• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    VERONIKA3
    VERONIKA3 --- ---
    čus lidi,nevíte někdo o levnejch štěnatech???
    NYX
    NYX --- ---
    BERRY_: a kolik by jich tam melo byt?
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    TUILE: ale můžeš si zapnout funkci "jsem mimo interneti"
    TUILE
    TUILE --- ---
    LOJZEE: asi sest hodin
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    chtel jsem se zeptat, po jak dlouhe dobe je automaticky odhlaseno necinne ID z nyxu?
    KENY
    KENY --- ---
    HARALD: ja ti děkuju:)
    HARALD
    HARALD --- ---
    KENY: když klikneš na link do privátního klubu, tak se ti zobrazí stránka, na které je uveden majitel a moderátoři klubu. Kdokoliv z lidí uvedených na této stránce tě do klubu může vpustit, takže se obrať na ně.
    KENY
    KENY --- ---
    mám možná takovou hloupou otázku:)ne že bych se nějak snažila dostat do privátních klubu,ale zajimalo by mě jak se na ně podívam nebo koho se zeptat:)dík
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    HARALD: dik
    HARALD
    HARALD --- ---
    CPT_PLESARD: ano, nikoliv naopak
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Zdravim.
    Mam dotaz.
    Ma pozvanka casove neomezenou platnost, myslim tim po odeslani, nebo naopak?
    Dik.
    NYX
    NYX --- ---
    LOJZAK: v nejakem z tech textovych poli
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    NYX: prave ze nepouzivam, nebo tedy nevim kde.Zadam nazev mejdla,okres,cas a datum .Vlozim letak.

    Nyxi, pls ,kde to tedy vypnu ? :)
    NYX
    NYX --- ---
    LOJZAK: pouzivas atribut style, ktery neni povolen :)
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    zdravim , vkladam pozvanku na mejdan a pri konecnem vlozeni vyskoci zluta hlaska : <br /> <br /> [N] Atribut není povolen: <p style>! <br /> <br />

    kde delam chybu?
    ZUZIE_1
    ZUZIE_1 --- ---
    KEJML: no myslela jsem to tak že, obrázek má 51kb a volného místa mi to tu ukazuje dostatek:-)
    KEJML
    KEJML --- ---
    ZUZIE_1: nerozumím jazyk tvého kmene, ale jak myslíš :)
    ZUZIE_1
    ZUZIE_1 --- ---
    KEJML: obrázek má 51kb a u volného místa mám ještě dostatečnýho fóra...no poperu se tím nějak a zvýším tu kapacitu:-)
    KEJML
    KEJML --- ---
    ZUZIE_1: Kolik ti to teď hlásí volného místa? Jak velký obrázek se pokoušíš nahrát?
    ZUZIE_1
    ZUZIE_1 --- ---
    KEJML: soubory jsem smazala...:-( ok, tak už jedině ta disková kapacita... "Ď" :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam