• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KEJML
    KEJML --- ---
    ZUZIE_1: nerozumím jazyk tvého kmene, ale jak myslíš :)
    ZUZIE_1
    ZUZIE_1 --- ---
    KEJML: obrázek má 51kb a u volného místa mám ještě dostatečnýho fóra...no poperu se tím nějak a zvýším tu kapacitu:-)
    KEJML
    KEJML --- ---
    ZUZIE_1: Kolik ti to teď hlásí volného místa? Jak velký obrázek se pokoušíš nahrát?
    ZUZIE_1
    ZUZIE_1 --- ---
    KEJML: soubory jsem smazala...:-( ok, tak už jedině ta disková kapacita... "Ď" :-)
    KEJML
    KEJML --- ---
    ZUZIE_1: Smaž nějaké existující soubory nebo si rozšiř diskovou kapacitu

    mazat můžeš v osobní-soubory
    ZUZIE_1
    ZUZIE_1 --- ---
    PROSIM PORADTE MI???Už 3den mi NYX vždy po přiložení jakéhokoli souboru napíše toto: Soubor nebylo možno uložit z důvodu nedostatku místa. Smažte nějaké existující soubory nebo si rozšiřte diskovou kapacitu. Co s tím?Strašně ráda bych Vám všem ukázala své úlovky ale nemůžu:-(
    GARDCORE
    GARDCORE --- ---
    KEJML: Díky :-)
    NASA
    NASA --- ---
    ALEGRIA: uplne dole vpravo je odkaz (nahlasit chybu l reklama l rozsireni)
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALEGRIA: kontaktuj Nyxe
    ALEGRIA
    ALEGRIA --- ---
    ahoj, jak udelat reklamu na nyxu?? myslim tim vlozeni reklamniho baneru, co blika nad diskuzi?? vim, ze je tady nekde na to navod, a podminky, ale nemuzu to najit. dekuju moc
    KEJML
    KEJML --- ---
    GARDCORE: Předpokládám, že to zmatení jsem způsobil já v PSP klubu. Já se jen uklikl, na nástěnku jsem chtěl odkázat někoho jiného, pardon.

    Jinak ty čtverce znamenají, že máš přidělená práva na úpravu nástěnky/záhlaví (což má třeba právě v PSP klubu každý) a můžeš tedy na tato místa vkládat záznamy. Čísla značí počet využitých/maximální počet položek, které v dané sekci mohou být. Přidávat další můžeš pomocí rámečku vlevo nahoře, pokud chceš nějakou existující položku upravit nebo smazat, tak příslušná tlačítka jsou v pravém horním rohu každého boxu. Pro přesun mezi sekcemi funguje drag&drop
    GARDCORE
    GARDCORE --- ---
    Ahoj, některé kluby mají na nástěnce v levém okraji stránky tři čtverce nadepsané Nástěnka, Záhlaví, Archiv... a v těch čtvercích jsou čísla například 1/10, 0/50. Co to znamená? k čemu to je? nenašel jsem odpoveď filtrem ani v nápovědě.
    Na nástěnku jsem byl v jednom klubu odkázán, abych si tam něco přečetl ale nic tam nebylo, o tom co jsem měl číst. Tak si myslím, že jen nevím jak tohle použít. Jsou v těch čtvercích stránky? Pokud ano, jak se přepnout. Standartně používám Operu 8 ale zkoušel jsem to radši i ve Firefoxu 3, Opera mi občas neukáže všechny buttony ale i potom žádná změna. Děkuju za odpověď.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    FLAD: Proste to nezobrazi ten flyer,at uz ho dam jako prilohu,nebo pomoci img src
    FLAD
    FLAD --- ---
    CARTMANETWORK23: Co znamená "nic"? Udělalo ti díru do příspěvku? Měl jsi tam místo obrázku čtvereček? Hodilo ti to chybovou hlášku?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    mam malej dotaz pls:zalozil sem novou udalost a chtel bych tam k ni hodit i letak!
    daval sem ho normalne do STRUCNEHO POPISU pomoci img src,ale nic,a kdyz sem ho dal jako prilozit soubor tak taky nic,diky
    ANCHE
    ANCHE --- ---
    THESTOUPA: ee, tim to neni... v nastaveni jsem zadnou chybu nenasla :(
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    už je to dobrý,pomohl restart:-)
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    ?ukčákseřp an a uktápzop ešíp ot im čorp
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    ANCHE: nedala jsi se nahodou do ignore? zkontroluj si to v lide - nastaveni.
    ANCHE
    ANCHE --- ---
    Poslední dobou mám problém s tím, že se mi v žádné diskusi nezobrazují moje příspěvky (ostatní id je prý ale vidí). Jak docílim toho, abych své príspěvky opět viděla? Díky za rady :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam