• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    NYX: ó díky ti velký guru.
    NYX
    NYX --- ---
    FUXOFT: jo, omezi se to jen na lidi, kteri se maji v pratelich vzajemne.
    BRENMCGUIRE: v infu klikni na cas posledniho loginu
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    Kde že prosím najdu logovací informace kdy a na čem jsem se naposledy nalogoval? nějak se mi to nedaří najít.
    FUXOFT
    FUXOFT --- ---
    Zacaly se mi ve vzkazniku objevovat zpravy ve formatu "Uzivatel X vas zve na akci Y", pricemz X je uzivatel, ktereho neznam a Y je akce, o ktere nic nevim. To je nejaka nova socialni featura (v tom pripade bych si to rad nejak vypnul) nebo soukroma akce toho uzivatele?
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    aha, hm, kdyz ja nikoho s premiovkou neznam ;) tak nic
    IORETH
    IORETH --- ---
    NYX: V pohodě :)
    NYX
    NYX --- ---
    SIVER: ale prd, tohle je opravdu bug :) v kudlance je snad i vysvetleno, jak k tomu doslo.
    SIVER
    SIVER --- ---
    dobrej tah jak donutit lidi na premiovku;-):-D
    NYX
    NYX --- ---
    ENTENTYKY: znamy bug, rekni nekomu s premiovkou, at ti je stahne. v bugtrackeru to uz je, snad to nekdy opravim.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    nejdou mi otevirat zalohy - kdyz na nejakou kliknu, hodi me to na uvodni stranku klubu

    duvod?
    NYX
    NYX --- ---
    IORETH: bohuzel nejde...respektive dalo by se to selektivne vydolovat z nejake celkove zalohy, ale to je spousta prace :(
    IORETH
    IORETH --- ---
    Omylem jsem na Nástěnce klikla na Smazat místo Upravit. Klub jsem předtím vědomě nezálohovala (o případném automatickém zálohování nevím, Záloha v klubu se jeví prázdná, Záloha u mě jako majitele taky). Existuje způsob, jak se ke smazanému obsahu dostat? Byl smazán cca před hodinou.
    Diskuse: [ Šijeme si sami - šicí stroje, střihy, látky, techniky ]

    Dík za každou radu. (kromě těch o pravidelném a včasném zálohování, tu už jsem si dala sama :)

    Zároveň doporučuju přidat k volbě Smazat nějaký potvrzovací dialog :).
    KEJML
    KEJML --- ---
    ASHUAS: za málo :)
    ASHUAS
    ASHUAS --- ---
    dik
    KEJML
    KEJML --- ---
    ASHUAS: Ano. Od zalozeni uctu
    ASHUAS
    ASHUAS --- ---
    Tak jo, nakonec mam takovou malou poznamku-dotaz

    Je to k hlasce v infu: "Jsem novacek, budte na me hodni."

    postupne jsem se dopidil az k informaci - ze tu clovek musi byt alespon 90 dni

    Je to pravda? Pripadne jedna se o 90 dni aktivity nebo 90 dni od zalozeni uctu?
    SIVER
    SIVER --- ---
    hity roku sou fajn:-D
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    NASA: nastenku chci za zenuuuu
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KEJML: taky si myslim ze to bylo zazity.....nektery lidi mene bytry to pak mate a nevedi co maj delat
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A nebylo by lepší to nechat po staru? "Filtruj" je takovy zde zazity a, jak píše GABBIANO, je to tak vsude, kde se o tyhle funkci hovori...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam