• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ZUZAK: ještě mě napadlo, že by stálo za to aktualisovat instrukce v Jak udělat diskuzi soukromou / uzavřenou?
    minimálně zmínit, že na zakládání soukromých diskusí je speciální kolonka atd.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KOMPAS: ok počkám no večera, jestli sem ještě někdo vznese požadavky na tagy, a pokud nepřijdu domů moc opilá, tak udělám update :D
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ZUZAK: mě se neptej, já s tagy problém nemám ;)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KOMPAS: víc tam toho nechcete, když už do toho budu vrtat?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ZUZAK:
    Dolní index <sub></sub>
    Předformátovaný text <pre></pre>
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KOMPAS: já :-) takže jestli chcete na nástěnku přidat nějaké tagy, hoďte po mě seznam ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    ITSX: premiovka nema zadne tagy navic :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ITSX: tohle asi nema smysl davat do bugreportu, protoze nyx nastenku neresi; ale netusim, kdo je mistni nastenkar
    ITSX
    ITSX --- ---
    KOMPAS: si myslim ze by bylo nejpohodlnejsi do FAQ vypsat vsechny tyhle tagy ktere fungujou v normalni verzi (nepremiove) a do vedlejsiho sloupecku tagy, ktere fungujou jenom v premiovce.
    ITSX
    ITSX --- ---
    KOMPAS: jasne dik, ale je toho vic a taky zapominam na ten tag co zformatuje text jako kod (pocitacovy) treba v Cku ...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ITSX: myslis jako <sup></sup> a <sub></sub>?
    ITSX
    ITSX --- ---
    ahoj:) zase jsem zapomnel formatovani matematicky vzorecku neslo by to hodit do FAQ:)
    SIVER
    SIVER --- ---
    NYX: uz aby to bylo :)
    NYX
    NYX --- ---
    SIVER: jo, presne tak by se to melo chovat. zatim jsou jen s 50% pruhlednosti...az se to nejak odladi a bude jasne, ze to funguje spravne, budou uplne mizet.
    FLAD
    FLAD --- ---
    SIVER: Vypni si, prosím, skrývání čárek u vedlejších vět...

    A ne, nejde to.
    SIVER
    SIVER --- ---
    ahoj aktivoval jsem si premiovku vidim tam skryvat odpovedi ignorovanym lidem jde udelat to abych nevidel i prispevky co jsou pro cloveka ktereho ignoruji? nebo to nejde? DIKY
    FLAD
    FLAD --- ---
    PIPUNA: Viz pošta
    PIPUNA
    PIPUNA --- ---
    nevim heslo...nejde zmenit jelikoz nevim stare a kdyz sem se tam snazila nahrat to co mi pirslo na mejl...ten hodne mistny kod tak taky nic...sem asi hodne hloupa...ale fakt nevim..dik
    SIVER
    SIVER --- ---
    tak ti to musi zalozit admini a schvalit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam