• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    asi jsem úplně tupá nejtupější, ale nejde mi prostě nahrát fotka, nebo spíš: upravim si jí dycky v m.o.picture manager na požadovanou velikost, přidám příponu gif, uložim, ale ono se to pak pokaždý uloží ve velikosti 50x33...nemůže mi někdo gramotnější prosím poradit postup?
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Zdravím, prosím vás, kde změním jazyk na český? (mám Mozzilu) Děkuji.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    NYX: jo...tak přecijenom... díky
    NYX
    NYX --- ---
    FRONEMA: mel by to byt ten samy jako mas nahore v adresa - tj. treba:

    http ://www.nyx.cz/index.php/discussion/349 (bez mezery samozrejme)

    ho zkus v jinem prohlizeci, kde nejsi prihlasena
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    mám dotaz. mám auditko viditelné i pro nezalogované. v jakém formátu musím napsat link aby se na něj nezaregistovaní dostali? když zkopíruji jen to comám v adrese tak je tam moje id a tak...a nefunguje.
    NYX
    NYX --- ---
    SIVER: v premiovce je tam na to tlacitko, jinak proste pockat 14 dni a nechodit do nich, zmizi samy (v premiovce to trva takhle samovolne rok)
    SIVER
    SIVER --- ---
    ahoj rad bych se zeptal je mozne se nejak zbavit v klubu v historii? par klubu bych se chtel zbavit.aby mi tam nezustavali.diky moc..
    ACID
    ACID --- ---
    zajimalo by me jestli ma nekdo vic nez ono id..
    ACID
    ACID --- ---
    vim o zivem id s 32...
    ACID
    ACID --- ---
    jde zjistit kolik je maximalni pocet auditek vlastnenych jednim ID?
    REONA
    REONA --- ---
    Tak o jednom psovi, co zde má svůj účet také vím :D
    SIVER
    SIVER --- ---
    PAFAA: tak at to psani taky podle toho vypada :o)
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    tak rekneme ze je to ucet naseho psa:)
    REONA
    REONA --- ---
    __PEAT: No tak to je sranda, zakázané, vím sice jen o jednom fake ID, které chodí číst příspěvky tam, kde ignore nevidí, ale pochybuju, že to někdo nějak hlídá, to je fakt směšná myšlenka tady.
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    PAFAA: duplicitni id je zakazane, ale treba dostanes vyjimku :)
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    pokud jsem si vytvoril dalsi ucet ciste za ucelem testovani uzivatelske aplikace, je dobre to nekam pro jistotu nahlasit? i nick jsem zvolil tak aby nebylo pochyb o ucelu (PAFAA_TESTER), tak doufam ze to neni povazovano za nejaky velky prohresek
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Thx.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BRUKEV: kto sa zaregistroval skor by slo dohladat, ale kto mal skor tu ikonku asi nie. mozno snad podla datumu kedy bola ulozena na nyx server.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam