• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    FLAD
    FLAD --- ---
    UGLUGF: Adresa obrázku obsahuje mezeru a diakritiku - na 99% problém se starým prohlížečem.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    Mam problém s vkládáním obrázků!
    Doposud bylo všechno v pořádku ale najednou se mi prostě nezobrazujou, nebo teda přesně řečeno mě ano ale jiným id jiného počítače ne! A to nevkládám obrázky z zamknutých, nebo jinak nepřístupných serverů! Prostě ze svého počítače obrázek vidim, i když se přihlásim za jiné id, ale z cizých vidět není! Nevim jestli na to mže mít vliv to že mam Appla a ne pc, ale to asi ne když mi to předtim v pořádku šlo!
    Zkusim sem jeden pásnout, tak doufám že taky uvidíte jenom ten čtvereček ať nejsem za uplnýho vola!:)

    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    PETGRIDUS: Thx.. :-D
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    klikni levym tlacitkem na ikonu pisatele prispevku a dej odpovedet
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Pls, jak vytváříte odkaz na konkrétní příspěvek..?
    Myslím tím to co zde například naposled využil NASA, kdy po najetí na nick původního pisatele se "rozsvítí" původní příspěvek, případně se objeví v okno s jeho textem..
    MARVINX
    MARVINX --- ---
    ahoj sem lama vim, ale nemuzu to najit, fakt uz hledam dlouho. kdyz prispivam do klubu chci pripojit fotku tak aby tam byla hnedle pod textem jak na to? poslete mi prosim do posty nekdo link kde se to vysvetluje jak to funguje. diky
    NASA
    NASA --- ---
    ANETQUA: protoze to nekteri nechteji mit povolene.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    ANETQUA: osobni - nastaveni - nastaveni lidi
    ANETQUA
    ANETQUA --- ---
    HARAKOCZKA-> A kde najdu to nastavení.. ? Díky..
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ANETQUA: protože si nenastavili, aby povolené bylo? defaultně je nepovoleno.
    ANETQUA
    ANETQUA --- ---
    Ahoj..
    Chci se zeptat, proč mají někteří přátelé nepovolené html v komentářích..?
    Díky..
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    aha. dik
    NASA
    NASA --- ---
    PPNEKK: nejlepe otevirat v novem panelu/okne, nebo premiovku a vypnout reklamy, pak to take funguje (vicemene :-))
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PPNEKK: když vlezeš do klubu, uvidíš příspěvky, který jsi ještě nečetl (to se dá poznat podle červených datumů). Když odejdeš, předpokládá se, že sis to už všechno přečetl, takže se bude zobrazovat max 10 příspěvků (pokud nějaké nepřibily).
    Takže doporučuju otevírat odkazy v novém okně/panelu.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    chtel bych se zeptat da se delat neco stim,ze kdyz si prohlizim klub, a kliknu vnem na odkaz a pak dam zpet tak se mi to zmenci(jako ta stranka klubu) a ja musim preklikavat stranky abych si mohl prohlizet v klubu dal. nevim jestly sem to nak srozumitelne popsal, snad jo : )))
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    hoj, jde nějak poznat, jestli ten/kterej uživatel má prémiovku? Nebo navenek vypadají všeci stejně?
    FLAD
    FLAD --- ---
    JJGG: zmáčkni hvězdičku
    APPU
    APPU --- ---
    JJGG: v opeře na to funguje +a - na numerický klávesnici
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    JJGG: zkus ještě Nástroje -> Nastavení -> Pokročilé -> a tam někde
    JJGG
    JJGG --- ---
    LOJZEE: nevim nejak nejde :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam