• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ERROR
    ERROR --- ---
    da se koupit premiovka prez paypal na jinou dobu nez je 360 dni?
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    NYX: ajo, dík
    NYX
    NYX --- ---
    ASHRAK: kombinovana chladnicka s mrazakem Whirlpool ARZ 9370/H
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    ILLUZE: kua co je to?
    NASA
    NASA --- ---
    ELUSH: vic casu ze zabere precteni par radek, nez napsani dotazu a cekani na vysledek? a vazne si myslis, ze by te zde nekdo poradil nekdo neco jineho, nez aby sis precetla nastenku? - viz ta pasaz v nazvu klubu (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) - od toho ta nastenka je.
    ELUSH
    ELUSH --- ---
    NASA: sorry a thanx,zabere to sice víc času,než když se někdo obtěžuje mi to sem napsat ale projdu to..
    NASA
    NASA --- ---
    ELUSH: a to jak si precis napovedu jsi take zapomnela? kous, mrkni na nastenku
    NASA
    NASA --- ---
    ILLUZE: chces ukazat novackum, jaky bezva obchody muzou na nyxu uzavrit? :-))
    ELUSH
    ELUSH --- ---
    zdarec..zase budu chvilku blonďatá-potřebuju poradit jak sem hodit fotku,už se mi to povedlo minule ale za boha si ted nemůžu vzpomenout jak sem to udělala...díky
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Prodám kombinovanou chladničkou s mrazákem Whirlpool ARZ 9370/H


    Původně stála cca 14 tis., cena nyní 4.900,- Kč. K odběru Praha - západ (Hostivice). Důvod prodeje - sešly se nám v domácnosti dvě.
    NYX
    NYX --- ---
    EXIT_WOUNDS: casto emailovy klient rozdeli ten link na dva, pak to samozrejme nefunguje. zadej ho vcelku rucne a melo by to jit
    EXIT_WOUNDS
    EXIT_WOUNDS --- ---
    jak je to se zapomenutym heslem a jeho zaslanim na mail?
    na mail prijde nejaky link, na ktery kdyz se klikne, tak to smeruje opet na prihlasovaci stranku - takze pokud jsem si zapomnel heslo a pred chvili jsem na stejne uvodni strance zadal o jeho zaslani - tak jsem v bludnem kruhu, je to tak? takze system je zaslani zapomenuteho hesla na mail je nefunkcni?
    predem diky za odpoved
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    AFTERMAN: nejlip udelas, kdyz je budes ignorovat... pripadne rikej, ze to delas naschval.)
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    AFTERMAN: nebo si vytvor nejakou vlastni a nemusis se bat ze te bude nekdo napadat za to ze mate stejnou ikonu :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    AFTERMAN: jediná cesta je dát si tam průhlednou ikonku.
    NASA
    NASA --- ---
    NYX: diana? to je segra tori? kam ze sla? pro zazvor? a trosku toho - safranu... ooooo :-))
    AFTERMAN
    AFTERMAN --- ---
    nazdarek prosim vas,jak mam odstranit ikonku,nechci tam zadnou nebot si tam nejakou dam a hned mi nekdo pise ze uz ji ma dik nerad bych tady v tom delal bordel
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: :-))
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: oni to asi nejsou ani sledovani...jsou to i ignorovani apod...takze proste jen "lide" :) i kdyz pokud si tam da nekdo tori, dianu apod, mozna spis entity, ale proc to komplikovat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam