• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    REONA
    REONA --- ---
    __PEAT: No tak to je sranda, zakázané, vím sice jen o jednom fake ID, které chodí číst příspěvky tam, kde ignore nevidí, ale pochybuju, že to někdo nějak hlídá, to je fakt směšná myšlenka tady.
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    PAFAA: duplicitni id je zakazane, ale treba dostanes vyjimku :)
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    pokud jsem si vytvoril dalsi ucet ciste za ucelem testovani uzivatelske aplikace, je dobre to nekam pro jistotu nahlasit? i nick jsem zvolil tak aby nebylo pochyb o ucelu (PAFAA_TESTER), tak doufam ze to neni povazovano za nejaky velky prohresek
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Thx.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BRUKEV: kto sa zaregistroval skor by slo dohladat, ale kto mal skor tu ikonku asi nie. mozno snad podla datumu kedy bola ulozena na nyx server.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Čau. Mám prosbu. Mám ikonku, jeden nick má stejnou ikonku. Můžu zjistit, kdo ji měl dřív? Kdo lognul dřív?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    JEZINKA: jestli to nebyl nekdo s nickem napr. kezinka, lezimka, pezinka atd...
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    ANARCHY:
    22:00:06 30.5.2008SYSTÉMOVÁ ZPRÁVA :: Někdo se pokoušel dostat se na Váš uživatelský účet. Zkoušel následující heslo (najedte myší na "heslo" a heslo se zobrazí)

    Informace:
    IP: 77.48.32.14
    OD: TORI --- --- 21:59:29 30.5.2008SYSTÉMOVÁ ZPRÁVA :: Někdo se pokoušel dostat se na Váš uživatelský účet. Zkoušel následující heslo (najedte myší na "heslo" a heslo se zobrazí)

    Informace:
    IP: 77.48.32.14
    OD: TORI --- --- 21:59:24 30.5.2008SYSTÉMOVÁ ZPRÁVA :: Někdo se pokoušel dostat se na Váš uživatelský účet. Zkoušel následující heslo (najedte myší na "heslo" a heslo se zobrazí)

    Informace:
    IP: 77.48.32.14
    OD: TORI --- --- 21:59:12 30.5.2008SYSTÉMOVÁ ZPRÁVA :: Někdo se pokoušel dostat se na Váš uživatelský účet. Zkoušel následující heslo (najedte myší na "heslo" a heslo se zobrazí)

    Informace:
    IP: 77.48.32.14
    NYX
    NYX --- ---
    taky to muze byt proste ze nekdo z pratel napsal blog - cely prehled na co to upozornuje je v osobni / pokrocile, kde si to clovek muze pripadne selektivne povypinat
    VLAASMI
    VLAASMI --- ---
    ALAGAESIE: hmmm, tak to je prapodivné...ale máš pravdu, taky mi to asi kdosi kdysi řikal.) , ale moc se mi to nezdá..a štve mě, že mi to hned zmizelo
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    VLAASMI: mě ale kdosi řikal že to je jak jsem psal - z mý palice to není :)
    VLAASMI
    VLAASMI --- ---
    ALAGAESIE: to si nemyslim, moc smysl by to nedávalo...a od koho je to comment sem se taky nedozvěděla nikde..
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    VLAASMI: comment k události, ke který jsi sama nedávno psala (?)
    VLAASMI
    VLAASMI --- ---
    a nemyslim komentáře známejch k profilu.)
    VLAASMI
    VLAASMI --- ---
    prosím, co znamená když mi přijde: NOVÉ KOMENTÁŘE......teď když sem na to klikla, mě to odeslalo do blogu, kde bylo něco napsáno, ale když jsem odešla už to tam neni..kdo to posílá a co toje?toby mě zajímalo...v help jsem nenašla..
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Mně též
    NYX
    NYX --- ---
    PATEJL_CZ: ne, i kdyz si reklamu zapnu, nacita se mi rychle
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    NYX: tak cim to muze byt? pripojeni k netu mam 8 mega..
    NYX
    NYX --- ---
    POHODAVOLE: me se nacitaji prakticky okamzite...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    chapu ze nyx zije z reklam ale nedalo by aspon nak zaridit aby se nacitaly rychle?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    JEZINKA: A kdy presne k tomu doslo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam