• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KEJML
    KEJML --- ---
    BENJAMIN: ji dej treba na http://www.ukaz.to/
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    ASHRAK: v pohodě, díky , ale to je to co jsem už kolikrát kontroloval než jsem šel sem otravovat...
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    KEJML: jo no , klidně ti ji můžu někam poslat , jestli na to zkusíš kouknout , budu jedině rád...
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    BENJAMIN: pravděpodobně nebude ve formátu gif nebo nebude mít rozměry 40x50, jinak neporadím :))
    KEJML
    KEJML --- ---
    ANDREW23: Jo, to je přesně ono. Pokud přesně nevíš o co jde a co ti rss nabízí, tak googluj. Např.: http://www.root.cz/clanky/vse-podstatne-o-rss/

    BENJAMIN: A jakou ikonu se snazíš nahrát? Můžeš ji ukázat někde jinde?
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    Zdravím, můžete poradit s nahartim ikonky?? pořad mi to píše , že není ve formatu .gif a , že nemá 40x50 pixelů ,ale dělal jsem to i podle vašeho návodu a nic, díky za pomoc
    ANDREW23
    ANDREW23 --- ---
    Zdárek lidi, všiml jsem si že jste přišli s rss kanálama....dobrej nápad....sám jsem je nikdy nepoužíval a a tak nevím jak na to, pořídil jsem si novej telefon, který má jejich čtečku a chce po mě internetou adresu kanálu. je to ta adresa která vyskočí jako adresa té stránky plné pro mě nesmyslného kódu?
    MONYRUZ
    MONYRUZ --- ---
    Jedu na dovšu, tak tu na mě nezapomeňte. :-)
    TRUE_DESIRE
    TRUE_DESIRE --- ---
    2BFREE: no fakt... děkuju :o)
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    mam hloupou otazku proc uz nemam na uvodni strance galerii.? jestli to tu nekde je tak asi neumim cist.:)
    NYX
    NYX --- ---
    :-)))
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    NYX: diky za ten pocit "byt normalni" :)
    NYX
    NYX --- ---
    ZOFI: posli mi ten mail do posty, mrknu na to
    NYX
    NYX --- ---
    KAMHA: zvetsil jsem ten prostor normalnim lidem :) ted to je 25MB normalne a 250MB v premiovce. navic se ted zalohy posty komprimuji a zalohy klubu se uz ukladaji do webspacu tori, ne majitelum...
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ZOFI:
    "Já bych všechny ty pozvánky zakázal."
    Phobos99, /nyx/tard
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    Jak je mozny, ze jeste asi pred 14 dnima jsem mela volne misto na prilohy o velikosti 3 mega a ted mam 23 mega??? Premiovku nemam...
    a jestli je to nakej fatal error tak mi to neberte :D
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    prosím o radu, dostala jsem pozvánku, když ji však posílám známé, píše mi to NEPLATNÝ MAIL a pozvánku neodešle. Co mám dělat?
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    HARALD: Taky zajímavý postřeh. To jsem vůbec nevzal v úvahu. Děkuji.
    Zítra ještě zaexperimentuji. Přece jenom bych byl rád kdyby tu tabulku mohly aktualizovat i ostatní, aniž by to museli luštit:-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    EOLIS: Ono by to fungovalo, kdybys neměl zaškrtnuté převádění enterů na <br>
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    2BFREE: Zkusil jsem a funguje to. Děkuji.
    Bohužel jsem se stal obětí snahy nechat ten kód přehledný:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam