• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    PAFAA: NO -HTML -jsem zkoušel a nic se neděje...stejný...
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    VLADCEPEKEL: ukaz jak se je snazis vkladat (napis do prispevku to, co bys napsal pri vkladani obrazku, ale pred odeslanim zaskrtni "NO-HTML")
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    Ahoj četl jsem vše,ale nenašel jsem problem co mám..: nejdou mi z ničeho nic vkladat obrazky...
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    Jen kdyby náhodou - jde založit diskusi tak, aby měla veřejný přístup, ale nezobrazila se v seznamu nových?
    NYX
    NYX --- ---
    LOJZEE: sama od sebe urcite ne

    zaloha by mela vest do osobni / soubory, pokud neni tam, tak neni - neudela se treba pokud jsi mel v dobe jejiho vytvareni malo mista ve webspace
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    chtěl bych se zeptat, nějak nemůžu najít zálohu pošty, když klinku v poště na záloha, tak mi to otevře jen prázdné okno. je možné, že byla smazána?
    NYX
    NYX --- ---
    tohle funguje jen kdyz ma tori dobrou naladu, tak bych se radoval kdyz to funguje a nebrecel kdyz zrovna ne :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    To se občas stává, je to vlastnost, ne chyba :)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    resp. mne to hodi na hledani diskuze
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ahoj mam premiovku a kdyz se mi nekdo koukne do infa, je tam odkaz odkud -z jake diskuze, obcas ale nic nezobrazi...cim to?
    SIRADEE
    SIRADEE --- ---
    HOLYTEK: Dík ikona mate vzhledem. Vložil. :-)
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    SIRADEE: popr vlozil pac ted jsem zmaten zda-li tva ikonka vypovida o tvem pohlavi :D
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    SIRADEE: do verejne galerie muzes vlozit pouze 3 obrazky za jedno casove obdobi ( ktere ted ani nevim jak dlouho je...jestli 14 dni?..) Kazdopadne to ze mas 1/3 znamena ze uz jsi jeden obrazek do te verejne galerie vlozila a ze ti zbyvaji jeste dve volna mista ve verejne galerii :) Po uplynuti toho casoveho obdobi muzes nahrat znovu 3 obrazky .
    SIRADEE
    SIRADEE --- ---
    Ahoj.
    Co znamená: Limit pro toto časové období 1/3 u nahrávání do veřejné galerie?
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    JONYXS: a co treba zakazane znaky jako napr "?"
    NASA
    NASA --- ---
    DYDY: jak kamkoli jinam po nyxu (viz nastenka), jen dotycny musi mit povolene obrazky v komentarich
    DYDY
    DYDY --- ---
    dneska sem zacal pracovat s nyxem.. nejak se neorientuju :D nemuzete mi nekdo nejak polopaticky rict jak nahrat nekomu obrazek jako komentar ??
    ACID
    ACID --- ---
    bo vkladas adresu stranky a ne obrazku
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    do img tagu davas odkaz na stranku, nikoliv samotny obrazek... kliknes pravym mysitkem na obrazek, a kliknes na "kopirovat adresu obrazku" nebo nejaky ekvivalent dle tveho prohlizece/jazyka atd... pak kliknes v img tagu mezi uvozovky a zmacknes ctrl+v

    JONYXS
    JONYXS --- ---
    myslim ten kod co je napsan v napovede
    JONYXS
    JONYXS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam