• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Člověk se vám nezavděčí, na všem hledáte jen prachy :-D
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    KUATO:-) nic nezpochybňuji, ale zaujal mě ten výběr slov, pevně věřím, že není prvoplánový ,-)

    A otázka předání a linii je samozřejmě mnohočetná :o)
    KUATO
    KUATO --- ---
    DARJEEL: pritom si clovek muze vzit pantakly par salamandru a authentickou ceremonii si udelat sam :o)). ale to je zadarmo a bez certifikatu, tak kdo by o to stal :o)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    DRAGEL: autentická ancestrální ceremonie, ou jé :)))
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    DRAGEL: ja mam, ale dam je potrebnejsim nez jsem ja a a tihle samani s ean kody :D
    KUATO
    KUATO --- ---
    OGMIOS: plus byl za ten trefny citat na konci :o)
    KUATO
    KUATO --- ---
    OGMIOS: fuck
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: NA ZÁVĚR CEREMONIE TOTEC XIUH NABÍZÍ VOLITELNOU NEOBYČEJNOU AUTENTICKOU OSOBNÍ INICIACI ELEMENTU OHNĚ A ODEVZDÁNÍ DUCHOVNÍHO JMÉNA V JAZYKU NAHUATL ZA DALŠÍCH
    KČ 2100,-/1 OSOBU.

    je pravda ze to je dost komercni zalezitost..vlastne se s tim vubec netajej..az se mi vybavilo...
    "Teď nám asi navrhnou cenu.
    Já myslel, že cenu jsme určili my těmi tretkami.
    Kdepak, to bylo jenom za tu čest, že nás pustili do uautunga, tedy chýše. Vlastní obchod začíná teď."
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    DRAGEL: O téhle ceremonii jsme hodně přemýšlel, ale prachy na to prostě nemám :-D
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Zase jsme jen prostředníkem pro akci: [ AUTENTICKÁ TOLTÉCKÁ CEREMONIE "CHAMAN DE TRES PIES / ostatniother / 21.6.2014 / CR - Vysocina - Chotěboř, areál Geofond ]



    Pokud má někdo zájem je potřeba se dopředu přihlásit a dát o sobě vědět na email: milan.knob@seznam.cz
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MILUCH: Tohle není moje akce, jsem jen prostředníkem :-)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    DRAGEL: Paráda, rezervuju si, snad do toho nic důležitého nevleze. Btw. nevím jak moc to chceš propagovat, ale pokud nemáš událost na nyxu, tak by to mohlo oslovit i nějaké lidi co nechodí přímo sem.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    DRAGEL: Budu tam určitě celou sobotu ... rád vás tam potkám.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    OGMIOS: Uvidis, ja sam se na tu akci nechystam. Byla to jen spontanni reakce :)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Kde původ je lidí a zvířat, dešťů a ohně, odkud zemětřesení,
    jakou silou hluboká moře se dmou, hráze protrhnuvše, a vrací se opět na své místo.
    Odkud je moc bylin, odvaha a zuřivost šelem, celý rod rostlin, kamení i plazů.

    Vergilius
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    ISATAG: rozhodl jsem se pockat na podporu me drahe polovicky. takze se uvidi.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KALICOR: komprimovana vecnost
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    OGMIOS: Hele ja to mel jeden cas taky tak. Ale clovek potrebuje i prostor sam pro sebe. Nevim presne jak to mas ty - je to jen moje asociace na zaklade meho vlastniho pribehu, ale ja osobne jsem si tohle musel uvedomit a proste se obcas sebrat a jit tak rikajic na tah (treba samansky) ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam