• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    AKONADI: programové vybavení netřeba, pomůcky pro zmenšování a další operace s obrázy existují také online
    AKONADI
    AKONADI --- ---
    SKAFF:
    Může být v JPG?
    AKONADI
    AKONADI --- ---
    FLAD:
    Ahojky,
    právě jsem posílala PATEJL CZ info o tom, že i když zmenším obrázek na rozměr 50 x 40, tak v okamžiku, kdy ho převedu do GIFu mi to udělá v GIFu 720 x540. Tak bych chtěla vědět kde dělám chybu.
    Tvé nabídky bych využila, kdybych už byla znechucená svou vlastní neschopností. Ráda bych to zvládla sama. Ale je pravdou, že nejsem PC odbodrník a nemám profi programové vybavení. Můžeš mi poradit, jak tento oříšek rozlouosknout?
    Děkuji.
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    CARREFOUR: ano, da. premiovkou, adblockem, skinem...
    CARREFOUR
    CARREFOUR --- ---
    Dá se vypnout ta přiblbá reklama nahoře na liště, nebo je to nedílnou součástí nyx kultury?
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    LOJZEE: Nečekaně jednoduché. Díky :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ATOMINATOR: třeba tady v záhlaví je šablona
    [ PRISON BREAK - 4. řada ]
    HARALD
    HARALD --- ---
    PALMEX: zkopirujes adresu klubu z adresniho radku. o odeslani se url automaticky pretransformuje.
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    Simvás jak vytvořim průchozí link na jinou diskusi.???
    díky
    FLAD
    FLAD --- ---
    KANGARUO: Kdyztak pak napis sem: [ Ikonky. Potřebuješ ikonku? Máš nápad, přání nebo ikonku navíc? sem s nimi! ]
    No, vetsina z nich je pospanych, takze je nehodlam vysvetlovat.
    Zahadne by pro tebe mohly byt jen << (vrati te na zacatek diskuse) a >> (presune te na konec) a > resp. < (ty te presunou o tolik prispevku, kolik je cislo mezi nimi, standardne 10).
    KANGARUO
    KANGARUO --- ---
    Jupíí tak jsem se statešně poprala s pixely a já už mám ikonku , sice je to tragedie ale lepší jak rána do hlavy děkuji FLADE a je tu ještě nějaká vychytávka?? proč je dole pod tím co píšu tolik čudlíků?? Hele ale blondýna nejsem :D
    FLAD
    FLAD --- ---
    FLAD: //jo a pak dej uplne dole "ulozit nastaveni"
    FLAD
    FLAD --- ---
    KANGARUO: Osobní - nastavení - hned první řádek je "ikonka", tak stiskni tlačítko "vybrat" a vyber ikonku.
    KANGARUO
    KANGARUO --- ---
    vím že budu kousnutá a i se do helpu koukala ale můžete mi to jak pro blbé vysvětlit polopaticky stylem vem obrázek a vlož ho tam do toho okýnka?? fakt si tu připadám jak prvnáček na vysoké :D Jak se tu dává Ikonka??
    NASA
    NASA --- ---
    AKONADI: nejspis jak pise HARALD, osobne bych sazel na tu chybu v cca
    HARALD
    HARALD --- ---
    AKONADI: buď nemá rozměry přesně 40*50, nebo je moc veliká, nebo to není GIF.
    FLAD
    FLAD --- ---
    AKONADI: Posli mi obrazek do posty, upravim ti ji...
    AKONADI
    AKONADI --- ---
    Nejde mi nahrát ikonka. I když jsem si upravila fotku na velikost cca 40x50pic. a o vel.cca1-3kb a ve formátu Gif, tak mi systém pořád říká, že jsem pitomá a mám ji nastavit na tuto velikost. V nápovědě jsem odpověď nenašla. Co včil? Díky.
    FLAD
    FLAD --- ---
    IM_MORTAL: Protoze maji premiovou verzi - viz help http://www.nyx.cz/index.php?l=gate;l2=2 - *kous*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam