• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: no tak teoreticky tam muzu mit tri tlacitka pridat/ulozit/smazat, ktere ale vyvolaji vsechny tu samou akci :-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: ano, například uložit/smazat je takové zvláštní, ke všemu když má další tlačítko popisek uložit, tam by se spíš hodilo přidat
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MED: osobní – info – přidat kontakt – editace – uložit/smazat
    pokud chceš smazat a nikoliv editovat, položku zaškrtni
    NYX
    NYX --- ---
    MED: osobni / pridat kontakt

    https://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=contacts

    chtelo by to lepsi popisky, no :)
    MED
    MED --- ---
    asi nejsem uplne novacek, ale pouzivam jen to co potrebuju a doted jsem nepotreboval zmenit/smazat www ve svym profilu. tedy dotaz zni: jak to udelam?
    diky
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NYX: Tak byl problem ve skinu. V poste to ale nevidim ani s defaultnim forestem. Nicmene ve sledovanych mi to bohate staci.

    Vrely dik za tuhle funkci, tam mi hodne chybela.
    NYX
    NYX --- ---
    TENCOKACISTROMY: v poste ti sviti nahore nad zpravama...upominky v klubech sviti nahore v bookmarcich.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Asi jsem slepej nebo blbej, ale nemuzu nikde najit kudy se dostanu do upominek.
    Diky za nakopnuti :)
    NYX
    NYX --- ---
    EFESH: aha, ted jsem to prosel...a tohle je jedna z tech veci, ktere uz jsou v novem checkeru ok, jen je jeste nepousti ten stary parser...vsechny tyhle veci se loguji a az toho bude vic, projdu to a zjistim, jestli prece jenom neco neprochazi co by nemelo...a pak ty zbytky stare kontroly vypnu
    EFESH
    EFESH --- ---
    ARKIN: ah, ok, dik, chapu
    takze defacto vadi jen v "class", nikoliv v "href"
    NYX
    NYX --- ---
    COMMANDER: jde to jen v premiovce. pak se pouzije to rozbalovaci menu vpravo pod polem kam pises prispevek.
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    potřebuju trknout, tak pardon, filtroval jsem, ale nějak z toho nejsem chytrej..
    Jak se prosím dělá ANKETA v diskuzi? Díky
    EFESH
    EFESH --- ---
    PATEJL_CZ: dik, porad nerozumim tomu, proc konkretne l2h :)
    a vlastne ani tomu, proc error message rika "zakazana hodnota atributu class"
    EXX
    EXX --- ---
    NYX: proverim...
    EXX
    EXX --- ---
    SKAFF: dik
    NYX
    NYX --- ---
    EXX: to mizeni obrazku je asi tim, ze server kde je to ulozene kontroluje z jake stranky je obrazek odkazovan...tj. se zobrazi jen tobe, protoze uz ho mas v cache prohlizece, ale nikdo jiny ho neuvidi :) (pokud jejich prohlizec posila spravnou informaci)
    NYX
    NYX --- ---
    jsem linej to osetrit poradne...dejte mi do to bugtrackeru, podivam se na to. diky
    EFESH
    EFESH --- ---
    PATEJL_CZ: zajimavy
    asi to ma duvod - znas?
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    EFESH, ZUZAK: Je to dané tím, že na Nyxu se v atributech HTML tagů nesmí vyskytovat hodnota "l2h".
    EXX
    EXX --- ---
    mam tri veci, mam premiovku - nedrzi mi tam "stav" kdyz dam neviditelny nebo cokoli jineho tak se mi tam stejne po par kliknutich hodi zase aktivni, ma to nejake reseni'?

    vkladani obrazku mi funguje nejak podivne, pouzivam ten tag, dam nahled vypada to vpoho, dam odeslat , je to vpoho, druhej den se podivam a uz to tam vidim bez obrazku.

    a vkladani obrazku primo z disku sem nejak vubec nepochopil, muzete mi nekdo pls poradit ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam