• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    TRUE_DESIRE: to nepujde
    TRUE_DESIRE
    TRUE_DESIRE --- ---
    Už mě nenapadají hesla pro filtrování a tak se musím zeptat.
    Když chci mít na nástěnce obrázky a k tomu mám nějaký popis, tak ten popis vedle toho zabere hrozného místa. Ráda bych to tedy udělala tak, aby se, při najetí myší na obrázek, tyto informace zobrazovaly. Prosím, poraďte mi, jak na to.
    HARALD
    HARALD --- ---
    BOREC: gate -> settings neasi
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    THESTOUPA: funguje, dekuju.)

    kazdopadne az se bude volit nejzbytecnejsi funkce tisicileti tohle ma muj hlas.
    BOREC
    BOREC --- ---
    ja to teda taky povazuju prinejmensim za nepovedenou featuru, kdyby byla moznost ji vypnout bylo bvy to fer...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    GANBOY: gate - settings nefunguje?
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    NYX: asi v nicem, ale obtezuje me to dvakrat tolik nez normalne...
    (ne ted vazne- ta prvni vec je obvevujici se naprosto zbytecny hlasky na gateway ktery chci vypnout, druha je upozornovaci hlaska ve sledovanejch atd ktera me upozornuje na zmeny na gateway)
    takovej legalni spam to je.
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    NYX: v první je víc chyb?
    NYX
    NYX --- ---
    GANBOY: v cem se ty dva body lisi?
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    otazka- da se nejak vypnout toto?
    1)neustale poznaky na gateway kdo co dela- fakt nejsem zvedavej ze nekdo vstal, nanapinkal se, zasel si na zachudecek, nebo ze je smutnouckej. add frends me nevadi, zucasneni se akce taky ne, ale tohle me fakt sere.
    2)da se nejak vypnout ta kokoti ktera me upozornuje jak se nekdo vykakinkal, nebo napapinkal, abych si o tom racil na gateway precist?
    dekuji.
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---





    CEDRINA34
    CEDRINA34 --- ---
    pres prijimaci proces. potesilo to. tady je to o necem, zatimco jine chaty jsou o ... o nicem.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    FLAD: vzhledem k tomu, ze podle infa ji sem nikdo nepozval, tak predpokladam, ze tim mysli, ze se sem dostala pres normalni prijimaci proces.
    FLAD
    FLAD --- ---
    CEDRINA34: Jen pro mou informaci, jak se i povedlo pozvat se sama...?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    CEDRINA34: vyplnovani/nevyplnovani "prave dela" je ciste tva vec. vidi to lide, kteri te maji ve sledovanych, takze zalezi na tom jaky vztah spolu mate.
    novackem, jak se tu da vyfiltrovat, prestanes byt po 90-ti dnech.
    CEDRINA34
    CEDRINA34 --- ---
    neni nevyplneni "prave dela" nezdvorilost vuci ostatnim? pozvala jsem se do nyxu sama a tak nemam zadneho guru co by me zde provazel. nekdy mam pocit, ze se tady pohybuju jak slon v porcelanu neb nemam zkusenosti z chatu, facebooku a podobnych zroutu casu. a po jake dobe prestane byt clovek novackem? dik.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    W3R: ma narozeniny :-)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    NYX: To mě nenapadlo,dik..
    FLAD
    FLAD --- ---
    FRIZER: Co mas za prohlizec?
    NYX
    NYX --- ---
    FRIZER: to je vec skinu, ne nyxu
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    NYX: Tak snad tady,docela to překáží...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam