• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KOMPAS: já :-) takže jestli chcete na nástěnku přidat nějaké tagy, hoďte po mě seznam ;-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ITSX: tohle asi nema smysl davat do bugreportu, protoze nyx nastenku neresi; ale netusim, kdo je mistni nastenkar
    ITSX
    ITSX --- ---
    KOMPAS: si myslim ze by bylo nejpohodlnejsi do FAQ vypsat vsechny tyhle tagy ktere fungujou v normalni verzi (nepremiove) a do vedlejsiho sloupecku tagy, ktere fungujou jenom v premiovce.
    ITSX
    ITSX --- ---
    KOMPAS: jasne dik, ale je toho vic a taky zapominam na ten tag co zformatuje text jako kod (pocitacovy) treba v Cku ...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ITSX: myslis jako <sup></sup> a <sub></sub>?
    ITSX
    ITSX --- ---
    ahoj:) zase jsem zapomnel formatovani matematicky vzorecku neslo by to hodit do FAQ:)
    SIVER
    SIVER --- ---
    NYX: uz aby to bylo :)
    NYX
    NYX --- ---
    SIVER: jo, presne tak by se to melo chovat. zatim jsou jen s 50% pruhlednosti...az se to nejak odladi a bude jasne, ze to funguje spravne, budou uplne mizet.
    FLAD
    FLAD --- ---
    SIVER: Vypni si, prosím, skrývání čárek u vedlejších vět...

    A ne, nejde to.
    SIVER
    SIVER --- ---
    ahoj aktivoval jsem si premiovku vidim tam skryvat odpovedi ignorovanym lidem jde udelat to abych nevidel i prispevky co jsou pro cloveka ktereho ignoruji? nebo to nejde? DIKY
    FLAD
    FLAD --- ---
    PIPUNA: Viz pošta
    PIPUNA
    PIPUNA --- ---
    nevim heslo...nejde zmenit jelikoz nevim stare a kdyz sem se tam snazila nahrat to co mi pirslo na mejl...ten hodne mistny kod tak taky nic...sem asi hodne hloupa...ale fakt nevim..dik
    SIVER
    SIVER --- ---
    tak ti to musi zalozit admini a schvalit
    STANLEY_Y
    STANLEY_Y --- ---
    A kdybych chtel verejnou??
    SIVER
    SIVER --- ---
    STANLEY_Y: dáš si témata/privátní kluby a tam si muzes vytvorit svu diskuzi privátní..
    STANLEY_Y
    STANLEY_Y --- ---
    Cau, sorry, asi se to uz nekde stokrat probiralo, ale stejne to nemuzu najit: Jak si zalozim vlastni klub????? Prosim poradte
    HARALD
    HARALD --- ---
    LITTLE_SISTER: nestačí přepsat na příponu GIF, musíš to být formát GIF.
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    asi jsem úplně tupá nejtupější, ale nejde mi prostě nahrát fotka, nebo spíš: upravim si jí dycky v m.o.picture manager na požadovanou velikost, přidám příponu gif, uložim, ale ono se to pak pokaždý uloží ve velikosti 50x33...nemůže mi někdo gramotnější prosím poradit postup?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam