• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    DAYA
    DAYA --- ---
    KOMPAS: nojo nojo pardoon páni experti;))
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    DAYA: Máš pravdu; tohle je spíš k pláči.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    DAYA: A souvisí to s nyxem jak? Jinak těžko odpovědět na tak obecnou otázku. Spousta formátů, spousta programů. Kdyžtak raději pošta.
    DAYA
    DAYA --- ---
    ASHRAK: kdyz se tak smejes tak aspon porad ne?
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    DAYA: :D :D
    VEROUNKA
    VEROUNKA --- ---
    SKAFF: dekuju moc za pomoc, nevim, co je 2.0+, web 2.0? mam firefox 3.0.3, to je zase asi neco jinyho zejo, ale to nevadi, nedela mi problem to vzdycky hodit k sobe a diky i za tip. budu to zpetne projizdet a kdyztak uploadovat znovu ode me. diky :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    KOMPAS: ty voe diky moc,tys mi to vysvetloval i minule,tak vis jaky to se mno je!diky opet za trpelivost:)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    CARTMANETWORK23: linkuj odkaz, kterej v sobe nema php, nebo otezniky, nebo rovnitka coz je odkaz Direct (viz KOMPAS)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    CARTMANETWORK23: ano, kopíroval jsi ten poslední, který se jmenuje Direct, ale to tam ještě byl vidět
    klikni na odkaz Show/Hide Advanced Links a tam ho uvidíš
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    ARKIN: Takze ten odkaz je dobrej,ale nemam ho linkovat celej?jestli dobre chapu?sry na tohle sem talent holt:((
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    PHOBOS99:Jo vidim je tam,sry no ale stejnak to nefacha
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    CARTMANETWORK23: ty tam to php nevidis?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    PHOBOS99: jo hele mluvim o imageshack.us!jinak php v sobe nema
    vypada takhle dyztak:


    http://img185.imageshack.us/my.php?image=oldmanchainsawqf9.gif

    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    CARTMANETWORK23: mluvis o imageshack.us? asi ne rekl bych...
    ma ten link z "instant messenger" nekde v sobe "php" ?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    PHOBOS99: No kliknu na ten ulozenej obraze jak uz sem rekl v imageshacku a mas pod nim dole ctyri odkazy ne?
    Forum
    Alternative Forum
    HTML
    Instant Messenger___ten posledni,sem ho donedavna v klidu kopiroval a ted nic?

    nema nahodou ten imageshach naky omezeni v poctu fotek nebo mg co tam nahazis?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    CARTMANETWORK23: jakej instant messenger?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    taky bych se chtel zeptat na jednu vec,ulozim obrazek jpg nebo gif na imageshach,potom zkopiruju Instant Messenger ,dam pred i za zavorky atd,mno a zobrazi se mi prazdnej prispevek?help pls
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    VEROUNKA: no tak asi linkujes ze zdroju, ze kterych se linkovat neda a s tim muzes udelat to, ze nahodis jen link a ne primo obrazek, nebo obrazek stahnes a soupnes ho na svuj oblibeny hosting, nebo mozna neco jinyho nevim...:)
    VEROUNKA
    VEROUNKA --- ---
    jo takhle silna linka a takhle zobrazovat, tak to pardon, jsem to blbe pochopila. ne, tak co se nezobrazi me, nezobrazi se ani jim. tohle je samozrejme prvni vec, na kterou jsem to svadela ja (spatnej net na kompu), ale prave ze me zacali ostatni upozornovat, ze tam nic nevidi (do te doby jsem si myslela, ze je to pouze tou "slabou linkou" tady).
    VEROUNKA
    VEROUNKA --- ---
    co je to silna linka? ostatnim se tam vsechno zobrazuje, ale vetsinu veci tam stejne davam ja. a je toho asi docela dost, to je fakt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam