení Nagualů
    http://studnica.szm.com/Studnica/UceniNagualu.html (jestli jste to ještě někdo neprozkoumával)
    ...je tam i dobře popsaná metoda rekapitulace, vyzkoušeno - funguje :) jen se fakt opřete zádama o zeď, se mnou to docela házelo
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    Cestou šamanů « Jantarový svět
    http://jantarovysvet.eu/cestou-samanu/
    videokurz putování se šamanským bubnem
    F0N
    F0N --- ---
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ROWAN: si zabubnuj a zeptej se :-)
    ROWAN
    ROWAN --- ---
    NIKOPOL: no právě....
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    střední svět je imho ten ve kterym normálně žijeme .. ale neni to tak docela on .. je to mnohem víc na úrovni "sil" nebo jak by se to dalo říct ... jsou tam vidět věci, co normálně vidět nejsou .. atak
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ROWAN: co o tom vím já, tak střední svět je ten, ve kterém běžně žijeme.
    dolní je obrazem našeho a kolektivního podvědomí a horní zase nadvědomí.
    ROWAN
    ROWAN --- ---
    Mám dotaz - při šamanském cestování mohu cestovat do dolního, horního či středního světa. Střední svět je našemu světu v běžném stavu asi nejvíce podobný, ale není to on. Napadlo mě, nejsou tyto světy prostě zásvětím, jak jej známe třeba od keltů?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    přeposílám od jedné známé:

    prosba o zapojení do výzkumu

    Zdravím vás, jsem psycholožka, která se dlouhodobě zabývá výzkumem ayahuasky a jejího potenciálu pro psychoterapii a osobnostní růst. Chtěla bych vás požádat o zapojení do mého současného výzkumného projektu. Hledám lidí, kteří byli v Jižní Americe (případně i v České Republice, či jinde) a užívali tam halucinogen ayahuasku v rámci šamanistického rituálu a kteří by byli ochotni zapojit se do výzkumu - tj. najít si na mě cca 2 hodiny času, podělit se se mnou o svoje zkušenosti a vyplnit 2 psychologické testy (dotazník a jeden zajímavý příjemný test realizovaný ústní formou). Za váš čas vám můžu poskytnout vyhodnocení testů a jejich interpretaci a samozřejmě pak i výsledky výzkumu a moje publikace k němu. Cílem je ukázat na to, co může tato forma práce na sobě lidem přinést, proč je vyhledávaná a jakým způsobem probíhá. Budu moc vděčná, když se se mnou podělíte o vaše zkušenosti. Můžete tak pomoci ovlivnit smýšlení odborné i laické veřejnosti. Ráda kamkoliv dojedu. Díky.

    PhDr. Veronika Kavenská, Ph.D.

    v případě zájmu mě kontaktujte na: veronika.kavenska@gmail.com
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    NIKOPOL: budu obětovat, asi po skromnu co bude dám, letos jsme moc neseli a zvířata se mi obětovat nechce, možná na samhain..
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ahoj všichni

    zejtra máme rovnodennoost !!

    jdeme nědk o někam .. koná se někde něco ? ... děláte někdo něco ?

    sdílejme !

    .. já vim, že xolotl martinez a ta aztecká parta dělaj ceremonii na kampě ..
    od 10 hodin se dělá oltář
    pak je od 12 něco a pak od pěti
    PETRONELLE
    PETRONELLE --- ---
    ŽIVOT POSTARU - o amazonské medicíně a šamanech - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=oyWzpGMorkg&feature=related
    F0N
    F0N --- ---
    Robert Craig Stojací Medveď - Ak hovoríte o láske, tak klamete - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=m_EhOKFe3jw&list=UUcvbu8WMmd4NjB9TZHYlslA&index=3&feature=plcp
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    DRAGEL: jasně, zase někde zabubnujeme :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: vis, kazdej mame tu svoji pravdu, to ze jsi tady a pises si s nama znaci jedine a to ze jsi tady a mas svoji pravdu. kdybys byl v "te jedine pravde" tak si s nama nepises :D na jednu stranu jsi to rekl spravne ale na druhou stranu jeste existuje rovina kdy kazdy mame tu svoji pravdu a tyhle pravdy se prolinaji uplne stejne jako se prolinaji nase osobni bubliny nasich osobnich vesmiru.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    CUCHULAIN: byl jsem tam do večera, takže je možné mě vidět v prvních 11ti minutách. Budu se těšit, že se na nějakou podobnou akci ještě jednou dostanu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam