• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    díky....
    NASA
    NASA --- ---
    DOMINO: a co jsi filtrovala?
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    hledala jsem mezi příspěvkama, ale na můj dotaz tam nebylo nic.
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    nazdárek, nejde mi poslat pozvánka, nebo nevim.....každopádně nejsem nováček a mám premijovku.....dám osobní poval a tam se zobrazí jasně e-mail všechno ale nic tam nejde napsat, udělat...dík za radu
    KEJML
    KEJML --- ---
    STRYX: Soukromá je soukromá, nemůže mít všeobecná práva... Pokud hcceš diskuzi veřejnou, zažádej v příslušné sekci
    STRYX
    STRYX --- ---
    Chtel bych se zeptat. Zalozil jsem si soukromou diskuzi a rad bych nastavil vseobecna prava na povoleni cteni a zapisu. Zaskrtavatka jsou ale pasivni. Jde to vubec? Nebo je to mimo ramec soukrome diskuze? Nebo jsem nekde neco prehlednul?
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    už to de:)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    WIXIN: a nastavilas jim práva?
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    Chtela jsem se zeptat,zalozila jsem soukromou diskuzi,ale kdyz ji poslu lidem ktery jsem tam prizvala,tak se mi objevy ze diskuze nebyla nalezena.diky
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    ASHRAK: no me to prave dycky zajimalo...ale tak dikud tu nebylo toto auditko,tak jsem to neresil..takze ty taky nevis?
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    LOLIT_MAJ: a nač to potřebuješ chápat, když nevíš, oč tu běží? mně to je třeba u prdele :)
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    hm,stale nechapu.
    Je nekdo kdo by mi to dokazal vysvetlit tak nejak "selsky"?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    LOLIT_MAJ: pokud máš na mysli lidé – externí, tak to odpovídá lidé – aktivní pro uživatele, kteří jsou připojeni externím klientem
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    prosimvas co to znamena "externi" lide?
    LEELLOO
    LEELLOO --- ---
    THESTOUPA:
    HARALD: děkuji velice.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LEELLOO: Druhá záložka ve spodní liště (nástěnka) -> vybrat z levé nabídky Záhlaví -> kliknout na Editovat v pravém horním rohu textu záhlaví
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    LEELLOO: pokud chces menit zahlavi nebo nastenku musis jit nejdriv na nastenku. pokud tam mas prava, tak uvidis vlevo moznosti nastenka/zahlavi/archiv. zmacknes na to co chces editovat. pokud jiz tam neco je, tak se ti to zobrazi a je u toho tlacitko na editaci. pokud tam chces pridat neco noveho, tak das pridat do teto sekce a nasledne uz vybiras co chces pridat - text, anketa...
    LEELLOO
    LEELLOO --- ---
    Prosim poradite nekdo? Nejsem majitelkou diskuze, ale mam v ni prava, abych ji mohla upravovat, editovat, atd. Majitel diskuze ma prava vidi, takze to vypada v poradku. Bohuzel asi mam nekde neco spatne nastavene, ale zaboha nemuzu prijit na to, jak zmenit zahlavi diskuze, jak tam pridat text. Vpravo mam moznost upravit, ale po kliknuti na ni mohu menit pouze nazev diskuze. Kdyztak posta prosim a predem diky moc.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    NYX: Mne by sa pacilo keby to stale chodilo. Raz sa mi chcel niekto dostat na ucet a dost mi tie spravy bodli :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam