• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

    QuickPost

    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

    QuickPost

    F5 pomáhá, když mi to zmizí pokud se podívám, na jakej příspěvek kdo reagoval. Jakmile odešlu ten komentář, tak se tam ten text zase objeví. Ale pokud píšu, mám prázdno
    HARALD
    HARALD --- ---
    TALANKA: univerzální rada ... zkus zmáčknout CRTL+F5 a ověř, jestli to náhodou nepomohlo. Ne, že bych tomu dával velké šance, ale třeba....
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    HARALD: To je divný. Chová se mi to jak doma, tak v práci (doma Mozila, v práci IE). Skin mám nějakej ten základní, do tohohle jsem nikdy nehrabala. Tak třeba teď mám hořejšek pro psací okno normální a pod tím prázdný chlívky, kde by měli bejt příspěvky. Mmnt, pošlu...
    HARALD
    HARALD --- ---
    TALANKA: není. takhle se to standardně nechová. hledal bych problém u tebe. jaký máš skin? jaký používáš browser?

    jen pro jistotu. to, že "zmizí všechny příspěvky" znamená, že hned pod částí obrazovky pro zadání nového příspěvku vidíš spodní řádek (report bug - reklama - plugin), nebo něco jiného?
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Proč, když kleknu na ikonku a dám odpovědět, tak mi zmizí všechny příspěvky, dokud nedám odeslat? To samé, pokud někdo na něco odpovídá, já kliknu na jméno, zobrazí se mi příspěvek, na kterej reaguje, ale když z toho myší odjedu, zmizí mi všechny ostatní příspěvky (nejvíc se mi to stává u obrázků). To je teď standartní nastavení?
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Pošleš link poštou s patřičným komentářem. Jestli to jde jinak netuším.
    KLX
    KLX --- ---
    zdravím, chci se zeptat, jak poslat někomu pozvánku na nějakou akci, když ho nemám mezi přáteli?
    KLX
    KLX --- ---
    tak jsem změnil pro jistotu všechny hesla! ještě jednou díky moooc a přeji hezký den :)
    KLX
    KLX --- ---
    jasan! ještě jednou díky...
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KLX: vedela heslo dala nastaveni napsala stary heslo a dvakrat novy
    KLX
    KLX --- ---
    vlastně to je asi blbý dotaz! sem guma :) stejným způsobem, jako to teď musím dělát já, je to tak?
    KLX
    KLX --- ---
    PETGRIDUS: no kliknul jsem na zapomněl jsem heslo a přes email. no nějak si už poradím, děkujuuu! a ještě jsem se chtěl zeptat na jednu věc: jakým způsobem mi ho mohla změnit? na základě id a hesla které znala, nebo přes email? ten zná totiž asi taky. ptám se proto, jestli si ho mám také změnit!
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    maximalne driv slo ze ti ho poslali na mail pokud si ho vyplnil a to heslo zapomnel
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KLX: a jak se sem dostal kdyz nevis svy heslo? nikde ho zapsany nemas
    KLX
    KLX --- ---
    PETGRIDUS: no jasně, ale když ho nevím, musim znova, že? nebo to mám někde napsaný v osobním nebo kde?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KLX: no jde o to ze tam musis napsat to heslo na kteryho zmenila a pak napsat dvakrat svoje nove heslo
    KLX
    KLX --- ---
    RAB1T: jéé, ještě dotaz. musím vyplňovat staré heslo? já si ho totiž díky ní nepamatuju. ptám se proto, jestli se musím znovu registrovat, nebo to jde obejít...
    KLX
    KLX --- ---
    RAB1T: moc děkuju!
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KLX: záložka osobní pak nastavení a tam už to najdeš
    KLX
    KLX --- ---
    zdravím, chci se zeptat, jak se dá změnit heslo? moje milá kamarádka, která mě sem zapisovala totiž znala mé staré heslo a po včerejší menší hádce mi ho změnila, potvora... proto se ptám, jak se to dělá, aby se to už neopakovalo. předem díky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam