• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    FLAD
    FLAD --- ---
    CARTMANETWORK23: Co znamená "nic"? Udělalo ti díru do příspěvku? Měl jsi tam místo obrázku čtvereček? Hodilo ti to chybovou hlášku?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    mam malej dotaz pls:zalozil sem novou udalost a chtel bych tam k ni hodit i letak!
    daval sem ho normalne do STRUCNEHO POPISU pomoci img src,ale nic,a kdyz sem ho dal jako prilozit soubor tak taky nic,diky
    ANCHE
    ANCHE --- ---
    THESTOUPA: ee, tim to neni... v nastaveni jsem zadnou chybu nenasla :(
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    už je to dobrý,pomohl restart:-)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    ?ukčákseřp an a uktápzop ešíp ot im čorp
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    ANCHE: nedala jsi se nahodou do ignore? zkontroluj si to v lide - nastaveni.
    ANCHE
    ANCHE --- ---
    Poslední dobou mám problém s tím, že se mi v žádné diskusi nezobrazují moje příspěvky (ostatní id je prý ale vidí). Jak docílim toho, abych své príspěvky opět viděla? Díky za rady :)
    FLAD
    FLAD --- ---
    UGLUGF: Adresa obrázku obsahuje mezeru a diakritiku - na 99% problém se starým prohlížečem.
    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    UGLUGF: jasne :) ale neboj, nemam te za vola! :) chapu ze k necemu takovemu muze dojit...mozna problem v prohlizeci?
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    Fakt je to vidět, bez rozklikávání v jinym okně jo?!:))

    HOLYTEK
    HOLYTEK --- ---
    myslis dve dredate osoby ve skolni lavici? :)
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    Mam problém s vkládáním obrázků!
    Doposud bylo všechno v pořádku ale najednou se mi prostě nezobrazujou, nebo teda přesně řečeno mě ano ale jiným id jiného počítače ne! A to nevkládám obrázky z zamknutých, nebo jinak nepřístupných serverů! Prostě ze svého počítače obrázek vidim, i když se přihlásim za jiné id, ale z cizých vidět není! Nevim jestli na to mže mít vliv to že mam Appla a ne pc, ale to asi ne když mi to předtim v pořádku šlo!
    Zkusim sem jeden pásnout, tak doufám že taky uvidíte jenom ten čtvereček ať nejsem za uplnýho vola!:)

    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    PETGRIDUS: Thx.. :-D
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    klikni levym tlacitkem na ikonu pisatele prispevku a dej odpovedet
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Pls, jak vytváříte odkaz na konkrétní příspěvek..?
    Myslím tím to co zde například naposled využil NASA, kdy po najetí na nick původního pisatele se "rozsvítí" původní příspěvek, případně se objeví v okno s jeho textem..
    MARVINX
    MARVINX --- ---
    ahoj sem lama vim, ale nemuzu to najit, fakt uz hledam dlouho. kdyz prispivam do klubu chci pripojit fotku tak aby tam byla hnedle pod textem jak na to? poslete mi prosim do posty nekdo link kde se to vysvetluje jak to funguje. diky
    NASA
    NASA --- ---
    ANETQUA: protoze to nekteri nechteji mit povolene.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    ANETQUA: osobni - nastaveni - nastaveni lidi
    ANETQUA
    ANETQUA --- ---
    HARAKOCZKA-> A kde najdu to nastavení.. ? Díky..
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ANETQUA: protože si nenastavili, aby povolené bylo? defaultně je nepovoleno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam