• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    WRATA
    WRATA --- ---
    Dotaz: Zadal jsem spatne heslo a od TORI mi neprisel mail jako vzdy jindy. Je to tak spravne nebo nejaka chyba?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    OOPS: Upřímně jsem celkem rád, že jsou pryč. Spíš bych ocenil odzvánky.
    OOPS
    OOPS --- ---
    prosimvas, kam zmizely pozvanky? diik
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    POA: tak ze jsi to ty, tak to se resilo dneska v sesterskem klubu, zkus tenhle trik:

    [ HARALD @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    a kdyz ne, tak at te aspon utesi, ze nejsi jediny(a). : )
    POA
    POA --- ---
    taky nefunguje odkaz v reakci na předchozí příspěvek, jestli se vyjadřuju dost srozumitelně
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Zdá se mi, že v některých diskuzích zmizel filtr : )
    POA
    POA --- ---
    nějak zmizely statistiky v diskuzích. Je to nějaký můj problém nebo co se stalo?
    HARALD
    HARALD --- ---
    LOWRIDER: no, šikula, to nevéím. akle nepokoušeme tě. :-)
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    už sem našel je to v nástěnce to sem ale šikula
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    tak jo, potřeboval bych nějakej návod na úpravu mou založené diskuze, hledal sem ale nedohledal - jak změnit uvodni info? jak přidat na začátek diskuze obrázek? to bych teda potřeboval nutně vědět
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    {
    THESTOUPA: ježiš to je demence, kam jsem koukala...sry :)))))))))) už to mám a vim
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    THESTOUPA: díky moc, ale stejně jsem odpověd nenašla, pře nyx už se přeci neabgrejduje, takže by to mělo jít.....nechnápu:/
    sry...........možná to půjde asi v té nové verzi....
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    nazdárek, chtěla jsem se zeptat, jak je to s pozvánkama, dříve to bylo v osobnim, ale ted nic......tak se ptám jak na to, jak poslat pozvánku...dík :)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ZOFI: casove to odpovida prochodu na novou verzi nyxu, tak by to mohlo bejt tim. na reportovani bugu je tu kdyztak jinej klub
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    ASHRAK: to asi ne, jen bych ráda věděla, co v tomto případě dělat...a zda je to normální.
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    ZOFI: no, to bys umřela, kdyby ti nenaskočil nyx
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    chci se zeptat, co dělat, když mi celej včerejšek a dnes dopol. nešlo se dostat na nyx.
    Stále se objevovalo, že mám špatné heslo, přitom ho mám stejné od února, když jsem žádala, nové, psalo mi to, že mi ho poslali, ale také nic, až po asi 20 urgencich, ale link co přišel na mail byl 2x špatný (opět hláška- nelze změnit heslo, špatný link), až třetí byl správný. Jsem zde 5. měsíc, zatím se mi to nestalo...
    Poradte prosím, co dělat, pokud se to opět stane - nějakej mail - komu dát zprávu, či jak se to řeší. Úplně se bojím PC vypnout, že zas zejtra nyx nenaskočí... Díky za radu!
    FORREST
    FORREST --- ---
    Aha, takze jeste par dni ladeni a budou zase registrace?
    Super, diky moc!:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam