• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    pripadne zkus jiny prohlizec
    NYX
    NYX --- ---
    LOLRUS: netusim, me to ocividne funguje ok. mas dost volneho mista? zkousis to v klubech? zkus to pripadne treba jeste v poste.
    NYX
    NYX --- ---
    test

    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    NYX: presne tak, dam prochazet,odeslat a fotka nikde...zadnou chybu to nehlasi...:-/
    NYX
    NYX --- ---
    LOLRUS: a jak to delas? kliknes na prochazet, vyberes fotku a das odeslat? napise to nejakou chybu?
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    normal fotka... 800x600...
    AETHER
    AETHER --- ---
    LOLRUS: jak je ten obrazek velky?
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    sorry za asi uplne blbou otazku , nenasla jsem na nastence....mam premiovou verzi, ktera umoznuje vkladani obrazku primo z compu, ale me to proste nejde, obrazek se nevlozi...je v tom nejaky figl? dik
    FLAD
    FLAD --- ---
    SHAITAN: Posli mi to do posty, mrknu na to.
    SHAITAN
    SHAITAN --- ---
    mam problem se zmenou obrazku avatara...pravidla pro jejich velikost znam a zkousel jsem treba i extremne maly...tak nevim zda je to nyxem nebo mi photoshop plodi nejaky nekorektni gify...
    LIZZA
    LIZZA --- ---
    dekuju moc,mrknu se na to
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    LIZZA: u tebe v pozvankach bys mela mit kod, ktery ma zadat. takze staci kdyz mu ho posles znovu jinou cestou.
    LIZZA
    LIZZA --- ---
    poslala jsem pozvanku, ale dotycny mi zadal spatny mail,je nejaka moznost, nebo je to v pr..:)) Dekuju
    HARALD
    HARALD --- ---
    SIVER: ne
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    SKAFF: aha díky moc,nečetla jsem pořádně záhlaví diskuze ;)
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Ahoj ,v některých diskuzích chci dát odeslat příspěvek ,ale nefunguje mi tlačítko "odeslat" ani "náhled" nevíte prosím čím by to mohlo být?Díky
    SIVER
    SIVER --- ---
    měl bych dotaz kdyz sem necinej na nyxu,dochazi k samovolnemu refreshy? nebo ne? diky za odpoved
    MARFEE
    MARFEE --- ---
    NYX: Díky moc :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ALAGAESIE: vyjádřil jsem se špatně. hledat umím. co bych potřeboval je udělat do záhlaví odkaz, na kterej když by se kliklo, tak by vyfiltroval všechny příspěvky v danné diskuzi obsahující nějaké určité slovo.
    NYX
    NYX --- ---
    MARFEE: https://www.nyx.cz/index.php?l=plug

    ale vetsina toho je dost neudrzovana, tak tezko rict, jestli to vubec jeste bude fungovat...spis to ted pouziva par klubu pro sebe pro souteze apod
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam