• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  RYBOSHŠaManYsMuS
  RAHANUR
  RAHANUR --- ---
  jasonekk....díky za reakci...byla jsem na tom podobně
  DRAGEL
  DRAGEL --- ---
  ALIQUPISO: Podle potřeby a jak přijde síla.
  DRAGEL
  DRAGEL --- ---
  ALIQUPISO: Jsi si jistá, že tím pomocníkem má být člověk?

  Zažil jsem mnoho silových záležitostí ve více lidech, někdy je dobré si za někoho stoupnout a dělat mu záda, aby mohl naplno projevit sílu, která skrze něj přichází a nemusel se starat o další "věci". Podobný "záda" jsem viděl i u jednoho z rituálů s novorozencem, kdy matka polykama své slzy ...

  Silný šaman má mnoho písní jak říká Carlos. A podle mého taky "někam patří" společenství, které je podle mého multidimenzionální se pak o něj stará, tak jako on se stará o ně, je to velmi propletené a docela dost složité, záleží na tom, komu se šaman "upsal" ;-)
  DARJEEL
  DARJEEL --- ---
  DRAGEL: v nás samotných je ta reaktivita na určité lidi a na jejich energii... když jsme čistí jako zrcadlo (když si půjčím zenový příměr), tak se na nás nechytá prach druhých a všechno věrně odrážíme :)
  DRAGEL
  DRAGEL --- ---
  JASONEKK: Mnoho věcí je vlastně jen v nás samotných. Jde o to to pochopit a vybrat si sám v sobě tu svou cestu.
  JASONEKK
  JASONEKK --- ---
  RAHANUR: První reakce byl vztek, hněv a takovej ten pud tu osobu zničit:) Pak jsem zapnul mozek a ptal se kolem a na konec jsem si vybral cestu. Posílat lásku. Pozvednout tu negativnní vibraci z 3.č. do 4.č. a funguje to :) Tyhle lidi budeme potkávat celý život. Jako připomenutí toho, že není jen to dobré:) Jako je v dobru i kus zla, tak ve zlu je i kus dobra :)
  RAHANUR
  RAHANUR --- ---
  jasonekk díky za info. Já už se s nimi taky moc nesetkávám, ale občas se to stane a tak mě zajímaly zkušenosti a postupy díky
  JASONEKK
  JASONEKK --- ---
  RAHANUR: Zdá se že je vše zažehnáno :) Po zjištění toho vlivu a vysvětlení té dotčené osobě a moje vnitřní a i vnější zásahy (posílání lásky a negativní vibrace z 3. čakry posílát a prodýchat ve 4.čakře) se najednou vše zlepšilo :) Ještě jsem se předtim setkal sem tam s někým, ale slabší odvárek. Od té doby jsem naopak potkal "výše vibrující" jedince, kteří mě krásně utvrdili v mých pocitech a mé pozorování. Ona tantrická guru a jedna známá s dotekem, který uzdravuje instantně a naplňuje :) Fajn časy :)))
  RAHANUR
  RAHANUR --- ---
  jasonekk..ano zajímá mě tvé potkávání se s temnou energií a jestil už je to ok
  JASONEKK
  JASONEKK --- ---
  Jinak zážitek s Mayou z Global chilloutu (Cz tantricko-šamanistická guru) opravdu jsem si dovolil jí tak pojmenovat. Jde o člověka, který vznikl v našich podmínkách, prošel dost míst na světě a potkal se s mnoha šamany. Spíše si jí našli oni:) Někdo s kým se posunete výše jen sdílením prostoru. Osobní zážitky: párová tantra meditace (jen lehce kontaktní) a hledání vnitřní síly se stejným pohlavím. Během tohoto semináře si madam řídila i mimosmyslové prožitky jednotlivců a to jsem zažil na vlastní kůži. V momentě, kdy mi borec něco vnášel ze sebe mi přišlo "co mi tu čaruješ panáčku" a hned na to Maya "nevnášejte do toho nic vlastního, nechte jen proudit energii". Pak jsem to s ní rozebíral a ona to tak má :) A pak že nerostou!
  JASONEKK
  JASONEKK --- ---
  RAHANUR: bavíš se o tom starším příspěvku? případně svůj dotaz více rozepiš :)
  OGMIOS
  OGMIOS --- ---
  jaksi se mi vybavila analogie ze premejsleni o bohu a tak je vlastne takovy mudrovani malejch kluku o tom jakej vlastne je ten sex..vsichni na to maj nazor ale dokud si nevrznou tak tu vlastni zkusenost nemaj.
  NIKOPOL
  NIKOPOL --- ---
  hmm .. si chtěla příběhm ne ? :-)
  NIKOPOL
  NIKOPOL --- ---
  ALIQUPISO: dobrý :-))

  takz jsem začal číst, Corpus Hermeticum = je to dílo nějakýho Chlupa (to vydání co čtu, a mimo jeho překladu je tam jeho nějaká diplomka, kterou ho teda nechali obhájit, kde si dává za cíl šťourat a dopídit se toho, jaký byl vztah toho kulturního okruhu s řeckou filosofí ... no sranda ..

  teď jsem asi v půlce tý jeho studie a od začátku se dobral toho, že ať se snažíme interpretovat hermetismus z jakýkoliv filosofický poyice, vždycky dojdem k tomu, že to je nekonzistentní, a jednotlivý dílky jsou nekoherentní a vůbec k sobě nejdou. to, že je nacházíme po kopě, je pak tím, že ti staří byli hloupý. pořádně věci nerozuměli, pořádně ani nevěděli, jak se vyjadřovat ve svojí řeči na tož aby to působilo korektně v diskurzu našeho chápání a timpádem je to prostě takovej pohádkovej blábol.
  (třeba to ještě zachrání)

  nicméně jsem přemejšlel, jak to teda vlastně je ... jak se vztahovat k tělu , k duchu , k energii .. když ani o jednom vlastně nevíme jaký to je, a všichni tyhle mudrlanti se navíc předbáhaji v tom, kdo vás usadí nejdřív a nejrychlejc zevrubným potvrzením, že bůh by nemohl být, kdyby se dal poznat ... že člověk je tak blbej až nevidí a podobně

  došel jsem k tomu,že prostě na nějaký základnosti si člověk musí přijít sám ... aby prostě nějak přišel na to, jak pro něho fungujou (relativisti totiž dobře ví, že to co se dozvídáme od druhého vlastně skutečně nevíme a nepoznáme, protože nic není ve zkušenosti, co nebylo dříve ve smyslech)
  no a jak teda, přijít na to, co je ... když na jedný straně sám to nerozpoznám a poznání ostatních je pro mě spíš zavádějící a zároveň nemám ani jeden mantinel, ani jednu krajnost od který bych mohl začít něco hledat, zkoumat, mapovat, procházet
  no a tak se to prostě musí otlouct ....všechno nefunkční se prostě musí otlouct ...
  proto ty víc duševní většinou trápí hmotnej svět a ti víc tělesní se zase často celí život řeší svojí psychovztahovou nedostatečnost .

  no a že jestli je tada možnost jak alesoň já nevím tápat ... tak je zkoušet extrémy ...

  extrémní koncentraci, extrémní tenzi, extrémní násilí ...
  a kombinovat to s uvolněním ...
  tak postupně posouvám svoje naprosto neautentický představy o fungování sebe a světa jedním i druhým směrem ...
  a tak defakto rozšiřuju vlastní pole působnosti ... ne jen na akci .. ale především i na tu fázi poznávání ... protože v prostoru kde ještě něni plno .. ani prázdno .. kde nic není ... musím být nutně já, když to stále ještě vím a nebo to vnímám

  a tak se myslim obecně ... i osobně dosahuje tranzu
  kombinací koncentrace a uvolnění

  tahle dost obecná specifikace se funguje i v množství technik, který používám ...
  ale většinou nejsou moje, někdo mi je poradil, dočet jsem se o nich, naučil jsem se je mimoděk v rámci zkoumání jinýho záměru
  teď když už je znám a používám, zpětně poznávám, že různých způsobů technik, o kterých se už dávno zapomělo, že jsou techniky fungujou úplně perfektně ...

  a tak jsou pro mě nejčastějšími a nejúčinnějšími nástroji .. vlastní dech, vlastní tělo, pocit - postoj, ... dech, gesta, vizualizace, (slova) ... sloa jsou v závorce, že se k nim dostávám blbě .... asi jsem si myslel,že mlčeti zlato .. v modlení a magii to nějak nefunguje, možná je to aplikovatelný je na konfliktní mezilidský vztahy
  DVA3
  DVA3 --- ---
  treaba cesta exáze
  RAHANUR
  RAHANUR --- ---
  JASONEKK: zajímá mě jak to pokračuje..prosím dej vědět. Protože to co se stalo Tobě se občas stává a je opravdu velmi složité eliminovat všechny kličky. Ano poslat lásku, bohužel můžeme ochránit jen do té míry, dokud je dotyční sami nepustí k sobě. Koukla bych se ještě na programy duše a otisky těchhle programů a vyčistila je.
  JASONEKK
  JASONEKK --- ---
  ALIQUPISO: Odobne s mou hudbou, nebo bubnem. Prevazne sam. Jde o zamer proc tranz.
  ALIQUPISO
  ALIQUPISO --- ---
  Jo a také by mě zajímalo, jak provádíte trans? Sami nebo ve skupině, kde?
  ALIQUPISO
  ALIQUPISO --- ---
  Začala jsem číst

  Modřínová duše - Pavlína Brzáková | Databáze knih
  http://www.databazeknih.cz/knihy/modrinova-duse-27610

  "Silný šaman má vždy pomocníka." - Zajímalo by mě, jestli tu někdo z vás hledal svého šamana, kterému by mohl pomáhat? Nebo si ho nějaký šaman našel? Je tu nějaký silný šaman, který už má svého pomocníka?

  Zajímají mě vaše příběhy...

  Pak mám otázku na ženské pohlaví zde - hledaly jste šamana učitele nebo šamanku? Je vám jedno, že to bude muž?
  JASONEKK
  JASONEKK --- ---
  SCHWEPZ: jj. už bude dobře :)
  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam