• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    DOMINO: Při vší úctě bych řekl, že v dovednostech filtrem ještě máš své rezervy. Doporučuji vyzkoušet následující metodu:

    1. Předmět dotazu vlož do textového pole pro psaní příspěvků. V tomto případě jím patrně bude nápis: "jsem nováček" (případně "I'm new here")
    2. Klikni na tlačítko "Filter"
    3a. Pokud se mezi výsledky hledání (filtrování) zobrazí otázka, ke které se snažíš zjistit odpověď, klikni nejprve na tři pomlčky vedle jména jejího původce a pak na tlačítko "<" (nalevo od počtu zobrazených příspěvků).
    3b. Projdi příspěvky odspoda nahoru a zkus najít odpověď.

    (4.) Pokud nebudou splněny předpoklady pro uskutečnění kroku 3a nebo krok 3b nepřinese své ovoce, zkus obměnit filtrovaný text.
    (5.) V případě, že ani uskutečnění 4. kroku nepovede k uspokojivému výsledku, zeptej se pléna.
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    PATEJL_CZ: Mno jako to neni možný, to už jsem všechno udělala a už to tam mám 2 měsíce, hmm asi něco špatně. dík
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    DOMINO: Do té doby, než si osvojíš základní funkce Nyxu (např. filtr). A to upozornění ve Tvém "infu" zmizí nejpozději do padesáti dnů.
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    chtěla jsem se zeptat, jak dlouho ještě budu nováčkem......???
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    jaaa,, to treba cez postu.. uzsi pamatam..dikes..
    HARALD
    HARALD --- ---
    COLOMAN: do pošty to jde (pokud máš volné místo ve svém webspace), do klubů jen s prémiovkou.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    som bez premiofky a napriek tomu mozem vramci nyxu upnut maly soubor?? volakedy to islo, este ich aj tam mam, ale dajak sa to tam asi pomenilo a neviem si svoju fotku tam nijak uploadnut?? ako to funguje?? urcite volaco prehliadol...
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    proste nevidi do jaky diskuze pise se neposerte ne:D
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    MONYRUZ: to je spam?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    tak to je nalejvka na fakt krutej forek ;)

    MONYRUZ: zkus to spis tady [ Nevidomi-náš život s nimi ]
    FLAD
    FLAD --- ---
    MONYRUZ: Zajimave, ale obavam se, ze mimo tema tohohle klubu :-)
    MONYRUZ
    MONYRUZ --- ---

    , Dnes jsem byla s hafanem venku. Prošly jsme se po městě a přitom zašly do jedné kavárny. Vždy, když někam stoupím s bílou holí či se psem, proč mám dojem, že mě tam nechtějí? Sice mě obslouží ale mnohdy s velkou neochotou, či naštvanosti! Co pak jsem hmyz? Každý z nás jsme jiní, to je fakt, ale to, že mám špatný zrak, neznamená, že nemám stejné kvality jako ostatní.:-)

    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    ZUZAK: díky..:)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    ZZGERO: nechá tento počet, ale už nebudu si moci bookovat další - je správná odpověď :)
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    ahoj lidi, mám dotaz. Mám premiovku a mám booklých cca 140 diskuzí. Když mi prémiovka vyprší, tak my systém nějakým způsobem zredukuje sledované diskuze zase na 100, nebo mi nechá tento počet, ale už nebudu si moci bookovat další ? díky za info.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KOMPAS: diky ti
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ASHRAK: To bylo na JARANa s tou anglictinou, vidis udelal sem novackovskou chybu, myslel sem si ze staci zatrhout okynko u nej a uz ho quotuju. Omyl velebnosti :-D
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    PHOBOS99: v tom případě jsi špatně položil otázku; ale mohlo mě napadnout, že pokud se ptáš takto, nebudeš vědět, co vlastně je Google AdSense; omlouvám se, jsem unaven

    odpověď na tvou novou otázku:
    reklama je lepší, když je cílená; pokud se v některém klubu probírají Fufníci, je šikovné nahodit tam reklamu obchodu s Fufníky
    normální AdSense to řeší tak, že se pro stránku, na které se má zobrazit reklama, podívá na kontext do své databáze, kterou mu vyrobil Mediabot procházející internet, a vybere vhodnou reklamu
    jelikož Mediabot nevidí do diskusních klubů na nyxu, většina jich totiž není zvenčí vidět, prochází se tady místo něj šmírák GAS, ačkoliv ani ten nechodí do privátních klubů

    ok?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KOMPAS: ja prave nevedel co ma znamenat, ze je to robot co urcuje zobrazovani reklamy.... vlastne to porad nevim... no to je jedno...
    FLAD
    FLAD --- ---
    MONYRUZ: Kdyztak mi napis do posty, kdybys neco potrebovala.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    PHOBOS99: jak píše již KAILASH ve své otázce, která je zároveň také odpovědí, je to robot (automat procházející kluby), který určuje zobrazování reklamy

    mám stále častěji pocit, že když někdo umí psát, neznamená to nutně, že umí také číst
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam