• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    STENNY: pro me jsou urovne sveta vuci kterym mam velkej respekt a vision quest se techto urovni dotyka. ale mozna to beru moc vazne :D jde o to jaka vize je ta tva. neznam tvuj osobni pribeh. muze to byt neco na co stacis sam a nebo to muze byt husty. treba jak jezis sedel na pousti a prisel k nemu satan ho svest z cesty. nebo kdyz budha sedel pod stromem a svadel bitvu s Marou. jsou to jen pribehy nebo veci realne mozne? kazdopadne asi ne u nas ale slysel jsem pribeh o hledaci vize co mel strach pred medvedama a kdyz byl na vision questu tak prisel medved a clovicek si zalezl pod bizoni kuzi a medved kouka rika si jaka pekna kuze a uvelebil se na ni :D jo pohadky pekny. ale dokud tim neprojdes tak nevis co te ceka. kazdopadne je to velka vec na kterou je dobry se poradne pripravit.
    STENNY
    STENNY --- ---
    OGMIOS: Já vím, ale minimálně bych si tu knihu chtěl přečíst.
    A vzhledem k tomu, že jsem hodně samotářský, by to i dávalo smysl, byť je mi jasné, že plnotučný quest na vlastní pěst je riskantní počin.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    STENNY: si chces udelat sam pro sebe vision quest? obycejne clovek na vision questu ma v zazemi nekoho kdo ho podporuje behem vision questu.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Ahoj všem,
    nemá někdo v knihovničce knížku Quest: A Guide for Creating Your Own Vision Quest http://www.amazon.com/Quest-Guide-Creating-Your-Vision/dp/1401938779/ref=tmm_pap_title_0 ? Byl jsem k ní docela důrazně postrčen, ale kreditku nemám, takže z Amazonu ji neobjednám.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ahoj .. dneska jdeme bubnovat, na perštýn, je nás pár, kdo chcete snáma, poďte :-)


    btw ... někdo by se chtěl podělit o svoje prožitky ... od 12.12. ?
    co 21. ? máte plán ?

    (kdyby se snad někdo chtěl bavit jen soukromě o takových věcech ... tak pošta)
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    INK_FLO: výborný záměr, podobné vymezení mám v plánu na svoji dizertaci

    btw dizertace Dr. Kavenské by tady někoho mohla zajímat
    LÉČBA V CENTRU TAKIWASI A JEJÍ VLIV NA PROCES FORMOVÁNÍ VZTAHU K SOBĚ
    https://library.upol.cz/aRLreports/kp/00175462-590871891.pdf
    KILP
    KILP --- ---
    ...to je uzitecna knizka, doporucuju i dalsi od Gata
    YELLENKA
    YELLENKA --- ---
    KIM13: ale je :) teď jsem to zkoušela... nebo jednodušší způsob, zkus si vygooglit "Učení Nagualů", je to hned první odkaz, který funguje... další hezká kapitola je o 9. Ženská cesta, moc pravdivé
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    KIM13: tak dneska,teďka, už zase jo
    KIM13
    KIM13 --- ---
    YELLENKA: Požadovaná stránka není dostupná.
    YELLENKA
    YELLENKA --- ---
    Učení Nagualů
    http://studnica.szm.com/Studnica/UceniNagualu.html (jestli jste to ještě někdo neprozkoumával)
    ...je tam i dobře popsaná metoda rekapitulace, vyzkoušeno - funguje :) jen se fakt opřete zádama o zeď, se mnou to docela házelo
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    Cestou šamanů « Jantarový svět
    http://jantarovysvet.eu/cestou-samanu/
    videokurz putování se šamanským bubnem
    F0N
    F0N --- ---
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ROWAN: si zabubnuj a zeptej se :-)
    ROWAN
    ROWAN --- ---
    NIKOPOL: no právě....
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    střední svět je imho ten ve kterym normálně žijeme .. ale neni to tak docela on .. je to mnohem víc na úrovni "sil" nebo jak by se to dalo říct ... jsou tam vidět věci, co normálně vidět nejsou .. atak
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ROWAN: co o tom vím já, tak střední svět je ten, ve kterém běžně žijeme.
    dolní je obrazem našeho a kolektivního podvědomí a horní zase nadvědomí.
    ROWAN
    ROWAN --- ---
    Mám dotaz - při šamanském cestování mohu cestovat do dolního, horního či středního světa. Střední svět je našemu světu v běžném stavu asi nejvíce podobný, ale není to on. Napadlo mě, nejsou tyto světy prostě zásvětím, jak jej známe třeba od keltů?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    přeposílám od jedné známé:

    prosba o zapojení do výzkumu

    Zdravím vás, jsem psycholožka, která se dlouhodobě zabývá výzkumem ayahuasky a jejího potenciálu pro psychoterapii a osobnostní růst. Chtěla bych vás požádat o zapojení do mého současného výzkumného projektu. Hledám lidí, kteří byli v Jižní Americe (případně i v České Republice, či jinde) a užívali tam halucinogen ayahuasku v rámci šamanistického rituálu a kteří by byli ochotni zapojit se do výzkumu - tj. najít si na mě cca 2 hodiny času, podělit se se mnou o svoje zkušenosti a vyplnit 2 psychologické testy (dotazník a jeden zajímavý příjemný test realizovaný ústní formou). Za váš čas vám můžu poskytnout vyhodnocení testů a jejich interpretaci a samozřejmě pak i výsledky výzkumu a moje publikace k němu. Cílem je ukázat na to, co může tato forma práce na sobě lidem přinést, proč je vyhledávaná a jakým způsobem probíhá. Budu moc vděčná, když se se mnou podělíte o vaše zkušenosti. Můžete tak pomoci ovlivnit smýšlení odborné i laické veřejnosti. Ráda kamkoliv dojedu. Díky.

    PhDr. Veronika Kavenská, Ph.D.

    v případě zájmu mě kontaktujte na: veronika.kavenska@gmail.com
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam