• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    WERENZIE: viz thestoupa - u tebe to jsou asi docasne soubory internetu nebo tak neco :)
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    2 nyx: :DD jasně ... to je přece jasný...o jakejch prohlížečích mluvíš?
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    Ahoj,
    chtěla jsem si změnit ikonku a ukázalo se mi pak tohle : ikonka úspěšně nahrána - pokud vidíte stále starou, je třeba vyprázdnit cache prohlížeče
    nastavení uloženo

    a fakt nevím co mám vyprázdnit ...
    KEJML
    KEJML --- ---
    TURKAKA: Osobní a vlevo dole klik na poslední přihlášení
    TURKAKA
    TURKAKA --- ---
    chci se zeptat jak zjistim kdy sem tu byla prihlasena?nebo spis presna data casy a ip adresy...nejedna se o me ale o jiny nick-kamaradku za kterou se sem cely podzim nekdo prihlasoval...jde jen o to ze ji obvinil pritel ze lzi...i kdyz ona tu nebyla asi od srpna...nekdo tu byl za ni nekolikrat na podzim ale ja nemuzu najit kdy?objevi se mi jen posledni prihlaseni...a ji taky...odpovezte prosim do posty....diky moc....
    HARALD
    HARALD --- ---
    KRISHNA: Když přidáváš/upravuješ komentář, tak máš ve formuláři napsáno, jestli má nebo nemá povolené obrázky v komentářích.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    IKA: Děkuji! :)
    IKA
    IKA --- ---
    KRISHNA: musi to dotycny najprv povolit, potom to uz funguje.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Kdo mi řekne, proč si nemůžu přidat obrázek (nebo cokoliv html) do jako komentář k přátelům? Dřív mi to šlo, zběžně jsem filtroval, nic jsem nenašel. Nekamenujte mě prosim :)
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    NYX: juchů, super :o) Děkuju
    NYX
    NYX --- ---
    NATHAELEN: jo, asi to dodelam
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    NYX: Nyxi, prosím, nedá se tohle nějak vypnout? Aspoň přidat možnost to vypnout.
    NYX
    NYX --- ---
    BOHDALKA: tohle je jen v premiovce - ukazuje se to vedle poctu novych prispevku. a pokud jsi aktivni, vyskoci to na tebe okamzite v zahlavi stranky kdekoliv na nyxu.
    BOHDALKA
    BOHDALKA --- ---
    jak poznam, ze mi nekdo v nejake diskuzi odpovedel na prispevek bez toho, abych vsechny projizdela ???
    diky za odpoved
    FIFI
    FIFI --- ---

    :-D
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WERENZIE: Coby majitel mas vpravo na liste tlacitko "upravit"
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    ahoj chci se zeptat...jak změnit jméno diskuze - veřejné?Díky
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    FLAD: pošta ;) díky
    FLAD
    FLAD --- ---
    CERTICE: To by melo fungovat (mne to funguje).
    Tobe se teda nezobrazuje to upravit pod tim? (mela bys tam mit dve hned pod sebou)?

    1) zmackni ctrl+f5
    2) co mas za skin/prohlizec?
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Ahoj,založila jsem si privátní diskuzi ,a chci tam dát záhlaví, ale vubec se mi to neukazuje tak jako klasicky,mam totiž ještě jednu a tam mi to normálně funguje a tady kliknu normálně nástěnka nahoře,pak na záhlaví a pak se mi tam vubec neukáže upravit nebo tak a upravit mam akorát uplně vlevo nahoře a to už je úprava rovnou názvu diskuze když na to kliknu.Mohl by mi někdo poradit v čem je problém?Díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam