• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    __PEAT: protoze byly nahrazeny tim trzistem, tak zustaly jen jako archiv
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    zdravim, proc jsou skoro u vsech bazar auditek vseobecny prava jen pro cteni, netusite nekdo?
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    prosimvas, chtel bych vedet jak zjistim jestli mam jeste volnou pozvanku a kdyztak jak ji mohu poslat
    NYX
    NYX --- ---
    ARKIN: to nejde

    k tem tagum - kazdy prispevek se pocita jen jednou a zaroven od kazdeho cloveka se pocita v danem obdobi jen jeden tag. tj. jeden prispevek s -10 by to zpusobit nemel, to same pokud jeden clovek projde neci prispevky a vsemu da -1

    IVQ: ja to tam nikde nevidim
    KEJML
    KEJML --- ---
    MARCIK: Zkušební premiovku ti to nabídne až po nějaké době pobytu na Nyxu, tuším že po půl roce
    MARCIK
    MARCIK --- ---
    HARALD: Ok. O zkušební prémiovce jsem se tady zatím nikde nedočetl. Stejně by mě v tomhle nepomohla, takže asi nic. Díky.
    HARALD
    HARALD --- ---
    MARCIK: ne. je to tak úmyslné, zejména kvůli tomu, že každý uživatel má možnost mít na měsíc zkušební prémiovku.
    MARCIK
    MARCIK --- ---
    Bylo by možné zařídit, že bych hned po objednání premium dostal první pozvánku? Abych nemusel čekat celej měsíc...
    IVQ
    IVQ --- ---
    dotaz: vymazala jsem si z osobniho infa udaje o myspace, flickru apod.... porad to tam ale zustava jako nefuncni link. jde to nejak zrusit?
    ESTANOR
    ESTANOR --- ---
    Zdravím, chci se zeptat,
    je možné nějak nastavit, aby se ve sledovaných diskuzích některé skupiny zobrazovali vždy a jiné jenom pokud jsou v nich nové příspěvky?
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    KEJML: jo to mi uz doslo, kdyz jsem si nahodou precet zahlavi, ze tam maj dvacitku. :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    THRASHER: Protože v obrázcích je ten limit 20 otagovanejch příspěvků, zatímco v autech 9. Čili někde na Nyxu jsi za poslední měsíc nasbíral něco mezi devíti a dvaceti tagy, proto do obrázků psát můžeš, ale do aut ne
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ANARCHY: jo uz chapu. no stejne zvlastni, v tom klubu (obrazky, kde mam otagovanej prispevek) muzu normalne psat, ale ne v tom druhym (auta). tak jsem se to pokusil smazat, ten prispevek, ale RO porad jen v jednom klubu (auta).
    takze prechcat se to neda, blby. kazdopadne pokud to smazes, tak by se to mohlo resetovat ne? (chapu ze nekomu by se to nemuselo libit v urcitejch pripadech, ale rozumne.. kdyz ten "blbej" prispevek zmizi, tak by slo tagovat cloveka, ne ten prispevek. nebo vubec. ale nevim do jaky miry by to bylo ferovy vuci ostatnim
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    THRASHER: jj, slo o pocet tagu...
    Za mesic se zadne tagy nesmazou, ani prispevky, proste akorat ten filtr spocita pocet tagu za posledni mesic (z kterehoz vypoctu po case vypadnou, protoze budou starsi), a na zaklade toho Ti bud dovoli psat nebo ne...
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ANARCHY: chtel jsi rict "pocet tagu" nez "otagovanych prispevku"? pac tohle je jen jeden otagovanej prispevek. po mesici se teda tyhle tagy smazou/resetujou (doplnujici otazka: i s tim prispevkem?) uf :(
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    THRASHER: Ne, pocitam, ze jak se pocet tech otagovanych prispevku za posledni mesic stahne zase pod tech 9, tak ze RO vyprsi...
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ANARCHY: jo taaak :) a to je permanent RO?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    THRASHER: Spravce diskuse pouze zapne nebo vypne tu spamovou ochranu, a nastavi kolik spamovych tagu muzes dostat, nez v diskusi dostanes RO - vic nastavit nejde
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    THESTOUPA: ahaaaa, no takze jestli to chapu spravne, spravce diskuze si nastavi treba pro spamovy tagy nastavit RO globalne, nebo pro kategorii, nebo jen v te dane diskuzi?
    jinak to by podle me bodlo, vedet kde jsi otagovanej. pac jinak je to dany osobe celkem k nicemu, ten system..

    ANARCHY: ok diky
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    THRASHER: Je to ve statistikach te diskuse
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam