• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ITSX
    ITSX --- ---
    ZUZAK: ok :) no kazdopadne dik - je fakt ze je jedno kolik tam tech tagu pres matiku je, spis aby z toho slo poznat ze to vubec jde nejak napsat - ja jsem si treba vubec nebyl jisty :) a to predformatovani je fakt vychytavka co se spatne hleda si myslim ... takze dik :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ZUZAK:
    ZUZAK:
    děkuju, teda hlavně za ty nováčky
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    // a pokud jsem tady ještě někomu dalšímu slíbila něco dodat na nástěnku nebo do záhlaví, tak hókněte, poctivým filtrováním jsem tu už další resty neobjevila, ale kdo ví, jestli ten filtr zase neni třeba rozbitej nebo něco :D
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KOMPAS: a přidáno
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KOMPAS: přidáno
    HARALD
    HARALD --- ---
    ITSX: kdo TOHLE potřebuje, ten si to na webu najde; není cílem dělat kompletní nápovědu k HTML.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    ITSX: to už je docela přehnaný zase ne?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ARKIN: diky tiky. ja prave radsi google nepouzivam, abych nahodou nerozbil ten internet.)
    ITSX
    ITSX --- ---
    super:) ja bych tedy pridal jeste tady tyto
    &prod
    &sum
    &radic
    &int
    &alpha
    &pi

    a nekde dole bych napsal, ze jsou mozne i ostatni matematicke symboly viz zadat
    do googlu Math Symbols in HTML - pripadne : a pripojil bych i ten odkaz
    (cas jsou penize ze:)))
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    me by docela zajmalo jak se pisou matematicky znaky/symboly napr: delta, integrovatko, d/dx atd... nemate nekdo nejakej link nebo jednoduchy navod jak takovych symbolu docilit?
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KOMPAS: to bych mohla
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ZUZAK: ještě mě napadlo, že by stálo za to aktualisovat instrukce v Jak udělat diskuzi soukromou / uzavřenou?
    minimálně zmínit, že na zakládání soukromých diskusí je speciální kolonka atd.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KOMPAS: ok počkám no večera, jestli sem ještě někdo vznese požadavky na tagy, a pokud nepřijdu domů moc opilá, tak udělám update :D
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ZUZAK: mě se neptej, já s tagy problém nemám ;)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KOMPAS: víc tam toho nechcete, když už do toho budu vrtat?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ZUZAK:
    Dolní index <sub></sub>
    Předformátovaný text <pre></pre>
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KOMPAS: já :-) takže jestli chcete na nástěnku přidat nějaké tagy, hoďte po mě seznam ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    ITSX: premiovka nema zadne tagy navic :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ITSX: tohle asi nema smysl davat do bugreportu, protoze nyx nastenku neresi; ale netusim, kdo je mistni nastenkar
    ITSX
    ITSX --- ---
    KOMPAS: si myslim ze by bylo nejpohodlnejsi do FAQ vypsat vsechny tyhle tagy ktere fungujou v normalni verzi (nepremiove) a do vedlejsiho sloupecku tagy, ktere fungujou jenom v premiovce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam