• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ASHRAK: To bylo na JARANa s tou anglictinou, vidis udelal sem novackovskou chybu, myslel sem si ze staci zatrhout okynko u nej a uz ho quotuju. Omyl velebnosti :-D
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    PHOBOS99: v tom případě jsi špatně položil otázku; ale mohlo mě napadnout, že pokud se ptáš takto, nebudeš vědět, co vlastně je Google AdSense; omlouvám se, jsem unaven

    odpověď na tvou novou otázku:
    reklama je lepší, když je cílená; pokud se v některém klubu probírají Fufníci, je šikovné nahodit tam reklamu obchodu s Fufníky
    normální AdSense to řeší tak, že se pro stránku, na které se má zobrazit reklama, podívá na kontext do své databáze, kterou mu vyrobil Mediabot procházející internet, a vybere vhodnou reklamu
    jelikož Mediabot nevidí do diskusních klubů na nyxu, většina jich totiž není zvenčí vidět, prochází se tady místo něj šmírák GAS, ačkoliv ani ten nechodí do privátních klubů

    ok?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KOMPAS: ja prave nevedel co ma znamenat, ze je to robot co urcuje zobrazovani reklamy.... vlastne to porad nevim... no to je jedno...
    FLAD
    FLAD --- ---
    MONYRUZ: Kdyztak mi napis do posty, kdybys neco potrebovala.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    PHOBOS99: jak píše již KAILASH ve své otázce, která je zároveň také odpovědí, je to robot (automat procházející kluby), který určuje zobrazování reklamy

    mám stále častěji pocit, že když někdo umí psát, neznamená to nutně, že umí také číst
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KOMPAS: heh... a nevis proc ma google adsense svoje id na nyxu?
    MONYRUZ
    MONYRUZ --- ---
    ZUZAK: Rozumím a díky za info.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KAILASH: jj, Google AdSense
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    MONYRUZ: dívej se, čti, sleduj dění a když ti něco nebude jasné a nenajdeš na to odpověď filtrováním v tomto klubu nebo v nápovědě, formuluj jasnou konkrétní otázku a bude ti zodpovězena.
    MONYRUZ
    MONYRUZ --- ---
    Zdravím Vás všechny,
    Jsem zde nová a tak netuším jak tu vše funguje. Budu ráda, když mi s tím trochu někdo pomůže, či poradí.
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    co je to ID GAS...nejaky robot co pak urcuje zobrazovani reklamy nebo?
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    LIQUIDFREAK: to byl výkřik do tmy, nebo to někomu patří?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ahaha, hledej smudlo :-D
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    ACID: nade vši pochybnost :-/
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    QUIXDE: Pokud někdo začíná svůj první příspěvek zde slovy „Kua jak se nastavuje cestinaaa?:D”, může být rád, že mu někdo odpověděl.
    ACID
    ACID --- ---
    delas si prdel, zejo?
    JARAN
    JARAN --- ---
    Ahoj, chci se zeptat, nyx mi bezi v anglictine, jak prehodim do cestiny?
    predem dik
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    QUIXDE: o to nejde, ale zdá se mi, že se tím snažíš omluvit svoji neznalost/neschopnost/nevím co... /OT, kdyžtak další v poště
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    ASHRAK
    Sry mr. Perfect!
    Nemuzu za to, ze se rada smeju, asi narozdil od nekoho!
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    PAFAA: mě prostě iritujou ty smajlíky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam