• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    QUIXDE: o to nejde, ale zdá se mi, že se tím snažíš omluvit svoji neznalost/neschopnost/nevím co... /OT, kdyžtak další v poště
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    ASHRAK
    Sry mr. Perfect!
    Nemuzu za to, ze se rada smeju, asi narozdil od nekoho!
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    PAFAA: mě prostě iritujou ty smajlíky
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    ASHRAK: je to novacek, mas na nej byt hodny
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    QUIXDE: zaprvý se furt netlem, respektive tam furt nedávej smajlíky vyjadřující tlemení, a zadruhý se na tebe příště můžou vysrat
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    KEJML:
    To ja taky:D Ale me to nebavi cist:D tak je pro me jednodussi se rovnou zeptat, ne?
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    Kua jak se nastavuje cestinaaa?:D ne, ze by mi aj nijak zvlast vadila, ale cist uz vsechno v aj je trochu unavny a na muj dnes jiz prepracovany mozek, namahavy:D
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    FLAD:
    ZUZAK:
    jau.. dik... sem lama mno .)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    SIEMENZ: věta: !!! POZOR !!! Takto založeným diskuzím není možné přidělit všeobecná práva, tj. každému jednotlivci, kterému chcete umožnit vstup, musíte toto výslovně nadefinovat v podnabídce "práva".

    nic? :)

    evidentně jsi ji založil jako privátní diskuzi a ta funguje výše uvedeným způsobem. pokud bys zvolil jinou kategorii, vytvořila by se automaticky žádost o veřejnou diskuzi do příslušné kategorie :)


    jinak k dotazu na zrušení, to se dělá tlačítkem delete v příslušné diskuzi :) to je úplně vpravo na liště diskuze :)
    FLAD
    FLAD --- ---
    SIEMENZ: *kous*

    Zuzak te odkazuje na vetu:
    !!! POZOR !!! Takto založeným diskuzím není možné přidělit všeobecná práva, tj. každému jednotlivci, kterému chcete umožnit vstup, musíte toto výslovně nadefinovat v podnabídce "práva".
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    ZUZAK: dik, ale tohle sem vsechno procet [jestli mas na mysli zazadani o zalozeni diskuze]... ale moudrej z toho teda nejsem... postupoval sem podle napovedy, ale zadnou zadost mi to nenabidlo - jen sem se jiz vstoupil do one diskuze, nastavil zahlavi, ale s pravama uz nejak precovat nemuzu.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    dotaz
    jak zazadam o zalozeni diskuze - mozna lepe receno jeji aktivaci ?

    zalozil sem diskuzi (ucelovou - docasnou)
    jiz se mi nova otevrela a nejake nastaveni sem udelal... dal se vsak nedostanu, nejdou mi zemnit prava - potrebuji vsebecny vstup... a pak nejake individualni prava

    Jeste dotaz na zaver: Kdyz jiz ucel diskuze pomine - jak ji zrusim?

    Dekuji
    113KW
    113KW --- ---
    jo ahá, diky :-D
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    113KW: nikdo jiny krome tebe ho nevidi ; )
    113KW
    113KW --- ---
    zkousela sem napovedu i filtr / nic, cili: prosim vas, jak vypnu na mem infu aby nebylo videt datum registace?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    TRUE_DESIRE: zkus defaultni skin
    TUILE
    TUILE --- ---
    MOLLY: tak to imo nejde. ale muzes vznest prani. treba to pro tebe nyx do ty novy verze vyrobi.
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    TUILE: ale já bych to potřebovala jako pro všechny lidi, co příjdou do jedné mé diskuse...... tohle je jen pro moje nastavení...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam