• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS

    Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

    Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
    Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

    Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

    Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

    Jsem saman?

    18 hlasy od 18 respondentů
    • 16.7% / 3 hlasy
    • 50.0% / 9 hlasů
    • 33.3% / 6 hlasů
    rozbalit záhlaví
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: no já jsem psal že můžu později a přijde mi to jako dobrý nápad. Jen moc vůle na to se sejít a sdílet energii moc není...
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    co vlastne ten napad na tu potni chysi? nechame to upadnout nebo se slezem?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Asi tak před rokem jsem řešil jednoho "jugoše" myslím, že to byl chorvat. Ptal jsem se ho, jak je to u nich a vyprávěl jak v každém městě je jiná víra a lidé pár, kdy je někdo z jiné víry u nich prostě nemá šanci žít a přežít. Města proti sobě "bojují". Pak se vyjádřil že je křesťan a že v polsku je to ta správná víra a na slovensku taky, ale v čechách špatný :-D
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    WAMP_ELF: Já myslím, že ztracen není. Sleduji Pohanskou společnost a její aktivity a musím říci, že je to jiná liga, jen prostě na Kupala do jugošky se mi nechce o to je to příjemnější, že se na fotce 15ti lidí najdou dva češi, kteří tohle absolvovali :-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    OGMIOS: rozumím tomu. Jen jsem chtěl sem dát nějakou zajímavou akci. Protože nemám prachy ani na "obyčejnou" ceremonii, tak jsem tuhle informaci vůbec neřešil.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    OGMIOS: spíš žižku.. popravdě, myslím že starý kontintinent je- aspon pro dnešní generaci- ztracen
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    OGMIOS: jj v tomhle smeru me tesi ze jsme historicky o neco vic pouceni ;) mam nektere predky z polska, tak taky vim jak to tam chodi, a jak jsou tamnejsi knezi zhyrali :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    nicmene tohle je vseobecnej problem, ze za vsechno chtej platit. tyhle spasitele naseho hladu po duchovnu. at uz to jsou prodavaci jmen a nebo odpustku. ja hodne ted diskutuju s pritelkyni o cirkvi v tomhle smeru. pritelkyne je z polska a tam ta cirkev jede..a za vsechno se musi platit a kostely tam praskaj ve svech. knezi jsou zhyrani a...no proste takhle to je spatne. Husa na ne na bandu :D
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    OGMIOS: presne tak, zaprodanci, at uz se honosej jakymikoliv schopnostmi ci zkusenostmi na me dojem neudelaj ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: hele ja verim na to ze kdyz se sem pozve clovek ze zahranici aby tady vedl nejakou takovouhle ceremonii ci co tak je slusny ho tu pohostit a potom se ucastnici holt podelej o naklady. nicmene jakmile jsem cetl ze za pouhe 2 litry dostanes svy indiansky jmeno tak to je proste zabity. tomu mexikanci bych vrazil par facek pac za spiritualitu se neplati.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Člověk se vám nezavděčí, na všem hledáte jen prachy :-D
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    KUATO:-) nic nezpochybňuji, ale zaujal mě ten výběr slov, pevně věřím, že není prvoplánový ,-)

    A otázka předání a linii je samozřejmě mnohočetná :o)
    KUATO
    KUATO --- ---
    DARJEEL: pritom si clovek muze vzit pantakly par salamandru a authentickou ceremonii si udelat sam :o)). ale to je zadarmo a bez certifikatu, tak kdo by o to stal :o)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    DRAGEL: autentická ancestrální ceremonie, ou jé :)))
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    DRAGEL: ja mam, ale dam je potrebnejsim nez jsem ja a a tihle samani s ean kody :D
    KUATO
    KUATO --- ---
    OGMIOS: plus byl za ten trefny citat na konci :o)
    KUATO
    KUATO --- ---
    OGMIOS: fuck
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: NA ZÁVĚR CEREMONIE TOTEC XIUH NABÍZÍ VOLITELNOU NEOBYČEJNOU AUTENTICKOU OSOBNÍ INICIACI ELEMENTU OHNĚ A ODEVZDÁNÍ DUCHOVNÍHO JMÉNA V JAZYKU NAHUATL ZA DALŠÍCH
    KČ 2100,-/1 OSOBU.

    je pravda ze to je dost komercni zalezitost..vlastne se s tim vubec netajej..az se mi vybavilo...
    "Teď nám asi navrhnou cenu.
    Já myslel, že cenu jsme určili my těmi tretkami.
    Kdepak, to bylo jenom za tu čest, že nás pustili do uautunga, tedy chýše. Vlastní obchod začíná teď."
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    DRAGEL: O téhle ceremonii jsme hodně přemýšlel, ale prachy na to prostě nemám :-D
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Zase jsme jen prostředníkem pro akci: [ AUTENTICKÁ TOLTÉCKÁ CEREMONIE "CHAMAN DE TRES PIES / ostatniother / 21.6.2014 / CR - Vysocina - Chotěboř, areál Geofond ]



    Pokud má někdo zájem je potřeba se dopředu přihlásit a dát o sobě vědět na email: milan.knob@seznam.cz
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MILUCH: Tohle není moje akce, jsem jen prostředníkem :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam