• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PPNEKK: když vlezeš do klubu, uvidíš příspěvky, který jsi ještě nečetl (to se dá poznat podle červených datumů). Když odejdeš, předpokládá se, že sis to už všechno přečetl, takže se bude zobrazovat max 10 příspěvků (pokud nějaké nepřibily).
    Takže doporučuju otevírat odkazy v novém okně/panelu.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    chtel bych se zeptat da se delat neco stim,ze kdyz si prohlizim klub, a kliknu vnem na odkaz a pak dam zpet tak se mi to zmenci(jako ta stranka klubu) a ja musim preklikavat stranky abych si mohl prohlizet v klubu dal. nevim jestly sem to nak srozumitelne popsal, snad jo : )))
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    hoj, jde nějak poznat, jestli ten/kterej uživatel má prémiovku? Nebo navenek vypadají všeci stejně?
    FLAD
    FLAD --- ---
    JJGG: zmáčkni hvězdičku
    APPU
    APPU --- ---
    JJGG: v opeře na to funguje +a - na numerický klávesnici
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    JJGG: zkus ještě Nástroje -> Nastavení -> Pokročilé -> a tam někde
    JJGG
    JJGG --- ---
    LOJZEE: nevim nejak nejde :-(
    JJGG
    JJGG --- ---
    THESTOUPA: NN OPERA
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    JJGG: ctrl + scroll up/down
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    JJGG: internet explorer? tak menu View (Zobrazit) - Text Size (Velikost pisma nebo tak neco) a vybrat.
    JJGG
    JJGG --- ---
    caues jenom to takova vec ted jsem si tu zmacknul nejakou zkratku(uz nevim jakou :-)) vsude v nyxu mam vse napsane drobnym pismem :-(
    NYX
    NYX --- ---
    B_KOMPLEX: a jakou chybu to hlasi?
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    nyx stranky se mi vubec nezobrazi,kdyz mam laptop pripojenej pres mobil.je to nejak schvalne nebo muze byt neco spatne v mym nastaveni pripojeni?
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    NYX: ok,díky,jdu nato...:)
    NYX
    NYX --- ---
    VLADCEPEKEL: tak mas par moznosti:
    1) smazes nejake soubory v OSOBNI / SOUBORY a uvolnis tak nejake misto
    2) poridis si premiovku, kde je asi 10x vic mista
    3) budes soubory linkovat odjinud pres standardni html (viz nastenka tehle diskuze)
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    Soubor nebylo možno uložit z důvodu nedostatku místa. Smažte nějaké existující soubory nebo si rozšiřte diskovou kapacitu.
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    PHOBOS99: jak?
    VLADCEPEKEL
    VLADCEPEKEL --- ---
    PAFAA: NO -HTML -jsem zkoušel a nic se neděje...stejný...
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    VLADCEPEKEL: a dat link do uvozovek si zkousel?
    PAFAA
    PAFAA --- ---
    VLADCEPEKEL: ukaz jak se je snazis vkladat (napis do prispevku to, co bys napsal pri vkladani obrazku, ale pred odeslanim zaskrtni "NO-HTML")
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam