• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    THESTOUPA: a hlavne tam jde vybrat volba jen "za posledni tyden" :(
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    THESTOUPA: no ale dyt to je jinej klub :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    THRASHER: kouknu do last, vyberu prispevky oznacene jako spam a vidim:
    THRASHER --- 16:49:53 4.10.2009 -9 link
    obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF)
    ...
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ANARCHY: "nejsem si vedom ani nejakych tagu..." / da se to nekde zjistit? hledal jsem pouze v "poslednich"
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    THRASHER: Klub ma v nastaveni i toto:
    "Zakáže zápis lidem, jejichž příspěvky byly označeny během posledního měsíce alespoň 9 lidmi jako agresivní nebo spam."
    Takze je mozne, ze tam nemuzes zapisovat i bez vedomi spravcu klubu, protoze ten zakaz jsi dostal automaticky na zaklade tohoto nastaveni...
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ahoj
    dneska jsem zjistil ze mam RO do [ Fotky aut: vlastní, služební - V čem si nyxáci vozí nebo vozili p*del: Dupejte upravit nástěnku, králíci! ]
    po chvili badani a hledani duvodu, jsme se spravcema zjistili, ze zadny RO nemam, ani zadnej jinej zaznam v klubu. presto mi nejde pouzivat tlacidlo "nahled" a "odeslat"
    nejsem si vedom ani nejakych tagu ci co to je, pac mi stejne prijde ze to funguje prapodivne (ale to je ted jedno)
    vi nekdo cim to? v ostatnich klubech pohoda.
    KEJML
    KEJML --- ---
    HARALD: Myslel jsem si to (teda s tou anglickou verzi :) )
    HYLBOS: Za málo
    HYLBOS
    HYLBOS --- ---
    Díky objema, už sem to rozlousk.
    HARALD
    HARALD --- ---
    KEJML: díky. mám anglickou verzi a evidentně děravou paměť
    KEJML
    KEJML --- ---
    HYLBOS: To tlačítko se jmenuje upravit a je vpravo v nižší liště
    HYLBOS
    HYLBOS --- ---
    HARALD: Hele ačkoliv jsem tu diskuzi zakládal já žádnou ikonu či složku správa jsem neobjevil.
    HYLBOS
    HYLBOS --- ---
    HARALD: OK díky za radu
    HARALD
    HARALD --- ---
    HYLBOS: Jdi ve spodní roletce do záložky správa (vidí ji jen majitel klubu a lidé, kteří mají nastaveno právo administrace klubu). Majitel klubu tam může darovat klub komukoliv jinému.
    HYLBOS
    HYLBOS --- ---
    Ahoooj všichni, mohl by mi prosím nějaký z adminů pomoci s tím jak převést soukromé audítko na někoho jiného jako aby tomu zprávcoval někdo jiný...?
    Díky všem.
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    HORKY_KAFE: zupa :) díky
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    CELULITIDA: prémiovku nemám a pošta mi vyskakuje
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    chci se zeptat, to vyskakování pošty dole ve zvláštnim okýnku, funguje ikdyž mi skončí premiovka? Díky..
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    SKAFF: "mobil view" mi nejak nesedl
    KEJML: tak s pouzitim stranek pro iPhone (fujtaxl) to na PDA akceptovatelne funguje
    NASA
    NASA --- ---
    VIRTUALVOID: threaded nelze (ne kazdy pouziva "odpovedet"), obracene poradi lze afaik pomoci grasemonkey
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    cafte, nikde sa mi to nepodarilo najst a tak sa pytam ci je mozne zobrazovat prispevky v nodach threaded sposobom? alebo aspon to ci sa da zmenit poradie vypisov, teda stare na zaciatku, nove nakonci... diky
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    KEJML: diky
    SKAFF: diky
    testnu to az zitra a pochlubim se
    KEJML
    KEJML --- ---
    CPT_PLESARD: Mrkni do osobní-nastavení-pro odvážné, můžeš si tam nastavit chování toho menu podle user agenta, či dokonce podle něj nastavovat skin.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam