• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS

    Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

    Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
    Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

    Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

    Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

    Jsem saman?

    18 hlasy od 18 respondentů
    • 16.7% / 3 hlasy
    • 50.0% / 9 hlasů
    • 33.3% / 6 hlasů
    rozbalit záhlaví
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    NIKOPOL: já bych se v tom nenimral, je jasné o čem je řeč..

    JASONEKK: Díky!
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    WAMP_ELF: No tak mam kamose co dela krasny kerky, ale platit barvy, desinfekce, jehly a veci kolem priste stoji real money. Pokud mas co nabidnout, tak napis ID Groe
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    YANINNA: .. taky mi to přijde jako docela drzost .. resp. podle mě by lidi posedlý Mamonem asi neměli dělat průvodce, zasvěcence, zasvěcovatele ...

    a to Mgr. Bc. . .to je jako ftip nebo to je poukaz, že dělal dokonce dvě humanitně zaměřený, školy ale dodělal jen jednu napůl? .. nebo považuje Bc za samostatný studium ?
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    WAMP_ELF: lol tak treba kamos tetoval za to ze mu jinej clovicek udelal koupelnu :D
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    CUCHULAIN: zatím si myslím že nepřišla ta správná doba ... ono se mi to ukáže
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Přemýšlím nad tetováním, nicméně se mi příčí za ně platit penězi.. v podstatě se mi příčí i salon. Neznáte někdo nějakýho duchovně založenýho tatéra co by přijmul za svojí práci platbu směnným obchodem?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    YANINNA: peníze? certifikát?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    DRAGEL: setkání s Robertem doporučuju. a pokud máš zájem o uhlíky, můžu něco naplánovat :-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    YANINNA: v budoucnu bych si rád přešel přes uhlíky, ale za tuhle cenu určitě ne. Za tuhle cenu se dostanu do potní chýše se Stojícím medvědem, originál americkým indiánem.
    YANINNA
    YANINNA --- ---
    Přijďte. Pořádá to kamarád.
    Naše akce | BIGthinking.cz
    http://bigthinking.cz/seznam-akci-big-thinking/
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    YELLENKA: fakt se neurazím. díky za připomenutí, sem jsem to nedával :-)
    YELLENKA
    YELLENKA --- ---
    objeveno na YouTube :) snad neurazím majitele, že to sem vložím... btw. moc pěkné bubnování, vážně :)
    Bubnování 2 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Rkifs8Rosps&feature=endscreen&NR=1
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    000333: .. a o co ti jde, jestli se můžu ptát ?

    poznat se s alicií, opstavit si medicine wheel, bejt jeho učitelem nebo začít s nějakou prací na sobě, poznávat sám/a sebe?
    BRANA
    BRANA --- ---
    NOVÉ BOHATSTVÍ: Svou realitu měníme miliardkrát za sekundu
    http://www.novebohatstvi.cz/2013/01/svou-realitu-menime-miliardkrat-za.html
    000333
    000333 --- ---
    NIKOPOL: diky za info. tzn. naor. medicine wheel ted aktualne v cechach nedela nikdo?
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    000333: neni, nechystá.

    vim, že teď druhýho dělá její dcera něco v reichu
    000333
    000333 --- ---
    nevite prosim nekdo, jestli je v cechach momentalne Alicia Hamm, nebo jestli chysta ted na jaro nejake seminare? diky za odpovedi
    YELLENKA
    YELLENKA --- ---
    Bubnování s mroukáním, hezky se při něm cestuje :)
    HYPNOTIC SHAMANIC MEDITATION DRUMMING &CHANT - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=oD2ymPZvlYA&list=PLVlEF-ygq3fy-ymWihAHSpZEZZYm2VzDP.
    YELLENKA
    YELLENKA --- ---
    STENNY: ahoj, budu si jí kupovat tento týden, brácha má na obdobném serveru z Anglie (teď nevím název) nějaký slevy a poštovný zdarma, tak Ti jí pak můžu půjčit, třeba mi taky můžeš nějakou jinou knihu výměnou zapůjčit :) dám vědět, až mi dorazí, trvá to až 3 týdny
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    STENNY: pro me jsou urovne sveta vuci kterym mam velkej respekt a vision quest se techto urovni dotyka. ale mozna to beru moc vazne :D jde o to jaka vize je ta tva. neznam tvuj osobni pribeh. muze to byt neco na co stacis sam a nebo to muze byt husty. treba jak jezis sedel na pousti a prisel k nemu satan ho svest z cesty. nebo kdyz budha sedel pod stromem a svadel bitvu s Marou. jsou to jen pribehy nebo veci realne mozne? kazdopadne asi ne u nas ale slysel jsem pribeh o hledaci vize co mel strach pred medvedama a kdyz byl na vision questu tak prisel medved a clovicek si zalezl pod bizoni kuzi a medved kouka rika si jaka pekna kuze a uvelebil se na ni :D jo pohadky pekny. ale dokud tim neprojdes tak nevis co te ceka. kazdopadne je to velka vec na kterou je dobry se poradne pripravit.
    STENNY
    STENNY --- ---
    OGMIOS: Já vím, ale minimálně bych si tu knihu chtěl přečíst.
    A vzhledem k tomu, že jsem hodně samotářský, by to i dávalo smysl, byť je mi jasné, že plnotučný quest na vlastní pěst je riskantní počin.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam