• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    prosimvas co to znamena "externi" lide?
    LEELLOO
    LEELLOO --- ---
    THESTOUPA:
    HARALD: děkuji velice.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LEELLOO: Druhá záložka ve spodní liště (nástěnka) -> vybrat z levé nabídky Záhlaví -> kliknout na Editovat v pravém horním rohu textu záhlaví
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    LEELLOO: pokud chces menit zahlavi nebo nastenku musis jit nejdriv na nastenku. pokud tam mas prava, tak uvidis vlevo moznosti nastenka/zahlavi/archiv. zmacknes na to co chces editovat. pokud jiz tam neco je, tak se ti to zobrazi a je u toho tlacitko na editaci. pokud tam chces pridat neco noveho, tak das pridat do teto sekce a nasledne uz vybiras co chces pridat - text, anketa...
    LEELLOO
    LEELLOO --- ---
    Prosim poradite nekdo? Nejsem majitelkou diskuze, ale mam v ni prava, abych ji mohla upravovat, editovat, atd. Majitel diskuze ma prava vidi, takze to vypada v poradku. Bohuzel asi mam nekde neco spatne nastavene, ale zaboha nemuzu prijit na to, jak zmenit zahlavi diskuze, jak tam pridat text. Vpravo mam moznost upravit, ale po kliknuti na ni mohu menit pouze nazev diskuze. Kdyztak posta prosim a predem diky moc.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    NYX: Mne by sa pacilo keby to stale chodilo. Raz sa mi chcel niekto dostat na ucet a dost mi tie spravy bodli :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Je nějaký technický nebo jiný důvod, proč už se neposílá zpráva při špatném přihlášení?
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    ACID: Taky to nemuzu najit..
    NYX
    NYX --- ---
    zprava pri spatnem prihlaseni ted uz nechodi. to posilani hesla neprislo protoze se jednu dobu neposilaly zadne emaily ven z nyxu.
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    THESTOUPA: tam jsem psala a taky nic... ted je tam hodně stížností ...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    WRATA: na to stejné jsem se ptala před3 dny já. Když nakonec druhý den heslo přišlo, stejně se na ně přihlásit nedalo. Proč ? Bez odpovědi ...
    WRATA
    WRATA --- ---
    Dotaz: Zadal jsem spatne heslo a od TORI mi neprisel mail jako vzdy jindy. Je to tak spravne nebo nejaka chyba?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    OOPS: Upřímně jsem celkem rád, že jsou pryč. Spíš bych ocenil odzvánky.
    OOPS
    OOPS --- ---
    prosimvas, kam zmizely pozvanky? diik
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    POA: tak ze jsi to ty, tak to se resilo dneska v sesterskem klubu, zkus tenhle trik:

    [ HARALD @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    a kdyz ne, tak at te aspon utesi, ze nejsi jediny(a). : )
    POA
    POA --- ---
    taky nefunguje odkaz v reakci na předchozí příspěvek, jestli se vyjadřuju dost srozumitelně
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Zdá se mi, že v některých diskuzích zmizel filtr : )
    POA
    POA --- ---
    nějak zmizely statistiky v diskuzích. Je to nějaký můj problém nebo co se stalo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam