• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    KALICOR: kdyý máš potřebu, tak si s tebou může povídat, když musíš ukončíš to.... je to dost intenzivní. Asi bych tam hrál na buben a brumli:)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    KALICOR: Znám jen dva lidi, kteří o tom vyprávěli. S jednou jsem byl ve Skřidlech, ta popisovala prostě. Jsi v chatce, kde je vše zatemněno. dohodneš si stravu a pití (režim a skladbu), pravidelně ti chodí někdo, kdo nevstoupí bez ohlášení... někde to dost podrobně popisuje Dušek. Stále to samé. Tma na několik dní (víkend i déle). jsi sám se sebou...
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    DRAGEL: to zni dobre, ale pravdu rict asi bude tech seanci ve tme vice :) slysel jsem to od jardy duska, tusim ze se bavil o nekolika dnech ve tme, nejak si moc nedovedu predstavit jak to probiha? jestli je soucasti i pust a tak podobne
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    KALICOR: Slyšel jsem o ceremonii nočního ohně, kdy se u ohně bubnuje celou noc až do svítání. S úsvitem ti má přijít odpověď na tvou otázkou na kterou myslíš celou noc při bubnování.
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    kdyz uz tady vzpominate takove praktiky zajimave, nemel by nekdo informace o seancich ve tme? jak to probiha popripade jestli mate nejake zkusenosti nebo znate nekoho kdo pomaha provest dychtivym dusim? :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: Díval jsem se na fotky.... zajímavé, necháme to tu déle, aby mohl každý reagovat. Zatím bych to bral jako super možnost. Uvidíme co se ukáže dál....
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    JASONEKK: Mám možnost "objednat" potní chýši. Cena by byla okolo 2000,- za celou skupinu, takže na každého pár stovek. Posledně jsme se o tom s "ceremoniářem" potní chýše bavili, tahle cena je za dřevo a další věci ...
    vypadalo by to nějak takhle: http://bublablato.blog.cz/
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: já bych třeba viděl 16/08 :) Dost daleké datum, kdy snad nemám nic;) Kdo má vůli se potkat napište.... i když bych nemohl já a mohli byste vy, bylo by to fajn.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    JASONEKK: Poslední moje aktivita: http://tlak-na-buben.blogspot.cz/2014/03/kuneticke-svitani-3032014.html nebylo to sice přímo šamanské, bylo tam hodně lidí z geocaching.com kteří svítání pojali jako čekání na to až bude vidět na logbook a pak odešli. Plno lidí si hodilo tabák do kouřového poháru ... ještě nemám všechny fotky ani videa dohromady.

    Můžeme se setkat u nějakých menhirů.

    17.4. jedu s pár lidma na Panenský týnec a pak Kounovské kamenné řady
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: No ta potní chýše by byla dokonalá!
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    AIM_FREEMAN: proto o tom píšu... i přes drobné šarvátky jsem zaznamenal obrovský posun lidí na foru. Už se tu spíš ty lidi škádlí, než napadají. to je super :) Pojďte se srazit na nějakou šamanskou sešlost.... ! Poznat svoje osobnosti na živo....
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Tenhle víkend mám volný, takže když něco někde vymyslíte, tak tam jedu, jinak je to se mnou o víkendech dost mizerný.

    Občas s pár lidma dělám malé ceremonie, občas vlezu do potní chýše. Tady od tud nikoho osobně neznám.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Ale jestli to mel byt april, tak se docela povedl ;D
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Chlapi, posuzovat pres net jaky kdo je, je imho nesmysl, to uz radsi ten sraz, ne? JASONEKK:
    Imho je daleko vic veci co nas spojuje, nez tech druhych..
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    KALICOR: Mě se omlouvat nemusíš. Jen jsem ti rozměnil, jak říká můj kolega ;-)
    Soud je soudem ať soudí cokoliv ;-)
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    DRAGEL: pokud je soudem pocit ze postradas lasku, tak tedy ano a omlouvam se za to :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Zdar vespolek. Když tu byla zmínka o kolektivních aktivitách. Pořádá se /pořádá někdo nějaké šamanské aktivity? Myslím tady s váma na tomhle foru. Před časem jsem měl zájem na tom se potkávat i jednou za rok. POtkávat se na silných energetických místech. Předávat si informace osobně, vyjiskřit energie osobně, dojít k harmonii. Učit se od sebe. Tvořit a pokračovat v šamanských základech této krajiny.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: a navic..jednou jsem takhle sel do lesa...sedl si na misto kde rostou houbicky a dal jim pekne reiki. prisel jsem tam za tejden. v celym lese houbicky nerostly a na tom miste jsem stravil asi 2 hodiny sbiranim. takze pro me reiki a psychedelika souvisej. oboji jsou nastroje :D
    KUATO
    KUATO --- ---
    DRAGEL: ok. jinak rostliny nemusi byt primo temi ucitely - mohou byt jen prostredniky, kteri zajisti rozsireni vedomi (v dobe, kdy to clovek jeste neumi sam), aby mohl clovek komunikovat s jinymi entitami, ktere nemusi mit s kytkama nic spolecneho. je to jen otazka sebeovladani a spravneho zamereni pozornosti (aby clovek prekonal "gravitaci" Zeme).
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: to je omyl. reiki je vseprostupujici. a pokud neni tak si to pletu a pracuju s vsudypritomnou zivotodarnou energii ktera neni reiki a z ty reiki skupiny se vymazu dobrovolne :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam